RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #182288  Szerző: Dani
 
Most már biztos, hogy Best FM lesz az új rádió neve?
 #182286  Szerző: tomee
 
Gyurii írta: 2019.03.20. 10:49 Radio 1 lehetne egy Roxy/Music FM űrt betöltő adó! (Szép álom tudom.)

A mostani R1 a Petőfin kb. hallható, és ahogy terjed a Best FM ott is folytatódhatna... 8-)
Nekem még mindig nem állt össze, hogy a Petőfi meg a R1 mellé mi a fenének van szükséges egy Best FM hálózatra... Vagy, hogy egy Music FM kaliberű rádióra miért nincs szükség akár csak fővárosi szinten sem...
 #182283  Szerző: Gyurii
 
Radio 1 lehetne egy Roxy/Music FM űrt betöltő adó! (Szép álom tudom.)

A mostani R1 a Petőfin kb. hallható, és ahogy terjed a Best FM ott is folytatódhatna... 8-)
 #182252  Szerző: Adam
 
Én 2005- ig hallgattam a Roxy-t, amíg Béres Zoo és Sallai Jani ott voltak. Aztán ahogy elmentek onnan, at hangoltam a Rádió Deejay-ra, na az jó kis rádió volt. Sajnos megszűnt 2006 májusban
 #182241  Szerző: robert11
 
Ja a kicseng a roxirádióban az nagy volt én is emlékszem rá.
Az 2002ben volt. Itt valaki említette a 2010es arculatváltást az valóban emlékezetes akkor volt először top500 is és igen volt sok tematikus hétvége Lady Gaga, george Michael hétvége is volt, Michael Jackson, és a 90es évek na hát az felettéb jó volt.
Ha már Jacko akkor ugye nyáron lesz 10 éve halálának az évfordulója ebbből az alkalomból kíváncsi leszek lesz e ismét jacko hétvége, vagy pedig a rádió1 is elhatárolódik a kirobbant botrány miatt ami a filmel kapcsolatosan robbbant ki mert emiatt pár külföldi rádió nem hajlandó tőle számokat adni de kérdem én 10 éve meghalt most már mit foglalkoznak vele? Ő már nem tudja megvédeni magát én a másikfelet is megértem, aki eddig nem mert beszélni a történtekről de most már meg hiába mondja érdemi előrelépés már nem történhet az ügyben. Bár olyat is hallottam, hogy ebből kifolyólag még nagyobb lett a zenéinek a letöltése, népszerűsége a listákon is előrébbkerült.
 #182237  Szerző: adam1400
 
szóval kevesen emlékeznek amikor 2010-ben megváltozott az arculat és a szignálok.

Akkor például játszottak: Nickelback 4 számát, Red Hot Chili Peppers 3 számát, Bon Jovi 2 számát.

És voltak tematikus hétvégék: Michael Jackson hétvége (halálakor), George Michael hétvége, Madonna hétvége és 90-s évek hétvégéje
 #182228  Szerző: homerhamm
 
Adam írta: 2019.03.15. 20:18
homerhamm írta: 2019.03.14. 18:59
noartist írta: 2019.03.14. 13:36 Arra, hogy ez a három ..... akit balukának, janikának és ferikének hívnak, mindennap beledumál a zenébe, ma Lost Frequencies ft. James Blunt - Melodyt dumálták végig, élvezhetetlen volt.
Annak a műsornak ez a lényege. 4 órából 2 óra duma, a többi hírek reklám, és kevés zene. Nekem bejön a stílusuk. A többi rádión levő reggeli műsor erőltetett, meg sem közelíti őket.
Nekem ami nem jön be, az a kezdő szignál, túlzás, kissé már idegesítő.
Illetve a rendes hír blokk hiányzik 6:30-6:45-ig. Nem kellene szét kapcsolni erre az időre, hanem lenyomni egy központi hír blokkot, mint amilyen a Class-on volt. Sajnos ez is a halozatos rendszer átka, hogy azt az 5-10 perces hír blokkot, plusz minden órai hírblokkot is elszámolják - gondolom - a napi kötelező 4 óra helyi tartalomba.
Értem én, de az egész szám alatt őket lehetett hallani, mert magukat nem akarták lehúzni, elég idegesítő volt, hogy ment a zene és közben még ők dumáltak alatta.
 #182226  Szerző: Glenn
 
Gyurii írta: 2019.03.14. 18:47En nem hallgatom csak neha, de Balazsekon kivul (mar aki szereti) hallgatja szelesebb tomeg...?!
Ez sajnos jellemzi a mai magyar igényeket. Ebben a rádióban konkrétan a reggeli műsor a legrettenetesebb, mégis ez viszi a hátán az egész kócerájt. :S
 #182224  Szerző: Adam
 
homerhamm írta: 2019.03.14. 18:59
noartist írta: 2019.03.14. 13:36 Arra, hogy ez a három ..... akit balukának, janikának és ferikének hívnak, mindennap beledumál a zenébe, ma Lost Frequencies ft. James Blunt - Melodyt dumálták végig, élvezhetetlen volt.
Annak a műsornak ez a lényege. 4 órából 2 óra duma, a többi hírek reklám, és kevés zene. Nekem bejön a stílusuk. A többi rádión levő reggeli műsor erőltetett, meg sem közelíti őket.
Nekem ami nem jön be, az a kezdő szignál, túlzás, kissé már idegesítő.
Illetve a rendes hír blokk hiányzik 6:30-6:45-ig. Nem kellene szét kapcsolni erre az időre, hanem lenyomni egy központi hír blokkot, mint amilyen a Class-on volt. Sajnos ez is a halozatos rendszer átka, hogy azt az 5-10 perces hír blokkot, plusz minden órai hírblokkot is elszámolják - gondolom - a napi kötelező 4 óra helyi tartalomba.
 #182223  Szerző: Adam
 
Gyurii írta: 2019.03.14. 18:47 Tudom nem mondok ujat, de felvetodik bennem a koltoi kerdes.

Ilyen anyagi hatterrel, hatszellel, fm lefedettseggel nem lehet lne egy igenyesebb, jobb radiot mukodtetni?

En nem hallgatom csak neha, de Balazsekon kivul (mar aki szereti) hallgatja szelesebb tomeg...?!
:mellow: :vomit:
Van benne igazság, amit írsz, lehetne igenyesebben is csinálni. 10-17 óra között lehetne változatosabb műsorvezetés.

A zenei arculat egyébként ízlés kérdése, olyan nem lesz soha, hogy mindenkinek tetszen. Nekem konkrétan bejön. 2006 novembere óta hallgatom, nagyjából mióta Balázsék vannak. 2017 év elején volt egy zenei kínálat bővülés, előtte kb 300 zene ment folyamatosan, brutál sok ismétlés. Azóta kb 800-1000 forog sacc per kb.
  • 1
  • 452
  • 453
  • 454
  • 455
  • 456
  • 987