RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #182876  Szerző: Radioinfomátor
 
asr27 írta: 2019.05.02. 17:43
Radioinfomátor írta: 2019.05.02. 10:50 Legyen újra 89.5 Music FM
Amíg nem pályáztatják a frekit, addig esély sincs rá!
Márpedig, amíg ez a maffia banda lesz hatalmon, és valamelyik havernak nem kell a frekvencia, addig ez a frekvencia biztosan nem lesz pályáztatva.
egyet értek veled
 #182874  Szerző: asr27
 
Radioinfomátor írta: 2019.05.02. 10:50 Legyen újra 89.5 Music FM
Amíg nem pályáztatják a frekit, addig esély sincs rá!
Márpedig, amíg ez a maffia banda lesz hatalmon, és valamelyik havernak nem kell a frekvencia, addig ez a frekvencia biztosan nem lesz pályáztatva.
 #182403  Szerző: robert11
 
Ki mit szólna hozzá, ha néha raknék ki ide zenéket amiket a musicon hallhatttunk? Van olyan korszak, vagy volt olyan korszak, ami nekem nagyon bejött. Utóbbi 1 2 év már nem igazán de pl 2012 13 és 14 az nagyon jó volt még 15re is azt lehet mondani de nemcsak Troy miatt mondom ezt.
 #182184  Szerző: Wolfman
 
Valószínűleg jóval előre leszervezték a bulikat.
 #182173  Szerző: asr27
 
Áprilisban ismét bulit tartanak. Nem értem mi értelme van így egy rádió nevében bulikat rendezni, ha nem szólnak még online sem...
 #182159  Szerző: robert11
 
Pár napja írták a music facebookján, hogy lesz party csak nem értem hogy mire fel, ha már nem is tudjná hallgatni senki sem.
Még a walentin napi bulit is beharangozták a megszűnés előtt pedig az már olyan időpontban volt, hogy nem tudta hallgatni senki.
Bár a killerek még tarthatnak önálló eseteket bulikat mert számukra még megy tovább az élet járhatnak haknizni, fellépni míg nemlesz valami olyan rádió, ahova bekerülhentének.
 #182152  Szerző: tomee
 
Jozsfm964 írta:Értem én, hogy anno a NiteRise egy válasz volt a DS-re ami a maga idejében baromi jó volt amikor indult. A NiteRise sosem volt az a nagyon mix központú, ráadásul nem élő, egy egy óra mix ment aztán ugyanúgy zenék egymás után bepakolva. A MK pedig ezt megfejelte a mai kornak megfelelően, full élő, interaktív és webkamerás na meg emberi. Az emberségesség a DS-ből mindig is hiányzott, és inkább el kéne nekik ismerni, hogy ezt ígyis lehet.
Én sztem a R1-en úgy vannak vele, hogy az esti műsorsáv eleve nem tekinthető különösebben értékes időszaknak rádiózási szempontból, ezért kb. tökmindegy, hogy valami élőben megy-e vagy sem. Nem is vagyok benne biztos, hogy rajtunk kívül ez feltűnik akárkinek is, aki éjszaka hallgatja. Más a szemléletük ezzel kapcsolatban.

Egyébként én még egyszer le is írtam ide azt az élményemet pár éve, amikor délután eszeveszetten buliztak bent a stúdióban a Music Party alatt, és lelkesen olvasták fel a hallgatóktól az elismerő sms-eket, miközben az a mix, ami ment alattuk, egy az egyben lement már annak idején a Roxy DJ-ben is, sőt még fel is vettem anno. :) Arról nem is beszélve, hogy utána még vagy 5x lement az esti szettekben is úgy, hogy "élőnek" volt aposztrofálva. Szóval én némileg fenntartásokkal kezelem azt, hogy "ők bezzeg mennyire másképp csináltak dolgokat" :) (De ezzel nem akarom elvitatni azt a tényt, hogy egyébként még így is jobb volt, csak voltak ilyen dolgok is)
 #182138  Szerző: Jozsfm964
 
A RádióFace elindított egy webrádiós storyt. Pont a Music után nem sokkal...
TechY01 írta: 2019.03.07. 16:56
Marcii írta: 2019.03.07. 13:28 Ma lenne 7 éves :(
Sajnos csak lenne. :( :( :(
 #182137  Szerző: Jozsfm964
 
Értem én, hogy anno a NiteRise egy válasz volt a DS-re ami a maga idejében baromi jó volt amikor indult. A NiteRise sosem volt az a nagyon mix központú, ráadásul nem élő, egy egy óra mix ment aztán ugyanúgy zenék egymás után bepakolva. A MK pedig ezt megfejelte a mai kornak megfelelően, full élő, interaktív és webkamerás na meg emberi. Az emberségesség a DS-ből mindig is hiányzott, és inkább el kéne nekik ismerni, hogy ezt ígyis lehet.
tomee írta: 2019.02.17. 14:16
Jozsfm964 írta:Emlékezz, anno elvesztette a frekvenciáját az R1, akkor próbálták azt pótolni, majd közel most már 3 éve visszajött a Bp-i éterbe az R1 és kezdett magára találni a Music FM. Azaz nem az R1-es közönséget akarta teljes mértékben kiszolgálni. Próbált az új felé nyitni, és az elektronikus zenei irányultság is nagyon bejött, lásd az esti mixműsor sikerét. Az még saját brand-ként is megállná a helyét.
A Music Killers nagyjából azt vitte tovább, amit annak idején Nite Rise néven kitaláltak (az elején ráadásul még Iller Bálint is vezette, ahogy a Rise FM-en), de az igazsághoz hozzátartozik, hogy már az is a DiscoShit-re volt egyfajta kontrázás. Lehet, hogy kicsit átfazonírozták, de az alapötlet nem innen jött, ez az (egyik) oka, amiért Bárányéktól folyton megy az odamondogatás.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 565