RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #182513  Szerző: djlacee
 
asr27 írta: 2019.04.03. 18:14 Bőven elég rock zene megy a Slágeren.
Fiatalos, Dance-House rádió viszont abszolút nincs a kínálatban! A legfrissebb újdonságok sem szólnak , egyik rádióban sem! :x
Visszavágok, bőven elég dance-house van az éterben azzal, hogy a Rádió 1-en és a Petőfin is minden este van mix, nem beszélve a még megmaradt helyi rádiók hétvégi műsorairól. De hol a rock?

Félreértés ne essék, én non-stop tudnék egy új dance rádiót hallgatni. És van is esély arra, hogy indulni fog, hiszen a Radio Factory még több rádiót tudna gyártani...
 #182512  Szerző: asr27
 
Megint baromságokat ír ez az ember....
Bőven elég rock zene megy a Slágeren.
Fiatalos, Dance-House rádió viszont abszolút nincs a kínálatban! A legfrissebb újdonságok sem szólnak , egyik rádióban sem! :x
 #182507  Szerző: Glenn
 
Hát igazából ma Budapesten két rádió van, ami - nagyjából - tökéletesnek mondható. Az egyik a Jazzy, úgy a reggeli műsora (csak ezt hallgatom), úgy a napi zenei kínálata alapján.
A másik az Info, amely sokrétű, pártatlan (ez nagyon fontos manapság) és viszonylag friss (bár a kereskedelmi frekin frissebbek voltak azért).
A 99,5-re - mivel egy relatíve nagy piacról van szó, ahol rétegigényeket is ki lehet elégíteni - én végre egy stabilan működő rockrádiót szeretnék, vagy ha nem, akkor egy 1990-2010 közötti "slágerrádiót". Minden egyéb igény nagyjából ki van elégítve. :)
 #182501  Szerző: Rebroadcaster
 
zoLee írta: 2019.04.01. 00:40 Újoncként nem akarok megmondó ember lenni, de srácok, nem értem mire fel ez a Best FM útálat? Valósat írnátok legalább...
A Rádió1 topikjába már egyszer hosszasan kifejtettem, hogy hallgassátok már az adott rádiót, mielőtt szapuljátok.
Közel 3000 dalszámból válogatnak, szólnak a 90es 2000es évek dance zenéi is, és új zenék is. Játszik a Petőfi vagy a többi BP-i Benni Benassit, Sash-t, ATB-t, Peat Jr-t, Soho Party-t?
NEM!
Ajánlom figyelmetekbe az onlinestream.hu oldalt ;)
A másik meg....
A Music FM-et nagyon szerettem, hiányzik.
De nem volt friss zenéket játszó rádió.
Legalábbis az utolsó 1 évében biztos nem. Külföldi rádiókhoz képest mindig több hónapos lemaradásban voltak, de több új "topslágert" pl. a Best, és a Rádió 88 is jóval hamarabb játszott.
A Music FM Balogh Tamásék idejében volt iszonyat jó, pörgős dance rádió, míg ott volt a Crazibiza, Newik, és a többi R1-hez igazolt DJ is. Akkoriban nem volt nyálpop sem.

De, hogy témánál maradjak, mikor fog indulni az új rádió, lehet tudni valamit róla?
Név, tematika, Best-nemBest?
Az én véleményem szerint egy rádióban nem a zene az Alfa és az Omega. Fontosabb lenne a műsortartalom. Ebben viszont egyetlen országos vagy országossá kovácsolt rádió sem erős a jelenlegi palettán. Néha-néha a Petőfire mondom azt, hogy ok. Viszont édeskevés számomra az, hogy egyetlen rádióban talán találok valami fogamra valót.

Én sem tudom egyébként szeretni a Bestet. Egyszerűen semmit sem tudok mögé beilleszteni abból az értékrendszerből ami miatt régen egy rádiót megalapítottak. Nincs verseny. A hallgatói érdek a fasorban. A kereskedelmi érdek.. El van felejtve.

Innentől kedve szakmailag mit szeressek...? :) Ha meg jó zenéket szeretnék hallgatni - tudom hova kell dugnom a pendrive-ot az autómban.
 #182455  Szerző: Csongii
 
zoLee írta: 2019.04.01. 00:40 ...Közel 3000 dalszámból válogatnak....
Az se sok. Nálunk, amikor 2013 őszén lehúztuk a rolót, több mint 8000 dal volt a rotációban. Mondjuk 80-as évek is megtalálható volt, de szóval na...
 #182452  Szerző: zakopanendre
 
Engem az zavar a budapesti kínálatban, hogy egyáltalán nincs fiataloknak szóló tematikus műsor. Tele van a piac politikai, gazdasági és vallási adókkal, de érzésem szerint egyetlen rádió se lő a 20 alattiakra. (Balázsékat vegyük ki a kalapból.) Nem zenei műsorokra gondolok első sorban.
 #182446  Szerző: zoLee
 
Újoncként nem akarok megmondó ember lenni, de srácok, nem értem mire fel ez a Best FM útálat? Valósat írnátok legalább...
A Rádió1 topikjába már egyszer hosszasan kifejtettem, hogy hallgassátok már az adott rádiót, mielőtt szapuljátok.
Közel 3000 dalszámból válogatnak, szólnak a 90es 2000es évek dance zenéi is, és új zenék is. Játszik a Petőfi vagy a többi BP-i Benni Benassit, Sash-t, ATB-t, Peat Jr-t, Soho Party-t?
NEM!
Ajánlom figyelmetekbe az onlinestream.hu oldalt ;)
A másik meg....
A Music FM-et nagyon szerettem, hiányzik.
De nem volt friss zenéket játszó rádió.
Legalábbis az utolsó 1 évében biztos nem. Külföldi rádiókhoz képest mindig több hónapos lemaradásban voltak, de több új "topslágert" pl. a Best, és a Rádió 88 is jóval hamarabb játszott.
A Music FM Balogh Tamásék idejében volt iszonyat jó, pörgős dance rádió, míg ott volt a Crazibiza, Newik, és a többi R1-hez igazolt DJ is. Akkoriban nem volt nyálpop sem.

De, hogy témánál maradjak, mikor fog indulni az új rádió, lehet tudni valamit róla?
Név, tematika, Best-nemBest?
 #182443  Szerző: tomee
 
Dani írta:
tomee írta: 2019.03.31. 17:10 Meglepőbb lenne, ha nem Best lenne.
Petőfi mellé minek kellene egy hasonló zenei felhozatalú rádió? A MusicFM után keletkezett űrt kellene kitölteni valamivel, ezt konkrétan több százezer hallgató akarja.
Ezt most úgy kérded, mintha ilyen dolgokról amúgy én döntenék, pedig én sem gondolom a Best kínálata alapján, hogy a Petőfi/R1/Sláger/Retró mellé szükség lenne még erre is a fővárosban. Meg mintha számítana a részükről, hogy hallgatói részről mire van igény...

Most lesz, ami lesz a 99.5-ön, de ne feledjük, hogy ott van még üresen a 89.5 meg a 103.9 is, ezeken még akármi lehet.
 #182437  Szerző: asr27
 
Szerintem meg egy valóban, csak új zenéket és friss slágereket játszó rádióra lenne szükség, nem 1-2 éves zenéket újként előadó, önimádó R1-re.

Vagy egy olyanra, mint a német Sunshine Live! Magyarországon jelenleg nincs egy olyan rádió sem, ahol a legfrisebb zenék szólnak. A Music fm nagyjából ilyen volt. Ne mindig a múltba menjünk...
 #182435  Szerző: Dani
 
tomee írta: 2019.03.31. 17:10 Meglepőbb lenne, ha nem Best lenne.
Petőfi mellé minek kellene egy hasonló zenei felhozatalú rádió? A MusicFM után keletkezett űrt kellene kitölteni valamivel, ezt konkrétan több százezer hallgató akarja.
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72