RADIOSITE Fórum

  • Lokál napilap

 #188955  Szerző: asr27
 
Glenn írta:
noartist írta: 2020.09.30. 08:48Temető.
Nem baj, szerencsére van másik!
;) 8-)
Ami ugyanúgy tele van hazugságokkal.
 #188608  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2020.09.30. 08:48Temető.
Nem baj, szerencsére van másik!
;) 8-)
 #188603  Szerző: noartist
 
Temető.
 #181852  Szerző: djlacee
 
noartist írta: 2019.02.17. 20:06
homerhamm írta: 2019.02.17. 17:46 Maradjunk annyiban, hogy olvashatatlan fos. Tavaly egész decemberben tele volt hatalmas kormányhirdetésekkel. Volt az egész újságban kb. 4 cikk.
A négy nem negatív rekord.
Nem is tudom, 0 vagy 1db cikk volt a minimum?
 #181846  Szerző: noartist
 
homerhamm írta: 2019.02.17. 17:46 Maradjunk annyiban, hogy olvashatatlan fos. Tavaly egész decemberben tele volt hatalmas kormányhirdetésekkel. Volt az egész újságban kb. 4 cikk.

A négy nem negatív rekord.
 #181833  Szerző: homerhamm
 
Maradjunk annyiban, hogy olvashatatlan fos. Tavaly egész decemberben tele volt hatalmas kormányhirdetésekkel. Volt az egész újságban kb. 4 cikk.
 #164131  Szerző: altermanus
 
noartist írta:NE említsük egy lapon a korábbi, rendszerváltás előtti Népszabit a tavaly beszántottal! Abban a rendszerben csak úgy lehetett megmaradni, ha benyaltál. MINDEN lap a pártot szolgálta, ki így, ki úgy! SEMMI köze nem volt már hozzá, nettó baromság!
hát nem tudom, de az öszödi beszédnél sumák volt, mert nem hozott le mindent, míg az HírTV igen... (szerintem már a végén unalmas is volt)
 #164124  Szerző: noartist
 
NE említsük egy lapon a korábbi, rendszerváltás előtti Népszabit a tavaly beszántottal! Abban a rendszerben csak úgy lehetett megmaradni, ha benyaltál. MINDEN lap a pártot szolgálta, ki így, ki úgy! SEMMI köze nem volt már hozzá, nettó baromság!
 #164122  Szerző: altermanus
 
djlacee írta:https://www.mediapiac.com/mediapiac/ert ... ki/112901/

fuldoklom :punch:
van egy idézet ami megfogott:
Amikor az újság alapjait leraktuk, kifejezett kérés volt, hogy problémás ügyekkel is foglalkozzunk. Hogy kritika legyen, ne fröcsögés. Nem a propagandát kell tolni, hanem reális tájékoztatást kell adni.
Ebben igaza van, mert - szerintem - a realitás kell nézni nem azt, hogy csak a jó kellene meg írni, de utána a következő van, hogy
A Népszabadság például hirtelen a sajtószabadság védelmezőjévé vált, pedig sok mindent lehet rá mondani, de hogy független lenne, azt azért ne játsszuk el!
ez meg pláne igaz... azt is megmondom miért... kikértem idősebbek véleményét is, és azt mondták, hogy amióta megjelent ,,kommunista" napilap volt...
Ezt már pár fórumon feszegettem, itt is megteszem állok elébe a büntetésnek...
attól, hogy megírt minden mocskosságot, ami amit a tisztelt kormányunk tett, ne játsszuk el, hogy független volt, meg a sajtószabadság jelképe.

,,Nagyon jó újságíróink vannak, a Blikktől, a Borstól, a Story magazintól hoztunk el munkatársakat." - azért van egy kis bunkósság is benne...

Vicc az egész... mind erről a részről, mind másrészről...