RADIOSITE Fórum

  • Digi

 #181932  Szerző: RadioFan
 
Glenn írta: 2019.02.20. 16:36 Gyorsan beszaladtam ma délután az ügyfélszolgálatra. Eddig 4590 forintot fizettem, mostantól 5990 a számlám. Kilenc perc alatt elintéztem az újabb egy év hűséget, három hónapig 3000 forint, utána listaár (5990). Korrekt ügyfélszolgálat, kiváló minőség és jó ár, egy év múlva megint három hónapig 3000 (csak ruppótlanok kedvéért írtam le). Vagy lehetne nálunk Flip (most teleszórták a környéket a reklámjaikkal), de én soha többé nem leszek Telekom ügyfél, még ha ingyen adnák, akkor sem. Tévénként egy box plusz pénzért (alapból sz@r, hogy az kell a tévénézéshez), maximum három tévé (nálunk öt van), nincs analóg, diginél 58 csatorna van, és maximum 150 megás net (Diginél 1 giga). :x
Digi forever! :yes:
+ 1 :yes:
Mamámnál is teljesen meg vagyok vele elégedve. Neki csak tv előfizetése van, mert nem netezik és a telefonja UPC-s, mert minden ismerősének az van és így korlátlanul beszél. De tényleg rengeteg csatorna, HD-ben is jó pár, sok külföldi is havi 3300 forintént szerintem teljesen korrekt. Nálunk sajna nincs Digi bevezetve a társasházba, így marad az UPC...
 #181908  Szerző: Glenn
 
Gyorsan beszaladtam ma délután az ügyfélszolgálatra. Eddig 4590 forintot fizettem, mostantól 5990 a számlám. Kilenc perc alatt elintéztem az újabb egy év hűséget, három hónapig 3000 forint, utána listaár (5990). Korrekt ügyfélszolgálat, kiváló minőség és jó ár, egy év múlva megint három hónapig 3000 (csak ruppótlanok kedvéért írtam le). Vagy lehetne nálunk Flip (most teleszórták a környéket a reklámjaikkal), de én soha többé nem leszek Telekom ügyfél, még ha ingyen adnák, akkor sem. Tévénként egy box plusz pénzért (alapból sz@r, hogy az kell a tévénézéshez), maximum három tévé (nálunk öt van), nincs analóg, diginél 58 csatorna van, és maximum 150 megás net (Diginél 1 giga). :x
Digi forever! :yes: