RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #181089  Szerző: Jozsfm964
 
A Bocskorékat jobban el tudom képzelni a Retrora mint a Baliékat. Nem volna hülyeség. Ha már a 89.5 off.
 #181035  Szerző: Wolfman
 
DJLaci írta: 2019.01.29. 10:47 Lehet Hogy Érkeznek Balázsék És Akkor A Rádió 1 nek annyi A Lenne A Boldogság mert akkor vissza jönnének a helyi rádiók amit a rádió 1 tönkre tett
1. Balázsék elmondták már, hogy nem mennek olyan rádióhoz, ahol beleszólnának a műsor szerkesztésébe, és mivel a rádió a fideszes médiaalapítványhoz tartozik, biztosan ez várná őket. Úgyhogy kötve hiszem, hogy átmennének a Retro-ra.
2. Nincs garancia arra, hogy a helyi rádiók visszatérnének, részben mert többen a Radio Plus Kft. tulajdonába kerültek.
Drága Gátilaci, könyörgök, ne írj össze tájékozatlanul mindenféle hülyeséget meg spekulációt. Kezd kínos lenni.
 #180914  Szerző: DJLaci
 
adam1400 írta: 2019.01.29. 10:23
DJLaci írta: 2019.01.29. 10:11 A Hold Reklám Kft. (RETRO Rádió) tematikus országos
rádiós médiaszolgáltató kérelme
érkezik Bochi :D

Lehet Hogy Érkeznek Balázsék És Akkor A Rádió 1 nek annyi A Lenne A Boldogság mert akkor vissza jönnének a helyi rádiók amit a rádió 1 tönkre tett
 #180912  Szerző: adam1400
 
DJLaci írta: 2019.01.29. 10:11 A Hold Reklám Kft. (RETRO Rádió) tematikus országos
rádiós médiaszolgáltató kérelme
érkezik Bochi :D
 #180910  Szerző: DJLaci
 
A Hold Reklám Kft. (RETRO Rádió) tematikus országos
rádiós médiaszolgáltató kérelme
 #180885  Szerző: Rebroadcaster
 
shadoe írta: 2019.01.27. 18:35
Glenn írta: 2019.01.27. 08:29 Sajnos nem érted, hogy miről szól ez a műsor. Elvileg igazad van a kritikádban, csakhogy a Poptarisznya ma nem zenék bemutatásáról szól, hanem "saját magáról". Azaz olyan próbál lenni, amilyen 25-30 éve a fénykorában volt. Ezt pedig nagyjából jól csinálja. Igaz, akkoriban mutatott be B. Tóth friss lemezeket is, de ma nem teheti, egyrészt a rádió koncepciója miatt, másrészt, mert ő nem az a korosztály. A Poptarisznya ma is pont azoknak szól, mint 30 éve, ezért ugyanolyan. Nekem tetszik. :yes:
Szerintem te nem értetted meg, mit írtam. Nem a mai zenék bemutatását kérem számon a Poptarisznyán, hanem a zenei igényességet. 25-30 éve nem mentek remixek a Poptarisznyában, ill. az eredeti énekesektől játszotta a számokat, a műfajok is arányban voltak. Az én fülem az amerikai és angol könnyűzenéhez van szokva, nem tudok mit kezdeni a 90-es évek német techno zenei ízlésével kiváltképp ha csak azt játszik. Azért írtam, hogy hiányolom a világszínvonalú zenét ebből az évtizedből, ugyanakkor dícsérnem is kell, hiszen a 60-as, 70-es évekből egész változatosan játszik, ez talán a műsor erős pontja. És persze elfogadom, ha valaki ebben a formában szereti a műsort. Még ha van is javítanivaló, sok rádió a nyomába sem léphet a Retro hétvégi műsorainak.
Én Shadoe hozzászólását csak annyival egészíteném ki, hogy egy zene lehet sláger évtizedeken keresztül. Egy médiatermék, amelynek minden esetben megvan a maga életciklusa nem. Avagy meglenne normális esetben, ha Magyarországon képes lenne megújulni a rádiózás, de nem tud. Nem értem azt, hogy miért kell ezt a Poptarisznya nevű műsort futtatni. A maga idejében szép és jó volt. 2019-et írunk. Más tálalásra lenne szükség. Akinek pedig beköszöntöttek a nyugdíjas évek legyen szíves letenni a lantot.
 #180883  Szerző: Glenn
 
Hát igen, ízlések és pofonok. ;)
Én a Klamancsek retro toppal vagyok így. Eleinte tetszett, de mióta körbeértek az évtizedek, azóta erőltetettnek érzem. Nála is összevissza mennek zenék, ráadásul sokszor úgy tűnik (sőt biztos így is van), hogy a listán az ő kedvencei vannak elöl, az ismertebb slágerek meg hátul (vagy sehol). Viszont biztos van, akinek ez így jó.
 #180881  Szerző: shadoe
 
Glenn írta: 2019.01.27. 08:29 Sajnos nem érted, hogy miről szól ez a műsor. Elvileg igazad van a kritikádban, csakhogy a Poptarisznya ma nem zenék bemutatásáról szól, hanem "saját magáról". Azaz olyan próbál lenni, amilyen 25-30 éve a fénykorában volt. Ezt pedig nagyjából jól csinálja. Igaz, akkoriban mutatott be B. Tóth friss lemezeket is, de ma nem teheti, egyrészt a rádió koncepciója miatt, másrészt, mert ő nem az a korosztály. A Poptarisznya ma is pont azoknak szól, mint 30 éve, ezért ugyanolyan. Nekem tetszik. :yes:
Szerintem te nem értetted meg, mit írtam. Nem a mai zenék bemutatását kérem számon a Poptarisznyán, hanem a zenei igényességet. 25-30 éve nem mentek remixek a Poptarisznyában, ill. az eredeti énekesektől játszotta a számokat, a műfajok is arányban voltak. Az én fülem az amerikai és angol könnyűzenéhez van szokva, nem tudok mit kezdeni a 90-es évek német techno zenei ízlésével kiváltképp ha csak azt játszik. Azért írtam, hogy hiányolom a világszínvonalú zenét ebből az évtizedből, ugyanakkor dícsérnem is kell, hiszen a 60-as, 70-es évekből egész változatosan játszik, ez talán a műsor erős pontja. És persze elfogadom, ha valaki ebben a formában szereti a műsort. Még ha van is javítanivaló, sok rádió a nyomába sem léphet a Retro hétvégi műsorainak.
 #180878  Szerző: zenefalo
 
Csak én hallom azt, hogy a hírolvasó és B. Tóth László mikrofonja torzít néha? 104,7-en hallgatom.
 #180873  Szerző: Glenn
 
Sajnos nem érted, hogy miről szól ez a műsor. Elvileg igazad van a kritikádban, csakhogy a Poptarisznya ma nem zenék bemutatásáról szól, hanem "saját magáról". Azaz olyan próbál lenni, amilyen 25-30 éve a fénykorában volt. Ezt pedig nagyjából jól csinálja. Igaz, akkoriban mutatott be B. Tóth friss lemezeket is, de ma nem teheti, egyrészt a rádió koncepciója miatt, másrészt, mert ő nem az a korosztály. A Poptarisznya ma is pont azoknak szól, mint 30 éve, ezért ugyanolyan. Nekem tetszik. :yes:
  • 1
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 210