RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU

 #187727  Szerző: shadoe
 
A "Miért nincs elég jó magyar dal" c. cikket nagyon érdemes volt kitenni. Elolvastam, és sok igazság van benne, plusz végre valaki foglalkozik a témával. Valóban valahol nem állapot, hogy a környező ill. hozzánk közeli országokból, gondolok itt leginkább Romániára, már jó 15 éve futószalagon szárnyalnak ki az előadók a nemzetközi poppiacra (de ha az Enigmára gondolok, akkor a 30 év se túlzás), Ausztria már a 80-as évektől végigtarolta a világot pár projecttel, most pedig pár éve Albánia is csatlakozott ehhez a "mozgalomhoz" - és mi még mindig kénytelenek vagyunk elviselni sok, még a magyar piacon is vállalhatatlan nyekergést, utánzatot és eleve halva született zenei kezdeményezést. A magyar zenéknek pedig a kötelezően és tökéletesen indokolatlanul magas aránya még inkább súlyosbítják a helyzetet - lásd Petőfi Rádió, ahol tombolnak a magyar limonádék vagy az idiótán proli zenék, ami hallgathatatlanná teszi a rádiót. Egyszóval szerintem a megoldás vagy a villámgyors színvonalemelés (ez ügyben nem vagyok túl derűlátó), vagy pedig az óránkénti maximum 1-2 magyar zene leadása lenne (ez meg a jelen jogi környezetben lehetetlen). Így hát ha én nem angolszász popzenét akarok éppen hallgatni, akkor részemről nem marad más, mint a román rádiók.
 #187560  Szerző: noartist
 
altermanus írta: 2020.06.22. 11:53 Végülis igen, csak nehogy beszántják a fórumot :hit:

Mondtunk mi valaha ilyet?
 #187559  Szerző: altermanus
 
Végülis igen, csak nehogy beszántják a fórumot :hit:
 #187541  Szerző: Glenn
 
Ez egy szar.
(10 éve nem így volt)
De vannak fórumozók, akik érdekes témákat dobnak fel, akár a Media 1 hírei alapján, így legalább erre használható...
 #187535  Szerző: altermanus
 
Nem is csodálom! Most már inkább a media1.hu olvasom, mert valamiért itt nem oknyomoznak, ahogy Szalay Dániel teszi. :troll:
Azt nem tudom, hogy hány személyben teszi, de egy dolog biztos, hogy hónapokkal előre lehet értesülni dolgokról. :yeah:
 #184455  Szerző: ideiglenes
 
Wolfman írta: 2019.05.09. 20:05
adam1400 írta: 2019.05.09. 14:44 Mi történt az oldallal hogy hó vége óta nem frissitik?
Az oldallal nem történt semmi, egyszerűen csak nincs miről írni szerintem.
és itt jön elő a híres szólás, hogy "olcsó húsnak..." :) :)
 #183115  Szerző: Wolfman
 
adam1400 írta: 2019.05.09. 14:44 Mi történt az oldallal hogy hó vége óta nem frissitik?
Az oldallal nem történt semmi, egyszerűen csak nincs miről írni szerintem.
 #183093  Szerző: adam1400
 
Mi történt az oldallal hogy hó vége óta nem frissitik?
 #182212  Szerző: Marcii
 
Vicces a trendingben egymás után látni hogy Elindult a Rádió Dabas és hogy Folytathatja a Rádió Dabas.Csak 12 év telt el. :D :D
 #181523  Szerző: RadioFan
 
asr27 írta: 2019.02.09. 12:53 Szomorú, hogy az új, már cenzúrázott Radiosite oldal, be sem számol, (sok más egyéb mellet, ami egy rádióhoz köthető,) például arról, hogy tegnap mi volt a Music FM irodájánál, mit műveltek a biztonságiak Kiss Anikó vezérigazgatóval, illetve arról sem, hogy ma estére demonstrációt szerveznek a Music FM hallgatói a NMHH épületéhez.

Értem, én hogy már nem vagytok függetlenek, de ez hosszabb távon az oldal ellaposodásához vezet.
Amíg Gálosi Úr volt a főszerkesztő, minden rádiós történésről készült cikk, és le volt írva a teljes valóság.
Ma sajnos ez nem így van nálatok.
Szerencsére a Media1, most kb olyan, mint régen a Radiosite.
Sajnálom azért, hogy így átalakult az oldal szerkesztése.
Teljesen egyetértek a leírtakkal, és sajnálatra méltó, hogy ma egy szaklap sem írhat legalább látszólag objektíven....
És ne jöjjön senki azzal, hogy a fent említett 2 eseménynek nincs köze a rádiózáshoz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 112