RADIOSITE Fórum

  • Magyar FM

 #183889  Szerző: Marcii
 
Lehet,hogy tényleg kamu oldal volt de a magyarfm.eu átirányít a Best FM Debreceni honlapjára.
 #182424  Szerző: Dani
 
Mikor fog elindulni a 99.5-ön az új rádió? Sehol nem lehet róla olvasni.
 #182219  Szerző: tomee
 
Dani írta: 2019.03.14. 21:52 Minden esetre én is sajnálom, ha nem a Roxy lesz tényleg. A MusicFM megszűnése után pedig különösen nagy sikert tudna aratni a Roxy brand felélesztése, nagy ostobaság, hogy elszalasztják ezt a lehetőséget.
Jó, de hát ezek amikről mind megy a diskurzus zömével saját összeesküvés elméletek/teóriák. Én szerettem, örülnék ha megint lenne, de szoktam beszélgetni emberekkel erről, és elég sokan már nem is nagyon emlékeznek rá konkrétan, csak dereng nekik valami, hogy volt valami ilyesmi rádió valamikor.

Szóval, én abban is látok rációt, ami itt korábban felmerült, hogy egész egyszerűen úgy vannak vele, hogy a R1-et tekintik Music pótléknak és kész, zeneileg is szinte teljesen ugyanaz. Nem gondolom, hogy véletlenül védették le a Roxy brand-et anno, de ugyanakkor ott van az a része is a dolognak, hogy a Sláger FM is szólhatna Juventus néven, mégsem azt a brand-et használja, pedig a tulajdonukban van.

Mindezeket persze felülírja az a tény is, hogy van rá kapacitásuk, viszonylag kevés költség mellett több rádiót képesek párhuzamosan üzemeltetni, hiszen egy helyen vannak, és tulajdonképpen tök mindegy, hogy ki melyik rádiót hallgatja, ha nagyjából ugyanoda folyik be a pénz... Tehát akár még lehetne non-stop mixeket játszó rádiójuk is, mint a Music volt, valószínűleg lenne hallgatóközönsége. Pláne, ha úgy össze lenne rakva, mint a többi rádiójuk.
 #182214  Szerző: Dani
 
Minden esetre én is sajnálom, ha nem a Roxy lesz tényleg. A MusicFM megszűnése után pedig különösen nagy sikert tudna aratni a Roxy brand felélesztése, nagy ostobaság, hogy elszalasztják ezt a lehetőséget.
 #182213  Szerző: tomee
 
Amúgy én a cikkben azt sem értem, hogy mire alapozza azt az állítását a szerző, hogy "mostanra hivatalossá vált, hogy Best FM néven indul új rádió"? Mert pl. a 11. heti napirenden nincs is említés ilyesmiről, az előtte való héten meg simán csak a 99,5-ös frekvenciáról van téma, de sehol sincs konkrétan ez így leírva, hogy Best FM néven kívánnak indulni.
 #182201  Szerző: Dani
 
tomee írta: 2019.03.14. 17:32
adam1400 írta:https://media1.hu/2019/03/14/a-mediatan ... B2lGBIH0SI

Így 5 városba lesz de a part fm is most nyert amiből vagy ez vagy rádió 1 lesz illetve L Dani mondta hogy a szolnoki Amadeus is best lesz.
Hát akkor úgy tűnik, hogy a Roxy-s-teória bukta... :|
Magyarul újabb Petőfi rádió lesz? Ebben mi a logika? Vagy akkor a Petőfit átalakítják majd? Mert két ugyanolyan jellegű rádiónak nagyon sok értelme nem lesz.
 #182200  Szerző: tomee
 
adam1400 írta:https://media1.hu/2019/03/14/a-mediatan ... B2lGBIH0SI

Így 5 városba lesz de a part fm is most nyert amiből vagy ez vagy rádió 1 lesz illetve L Dani mondta hogy a szolnoki Amadeus is best lesz.
Hát akkor úgy tűnik, hogy a Roxy-s-teória bukta... :|
 #182172  Szerző: Dani
 
tomee írta: 2019.03.10. 21:13 '90-es és 2000-es évekbeli pop/dance/house/trance zene Bakonyi Gábor tolmácsolásában, és kb. egy szavam nem lenne...
Annyival egészíteném ki, hogy elviselhető magyar zenei arány kellene még ezek mellé, mert ami pl a Petőfin megy, az túlzás igen csak. Egy órában legalább 4 magyar zene, az elég sok.
 #182170  Szerző: tomee
 
'90-es és 2000-es évekbeli pop/dance/house/trance zene Bakonyi Gábor tolmácsolásában, és kb. egy szavam nem lenne...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 27