RADIOSITE Fórum

• 89.5 Music Fm

#182173  Szerző: asr27
 2019.03.10. 21:38
Áprilisban ismét bulit tartanak. Nem értem mi értelme van így egy rádió nevében bulikat rendezni, ha nem szólnak még online sem...
 #182159  Szerző: robert11
 2019.03.10. 11:31
Pár napja írták a music facebookján, hogy lesz party csak nem értem hogy mire fel, ha már nem is tudjná hallgatni senki sem.
Még a walentin napi bulit is beharangozták a megszűnés előtt pedig az már olyan időpontban volt, hogy nem tudta hallgatni senki.
Bár a killerek még tarthatnak önálló eseteket bulikat mert számukra még megy tovább az élet járhatnak haknizni, fellépni míg nemlesz valami olyan rádió, ahova bekerülhentének.
 #182152  Szerző: tomee
 2019.03.10. 09:05
Jozsfm964 írta:Értem én, hogy anno a NiteRise egy válasz volt a DS-re ami a maga idejében baromi jó volt amikor indult. A NiteRise sosem volt az a nagyon mix központú, ráadásul nem élő, egy egy óra mix ment aztán ugyanúgy zenék egymás után bepakolva. A MK pedig ezt megfejelte a mai kornak megfelelően, full élő, interaktív és webkamerás na meg emberi. Az emberségesség a DS-ből mindig is hiányzott, és inkább el kéne nekik ismerni, hogy ezt ígyis lehet.
Én sztem a R1-en úgy vannak vele, hogy az esti műsorsáv eleve nem tekinthető különösebben értékes időszaknak rádiózási szempontból, ezért kb. tökmindegy, hogy valami élőben megy-e vagy sem. Nem is vagyok benne biztos, hogy rajtunk kívül ez feltűnik akárkinek is, aki éjszaka hallgatja. Más a szemléletük ezzel kapcsolatban.

Egyébként én még egyszer le is írtam ide azt az élményemet pár éve, amikor délután eszeveszetten buliztak bent a stúdióban a Music Party alatt, és lelkesen olvasták fel a hallgatóktól az elismerő sms-eket, miközben az a mix, ami ment alattuk, egy az egyben lement már annak idején a Roxy DJ-ben is, sőt még fel is vettem anno. :) Arról nem is beszélve, hogy utána még vagy 5x lement az esti szettekben is úgy, hogy "élőnek" volt aposztrofálva. Szóval én némileg fenntartásokkal kezelem azt, hogy "ők bezzeg mennyire másképp csináltak dolgokat" :) (De ezzel nem akarom elvitatni azt a tényt, hogy egyébként még így is jobb volt, csak voltak ilyen dolgok is)
 #182138  Szerző: Jozsfm964
 2019.03.09. 14:30
A RádióFace elindított egy webrádiós storyt. Pont a Music után nem sokkal...
TechY01 írta:
2019.03.07. 16:56
Marcii írta:
2019.03.07. 13:28
Ma lenne 7 éves :(
Sajnos csak lenne. :( :( :(
 #182137  Szerző: Jozsfm964
 2019.03.09. 14:29
Értem én, hogy anno a NiteRise egy válasz volt a DS-re ami a maga idejében baromi jó volt amikor indult. A NiteRise sosem volt az a nagyon mix központú, ráadásul nem élő, egy egy óra mix ment aztán ugyanúgy zenék egymás után bepakolva. A MK pedig ezt megfejelte a mai kornak megfelelően, full élő, interaktív és webkamerás na meg emberi. Az emberségesség a DS-ből mindig is hiányzott, és inkább el kéne nekik ismerni, hogy ezt ígyis lehet.
tomee írta:
2019.02.17. 14:16
Jozsfm964 írta:Emlékezz, anno elvesztette a frekvenciáját az R1, akkor próbálták azt pótolni, majd közel most már 3 éve visszajött a Bp-i éterbe az R1 és kezdett magára találni a Music FM. Azaz nem az R1-es közönséget akarta teljes mértékben kiszolgálni. Próbált az új felé nyitni, és az elektronikus zenei irányultság is nagyon bejött, lásd az esti mixműsor sikerét. Az még saját brand-ként is megállná a helyét.
A Music Killers nagyjából azt vitte tovább, amit annak idején Nite Rise néven kitaláltak (az elején ráadásul még Iller Bálint is vezette, ahogy a Rise FM-en), de az igazsághoz hozzátartozik, hogy már az is a DiscoShit-re volt egyfajta kontrázás. Lehet, hogy kicsit átfazonírozták, de az alapötlet nem innen jött, ez az (egyik) oka, amiért Bárányéktól folyton megy az odamondogatás.
 #182121  Szerző: Marcii
 2019.03.07. 13:28
Ma lenne 7 éves :(
 #182112  Szerző: zakopanendre
 2019.03.06. 09:14
noartist írta:
Sszilu írta:
2019.03.05. 23:29
zakopanendre írta:
2019.03.05. 09:29
Mennyi lehet egy webrádió havi költsége? Pár tízezer max, nem?
Azért ezt a kérdést gondold át gazdasági szempontból is...

Plusz ne feledjük, hogy a Prodo nem áll valami fényesen anyagilag - a névhasználati jog pedig náluk van. Ez nem úgy működik, hogy 1-2 stábtag a hasára üt, és elindít egy netrádiót.

Nem kérdőjelezem meg egy webrádió gazdaságtalan fenntartását, de mint Music FM elszólalhatott volna a weben. Nyugodtan javítsatok ki, azért is vagyok itt, hogy tanuljak tőletek, de szerintem ha egy csatorna ésszerűen van fenntartva, akkor az kifér egy zsebből. Természetesen úgy, hogy nem alkalmaznak műsorvezetőt. Több netes rádió is megy, ahol nincs vagy csak néha van műsorvezetés, ellenben arculatilag a lehetőségeikhez képest okéban vannak. A Class úgymond felsülése elrettentőnek hathat, Balázsék is utaltak rá az R1-en, de ott a dollárt az IT és platform fejlesztések mellett a reggeli trió is elvihette (bár erről adatok ugye nincsenek) + a plakátok. Még annyival egészíteném ki, hogy ha mondjuk menne a stream és az oldalon van hirdetés (mert azért napi x ezer megtekintés hoz valamennyit egy hónapban), akkor ha nem is önfenntartó, de kézben tartható lehetett volna. Gondolom ezt én :D
 #182109  Szerző: noartist
 2019.03.06. 00:07
Sszilu írta:
zakopanendre írta:

Plusz ne feledjük, hogy a Prodo nem áll valami fényesen anyagilag - a névhasználati jog pedig náluk van. Ez nem úgy működik, hogy 1-2 stábtag a hasára üt, és elindít egy netrádiót.
 #182108  Szerző: Sszilu
zakopanendre írta:
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 564

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.