RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #182692  Szerző: asr27
 
noartist írta:
asr27 írta: 2019.04.19. 18:49 Akkor baromira hiánypótló lesz. :gülü2: :yuno: Csak úgy mint a manna fos.
Ilyenekre elpazarolni frekvenciákat... Tényleg nincs itt már piac, és igényesség.
1. Hallgattál Mannát mostanában, vagy zsigerből aggatsz rá jelzőket?
2. Muszáj mindig feszegetni a harárokat? Miért nem tudod kultúrember módjára megfogalmazni, amit gondolsz?
Ott a válasz a Manna topikban.
 #182691  Szerző: noartist
 
asr27 írta: 2019.04.19. 18:49 Akkor baromira hiánypótló lesz. :gülü2: :yuno: Csak úgy mint a manna fos.
Ilyenekre elpazarolni frekvenciákat... Tényleg nincs itt már piac, és igényesség.
1. Hallgattál Mannát mostanában, vagy zsigerből aggatsz rá jelzőket?
2. Muszáj mindig feszegetni a harárokat? Miért nem tudod kultúrember módjára megfogalmazni, amit gondolsz?
 #182688  Szerző: Dani
 
asr27 írta: 2019.04.19. 18:49 Akkor baromira hiánypótló lesz. :gülü2: :yuno: Csak úgy mint a manna fos.
Ilyenekre elpazarolni frekvenciákat... Tényleg nincs itt már piac, és igényesség.
Számomra is érthetetlen teljes mértékben, ami jelenleg a magyar rádiós "piacon" folyik. Hallgatói igényeket gyakorlatilag semennyire nem veszik figyelembe. De kérdem én: Kiknek lehetnek ezek az igényei? Mert szerintem a többség MusicFM féle rádiót szeretne hallgatni, vagy ahhoz hasonlót. Kiket kérdeznek meg a jelenleg az országban fogható rádiók zenei szerkesztői, mielőtt összeállítják a zenék listáját?...
 #182687  Szerző: homerhamm
 
Dani írta: 2019.04.19. 18:44 A mostszol.hu-n ahogy látom, elég sok magyar zene megy a jelenlegi vidéki BestFM-en, az mondjuk nem lenne jó, ha a Budapesti is hozná ezt a szokást.
Szerintem inkább ne is induljon semmi, ha ezt a listát át akarják hozni. ^^ Akkor inkább hallgatom a sssssss-t.
 #182686  Szerző: asr27
 
Akkor baromira hiánypótló lesz. :gülü2: :yuno: Csak úgy mint a manna fos.
Ilyenekre elpazarolni frekvenciákat... Tényleg nincs itt már piac, és igényesség.
 #182685  Szerző: Dani
 
A mostszol.hu-n ahogy látom, elég sok magyar zene megy a jelenlegi vidéki BestFM-en, az mondjuk nem lenne jó, ha a Budapesti is hozná ezt a szokást.
 #182683  Szerző: homerhamm
 
Kovi02 írta: 2019.04.19. 18:28
asr27 írta: 2019.04.19. 17:43 Nagyon várjátok.. :D Szerintetek hiánypótló lesz?
Szerintem maximum akkor, ha olyan zenék fognak szólni rajta, mint az egykori Radio Deejay-n.
Szerintem a Best a 90-es évektől a napjainkig fog egy az R1-nél és a Petőfinél bővebb zenei rotációt hozni,olyan kevert CHR/AC formattal amilyennel néhány helyi rádió megy.
(a Sláger és a Petőfi között lesz zeneileg-szerintem-)
Szerintem meg A-tól Z-ig az egész zenéi kínálat az lesz mint eddig. 100%, még fogadnék is rá.
 #182681  Szerző: Kovi02
 
asr27 írta: 2019.04.19. 17:43 Nagyon várjátok.. :D Szerintetek hiánypótló lesz?
Szerintem maximum akkor, ha olyan zenék fognak szólni rajta, mint az egykori Radio Deejay-n.
Szerintem a Best a 90-es évektől a napjainkig fog egy az R1-nél és a Petőfinél bővebb zenei rotációt hozni,olyan kevert CHR/AC formattal amilyennel néhány helyi rádió megy.
(a Sláger és a Petőfi között lesz zeneileg-szerintem-)
 #182679  Szerző: asr27
 
Nagyon várjátok.. :D Szerintetek hiánypótló lesz?
Szerintem maximum akkor, ha olyan zenék fognak szólni rajta, mint az egykori Radio Deejay-n.
 #182678  Szerző: homerhamm
 
Dani írta: 2019.04.19. 16:38
homerhamm írta: 2019.04.19. 16:06 (Nem akarok pesszimista lenni, de szerintem nem lesz ebből semmi.)
Miért gondolod ezt? Mi történhetett, ami miatt nem indul el esetleg?
Ebből a csúsásból, na meg a túl nagy csend, semmi akár félinformáció. De ne legyen igazam.
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72