RADIOSITE Fórum

  • Manna FM

 #182988  Szerző: asr27
 
:lool: :lool: :lol: :lol:
 #182722  Szerző: nyikolaj
 
Tudom.. Álmos voltam és véletlenül ide írtam a Manna topicba.. de már töröltem. :)
 #182712  Szerző: ksimiglai
 
nyikolaj írta: 2019.04.20. 14:01...
Az előbb még itt volt valami,arra reagáltam. ^^
 #182711  Szerző: ksimiglai
 
Csakhogy nem sok köze van a jelenlegi Bestnek a leendő Besthez.
 #182709  Szerző: nyikolaj
 
...
 #182708  Szerző: asr27
 
Attis írta:
asr27 írta: 2019.04.19. 19:52 A legtöbb zene, amit játszik, elcsíphető más itthoni rádióban is. Persze, vannak kivételek, de azok pedig rétegzenék, amelyek csak kevés embernél nem idéznek elő elkapcsolási faktort. A műsoraik se nem érdekesek egy átlag hallgató számára, se nem szórakoztatóak.
Minimális hallgatói tábora van.
Ellenben a fővárosban, egyetlen olyan rádió sincs, amely a valóban friss zenéket játszaná. Gondolok itt olyanra, mint az Oszták Energy.
Továbbá egyetlen Dance-House rádió sincs, mint mondjuk a német Sunshine Live, vagy akár egy 2000-re évek Dance zenéit játszó rádió, mint a Radio Deejay volt.
Ezek közül mindegyikre jóval nagyobb igény lenne, sokkal nagyobb hallgatói táboruk lenne, mint a Mannának van.
Csak egyszer kéne megkérdezni az embereket, hogy milyen rádióra lenne igény.
Hallgattál mostanában Sunshine Live-ot? Szerintem még szánalmasabb, mint a Rádió 1. 20-25 zene megy körbe-körbe. Ha nem hiszed, a weboldalukon van playlist, bő 2 óránként ismétlődnek a zenék. Ami kínosabb, hogy a netes tematikus rádióiknál is hasonló a szitu, pedig nem hiszem, hogy pl. a 90-es évekből, vagy a klubhimnuszokból csak 20 zene lenne.
Bocs az OFF-ért.
Azért ez így, ebben a formában nem valós. :) Van rajta ismétlés, de legalább újdonságokat játszanak és hetente vagy kéthetente kerülnek be új zenék.
 #182695  Szerző: Attis
 
asr27 írta: 2019.04.19. 19:52 A legtöbb zene, amit játszik, elcsíphető más itthoni rádióban is. Persze, vannak kivételek, de azok pedig rétegzenék, amelyek csak kevés embernél nem idéznek elő elkapcsolási faktort. A műsoraik se nem érdekesek egy átlag hallgató számára, se nem szórakoztatóak.
Minimális hallgatói tábora van.
Ellenben a fővárosban, egyetlen olyan rádió sincs, amely a valóban friss zenéket játszaná. Gondolok itt olyanra, mint az Oszták Energy.
Továbbá egyetlen Dance-House rádió sincs, mint mondjuk a német Sunshine Live, vagy akár egy 2000-re évek Dance zenéit játszó rádió, mint a Radio Deejay volt.
Ezek közül mindegyikre jóval nagyobb igény lenne, sokkal nagyobb hallgatói táboruk lenne, mint a Mannának van.
Csak egyszer kéne megkérdezni az embereket, hogy milyen rádióra lenne igény.
Hallgattál mostanában Sunshine Live-ot? Szerintem még szánalmasabb, mint a Rádió 1. 20-25 zene megy körbe-körbe. Ha nem hiszed, a weboldalukon van playlist, bő 2 óránként ismétlődnek a zenék. Ami kínosabb, hogy a netes tematikus rádióiknál is hasonló a szitu, pedig nem hiszem, hogy pl. a 90-es évekből, vagy a klubhimnuszokból csak 20 zene lenne.
Bocs az OFF-ért.
 #182694  Szerző: asr27
 
noartist írta: 2019.04.19. 20:03
asr27 írta: 2019.04.19. 19:52 A legtöbb zene, amit játszik, elcsíphető más itthoni rádióban is. Persze, vannak kivételek, de azok pedig rétegzenék, amelyek csak kevés embernél nem idéznek elő elkapcsolási faktort. A műsoraik se nem érdekesek egy átlag hallgató számára, se nem szórakoztatóak.
Minimális hallgatói tábora van.
Ellenben a fővárosban, egyetlen olyan rádió sincs, amely a valóban friss zenéket játszaná. Gondolok itt olyanra, mint az Oszták Energy.
Továbbá egyetlen Dance-House rádió sincs, mint mondjuk a német Sunshine Live, vagy akár egy 2000-re évek Dance zenéit játszó rádió, mint a Radio Deejay volt.
Ezek közül mindegyikre jóval nagyobb igény lenne, sokkal nagyobb hallgatói táboruk lenne, mint a Mannának van.
Csak egyszer kéne megkérdezni az embereket, hogy milyen rádióra lenne igény.
Az a baj, hogy te egy kereskedelmi rádiót vársz, és csodálkozol, hogy nem azt kapsz. Pedig ez nem az. Viszont hozza azt, amire hivatott. És sokat fejlődött az indulás óta.
A véleményem nem a frekvencia és a médiaszolgáltató besorolására, jellegére vonatkozik, hanem arra, hogy egyszerűen nem volt ekkora igény az indulásakor sem és most sincs, mint amekkora lenne egy új zenéket, vagy 2000-es évek zenéit játszó CHR Dance, House rádióra. Továbbá nem csak a Mannára, hanem a 99.5-ön induló rádióra is vonatkozik ez a vélemény.
 #182693  Szerző: noartist
 
asr27 írta: 2019.04.19. 19:52 A legtöbb zene, amit játszik, elcsíphető más itthoni rádióban is. Persze, vannak kivételek, de azok pedig rétegzenék, amelyek csak kevés embernél nem idéznek elő elkapcsolási faktort. A műsoraik se nem érdekesek egy átlag hallgató számára, se nem szórakoztatóak.
Minimális hallgatói tábora van.
Ellenben a fővárosban, egyetlen olyan rádió sincs, amely a valóban friss zenéket játszaná. Gondolok itt olyanra, mint az Oszták Energy.
Továbbá egyetlen Dance-House rádió sincs, mint mondjuk a német Sunshine Live, vagy akár egy 2000-re évek Dance zenéit játszó rádió, mint a Radio Deejay volt.
Ezek közül mindegyikre jóval nagyobb igény lenne, sokkal nagyobb hallgatói táboruk lenne, mint a Mannának van.
Csak egyszer kéne megkérdezni az embereket, hogy milyen rádióra lenne igény.
Az a baj, hogy te egy kereskedelmi rádiót vársz, és csodálkozol, hogy nem azt kapsz. Pedig ez nem az. Viszont hozza azt, amire hivatott. És sokat fejlődött az indulás óta.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 29