RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Nyíregyháza - 103.9 MHz

 #183085  Szerző: adam1400
 
Engedélyezte a Médiatanács – szintén a szolgáltató kérelmére –, hogy a Nyíregyháza 103,9 MHz-en jelenleg Best FM néven működő helyi kereskedelmi rádió június 1-jétől a 103,9 Best FM megnevezést használja.
 #182358  Szerző: homerhamm
 
Valamelyik nap megnéztem a playlistet. Puszi nyuszi. Ha lehetne azt a dalt a föld felszínéről eltüntetném, tiszta Slágerrádió, az is játszotta.
 #180928  Szerző: adam1400
 
RadioFan írta: 2019.01.30. 17:19 A fehérvári 101,8-cal mi van? Már vagy 3 hónapja kihirdették, és azóta semmi nem történt.
február 28. 120 napjuk van nem 90
 #180927  Szerző: RadioFan
 
A fehérvári 101,8-cal mi van? Már vagy 3 hónapja kihirdették, és azóta semmi nem történt.
 #179796  Szerző: Kovi02
 
nyikolaj írta: 2018.10.31. 13:19 A Sunshine fm, és a Best fm sem tér el annyira drasztikusan zeneileg! Anno a Nonstop,és a City/Gaga is hasonló formátum volt,mégis évekig elvoltak egymás mellett Miskolcon.
De szerintem lehetne még sok példát említeni itt ott amott.
-Egyébként meg ha ez gondot okozna,akkor az M valamilyen más irányt venne fel. Volt már erre példa náluk!
A Sunshine CHR/Top40,a Best FM meg Hot AC. A Retró 103,9 AC volt,ahhoz képest bőven nagyobb a hasonlóság a két rádió között,de egyáltalán nem ugyanaz. Az M tuti nem változtat szerintem,az R1 indulásával amúgy is kicsit eltolódtak.
 #179785  Szerző: nyikolaj
 
A Sunshine fm, és a Best fm sem tér el annyira drasztikusan zeneileg! Anno a Nonstop,és a City/Gaga is hasonló formátum volt,mégis évekig elvoltak egymás mellett Miskolcon.
De szerintem lehetne még sok példát említeni itt ott amott.
-Egyébként meg ha ez gondot okozna,akkor az M valamilyen más irányt venne fel. Volt már erre példa náluk!
 #179782  Szerző: Kovi02
 
nyikolaj írta: 2018.10.31. 13:09 Na viszont ezt nem szeretném.. :) Az M is egy kiépített brand,ami nem rossz!
-A Radio M mellé Miskolcon igenis kell még egy kerrádió, amit a Best fm szépen betöltene!
De a Radio M és a Best FM is Hot AC,két ugyanolyan format nem élne meg egy helyen.
 #179781  Szerző: nyikolaj
 
Na viszont ezt nem szeretném.. :) Az M is egy kiépített brand,ami nem rossz!
-A Radio M mellé Miskolcon igenis kell még egy kerrádió, amit a Best fm szépen betöltene!
 #179780  Szerző: Marcii
 
nyikolaj írta: 2018.10.31. 12:55 Jó kis rádió ez. A zenék is jók,változatosak!
-Khm,khm,.. Mondjuk nem bánnám ha véletlenül megint brand épülne ki a Debrecen, Ny.háza, Miskolc vonalon.
-Mintha egy kis esélyt éreznék erre.. Miskolcon ott van még a 106.5 mhz ker.jelleggel.
-Remélem megfordult már az öreg fejében ez is.
Szerintem (hamár valami) akkor a Rádió M felvásárlása,beolvasztása a reálisabb.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19