RADIOSITE Fórum

  • TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Izaura TV, Spíler 1-2, TV2 Séf, stb.)

 #181294  Szerző: djlacee
 
homerhamm írta: 2019.02.05. 20:07 Most akkor sport vagy dokucsatorna a két Spíler Tv? Napközben pl. megy az Állítólag című műsor. Este meg sport.
Eredetileg "férficsatornának" szánták
 #181196  Szerző: Glenn
 
BMáté írta: 2019.02.01. 22:043-5 millió eurót kértek/kérnek a Spíler 2-ért. Őszintén nem tudom, hogy ez sok, vagy kevés, de nem filléres dolog az biztos.
Te most komolyan azt hiszed, hogy igazad lehet a TV2-vel kapcsolatban? Kezdő vagy ezen a fórumon... :shock:
 #181177  Szerző: BMáté
 
asr27 írta: 2019.02.02. 10:10
BMáté írta: 2019.02.01. 22:04
asr27 írta: 2019.02.01. 17:47 Fillérekért, szinte ajándékként dobálják a szolgáltatóknak, csak, hogy kerüljön be és mehessen a propaganda napközben is, néhány perces bejátszásokban
Persze mi előfizetők, ha nem is azonnal, de majd kapjuk az áremeléseket, miközben sokan egy másodpercig sem kapcsolunk oda.
3-5 millió eurót kértek/kérnek a Spíler 2-ért. Őszintén nem tudom, hogy ez sok, vagy kevés, de nem filléres dolog az biztos.
Hiteles Forrás? Írni én is tudok bármit.
Hiteles forrással nem tudok szolgálni, de ebben a cikkben olvashatóak ezek a számok: https://444.hu/2018/09/14/spiler-2-ugy- ... lemaradunk
Úgy tudjuk, voltak és vannak is egyeztetések a TV2 és a UPC menedzsmentje között, de ezek szórványosak és rendszertelenek, az álláspontok pedig távoliak: Gerkensék évi 3 és 4 millió euró közötti összeget, nagyjából 1 milliárdot kérnek a Spíler 2-ért, de a társaság vonakodik attól, hogy emelje az előfizetői díjakat.
 #181085  Szerző: asr27
 
BMáté írta: 2019.02.01. 22:04
asr27 írta: 2019.02.01. 17:47 Fillérekért, szinte ajándékként dobálják a szolgáltatóknak, csak, hogy kerüljön be és mehessen a propaganda napközben is, néhány perces bejátszásokban
Persze mi előfizetők, ha nem is azonnal, de majd kapjuk az áremeléseket, miközben sokan egy másodpercig sem kapcsolunk oda.
3-5 millió eurót kértek/kérnek a Spíler 2-ért. Őszintén nem tudom, hogy ez sok, vagy kevés, de nem filléres dolog az biztos.
Hiteles Forrás? Írni én is tudok bármit.
 #181042  Szerző: BMáté
 
asr27 írta: 2019.02.01. 17:47 Fillérekért, szinte ajándékként dobálják a szolgáltatóknak, csak, hogy kerüljön be és mehessen a propaganda napközben is, néhány perces bejátszásokban
Persze mi előfizetők, ha nem is azonnal, de majd kapjuk az áremeléseket, miközben sokan egy másodpercig sem kapcsolunk oda.
3-5 millió eurót kértek/kérnek a Spíler 2-ért. Őszintén nem tudom, hogy ez sok, vagy kevés, de nem filléres dolog az biztos.
 #181041  Szerző: Glenn
 
Wolfman írta: 2019.02.01. 21:13Az asr-Pasa-féle veszekedéshez meg csak annyit: Srácok, komolyan, ne kezdjétek már megint...
Nem rajtam múlik, láthatod. :x
 #181036  Szerző: Wolfman
 
IstvánB írta: 2019.01.30. 13:25 Tények nem most kezdték a ferdítést hazudozást. Emlékszem 2004-5 táján bemutattak egy GTA módosítást mondván :veszélyes játék került piacra...
Majd a Lady Gaga klipben a repülő gyémántokat egy magyar srác csinálta. Tele volt akkor is a net a ferdítéseikkel. Ebből kiindulva nem tudom elhinni a többi riportjukat sem. Az új rendszer pedig tett is rá még egy lapáttal.
Ezt más médiumok is csinálták, nemcsak a TV2. A Blikkben például annak idején felháborodva írtak egy "Disznóvágás Pro 2009" nevű játékról, ami a valóságban csak egy Rossz PC Játékok Sorozat nyereményjátékra poénból készült borító volt...
A Lady Gagás ügy meg baromi vicces így utólag. :D

Az asr-Pasa-féle veszekedéshez meg csak annyit: Srácok, komolyan, ne kezdjétek már megint...
 #181011  Szerző: asr27
 
Off:
NEM! A fórumot senki nem rombolja!
Te nem vagy képes felfogni, hogy nincs igazad, és a fórumozók nagy része nem ért egyet veled, azzal amit gondolsz a közéletről, a tv2-ről, a hazug propagandáról, vagy az országon hatalmaskodó maffiáról!
Neked aki nem fideszes, az komcsi libsi, hazug, stb...
Egyetlen egy olyat nem tudtál felhozni, amikor az általad mocskolt RTL bármikor is fizetett volna hírhamisításért kártérítést! De mondhatom az Indexet, HVG-t, ATV-t is! Egyetlen egy esetet nem tudtál felmutatni!
Viszont! A tv2, origo, pestrsrácok és hasonló, közpénzel kitömött hazug kormánypárti médiumok, szinte havi szinten, sokszor többször is, százezreket, milliókat fizetnek ellenzéki politikusoknak!Azért mert bíroság által hivatalosan megállapított tény, hogy hazudtak, lejárattak ellenzéki személyeket!!!
Tehát, hogy értsd: Amíg az RTL-en elhangzanak azok az igaz, valós hírek és információk, amelyek a józan gondolkodású, tisztán látó magyar emberek jelentős részét érint, addig a tv 2 napi szinten hazudja szét az országot, mert ez van kiadva parancsba, fentről, mert a hatalom retteg, hogy egyszer vége lesz és ki fog derülni az a rengeteg mocskosság, amit a magyar emberekkel és az országunkkal művelnek!
Neked nem véleményed van, te végig öntöd a fórumot az agymosott dumával, amit a tv2-n, echo tv-n vagy valamelyik kormánypárti lapon hallasz, olvasol!
Remélem sikerül megértened a leírtakat.....
On:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 203