RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #183536  Szerző: Rickykeee23
 
Adam írta: 2019.06.04. 21:39 Ahogy mondtam, van par helyi szerkesztőség szerte az országban, Pecs is ilyen, (ahol évek óta ment a helyi Radio1, mialatt a központi adás szünetelt. ) Ezek több helyi frekinek a helyi műsorát viszik. Pecsét a Mambó radio Kft üzemelteti. Kaposvárt is a Mambó nyerte meg szóval kézenfekvő hogy minden ugyanaz lesz mint Pecsen.

Most kicsit megkavarták a dolgokat, jött par új műsorvezető is.

Azt mondjuk nem ertem, hogy mire volt jó ez a 10-12 —>12-14 váltás, Györke Attis maradt 10-17-ig, közben meg a helyieken 2 órát más vezet műsort. Ezt jobban is ossze lehetne hangolni.

Meg amit meg érdemes lenne, a közeli frekiket jobban összehangolni, azonos műsorvezetővel, helyi hirszerkesztoseggel. Itt Zalában pl Egerszeget-Kanizsat total más szerkeszti.
Akkor ezek szerint mégsem ugyanaz mint a pécsi, mert ott Török Mónika mondja a híreket. Legalábbis Balázsék alatt. H. Horváth Lacival beszéltem (Régi Pécsi Rádió1 műsorvezetővel), hogy mizu. Az eddigi Rádió1-Pécs műsorvezetői azok mind átmentek a Pécs Fm-hez. Viszont a szerkesztője Laci maradt a Rádió1-nek is. :D Most a pécsi Rádió1-nek, de szerintem az egész Baranyai résznek Török Mónika lett a műsorvezetője illetve hírmondója. Mert Incze Annamária is (Anno Alisca, anno Rádió1-pécs hírmondója is a PécsFm-en van) De ha Kaposváron Kovács Ákos a helyi műsorvezető akkor full eltér. Végülis mindegy, de már bele lehet ebbe bolondulni. Amúgy talán, mivel, hogy megyeszékhelyről beszélünk, talán lesz helyi stúdió is idővel.
 #183535  Szerző: Pihe
 
Simán Hajdusági Rádió1 nincsenek külön freki bemondások.
 #183534  Szerző: LuciFerko
 
Pihe írta: 2019.06.04. 22:08 A Hajdusági frekik amik egybe vannak kapcsolva azok is eltérnek Debrecenitől.
Mi a helyi műsor megnevezése azokon?
 #183530  Szerző: Pihe
 
A Hajdusági frekik amik egybe vannak kapcsolva azok is eltérnek Debrecenitől.
 #183529  Szerző: Adam
 
Ahogy mondtam, van par helyi szerkesztőség szerte az országban, Pecs is ilyen, (ahol évek óta ment a helyi Radio1, mialatt a központi adás szünetelt. ) Ezek több helyi frekinek a helyi műsorát viszik. Pecsét a Mambó radio Kft üzemelteti. Kaposvárt is a Mambó nyerte meg szóval kézenfekvő hogy minden ugyanaz lesz mint Pecsen.

Most kicsit megkavarták a dolgokat, jött par új műsorvezető is.

Azt mondjuk nem ertem, hogy mire volt jó ez a 10-12 —>12-14 váltás, Györke Attis maradt 10-17-ig, közben meg a helyieken 2 órát más vezet műsort. Ezt jobban is ossze lehetne hangolni.

Meg amit meg érdemes lenne, a közeli frekiket jobban összehangolni, azonos műsorvezetővel, helyi hirszerkesztoseggel. Itt Zalában pl Egerszeget-Kanizsat total más szerkeszti.
 #183527  Szerző: Stalker95
 
Sakál írta: 2019.06.03. 09:10
Attis írta: 2019.06.03. 07:35
Rickykeee23 írta: 2019.06.03. 07:12

Kaposváron ki a helyi műsor műsorvezetője? Mivel a Mambó Rádió (Pécs) üzemelteti, lehet, hogy ugyanaz szól?
Kovács Ákos volt 5 után.
Hírek nincsenek, üres kitöltő zene megy helyette.
5 után központi műsor megy.
Mától már vannak helyi hírek is és Arany Szabó Irén mondja és 12-14 között Kovács Ákos volt utána újra jött Attis,de szerintem a helyi híreket is Pécsről mondja,mert nem hiszem hogy itt Kaposváron van helyi stúdiójuk a helyi hírek olvasására. :D
 #183526  Szerző: Sakál
 
Adam írta: 2019.06.03. 16:45 Egyébként hogy jön össze a napi 4:40 helyi adás? 1 óra reggel 5-6, 2 óra 12-14-ig, a maradék 1:40 pedig az egész napos hírekből, és programajánlókbol?
Meg az óránkénti 2X3 perces, illetve este talán 1 perces helyi reklámblokkokból, ami ugye sokszor zene.
 #183524  Szerző: Rickykeee23
 
robert11 írta: 2019.06.01. 10:23 Hát igen ez fura jó volt ez a 10től délig szerintem is vagy akkor ha már így van, csinálhatták volna úgy is mint évekkel ez előtt hogy 10től 2ig lett volna helyi adás mindenhol hisz ilyen is volt emlékeztek rá. Mikor sorra szűntek meg a frekik a pesti után, akkor lett az hogy már Incze Ani is csak híreket mondott az aliscán, és Attist lehetettt hallani dél előtt míg az is ugye meg nem szűnt de ez már más tészta lényeg hogy régen még 10től 2ig volt helyi.
Tegnap hallgattam az új műsorrendet.. :D (93,8 Mohács frekit. Tehát nem tudok nyilatkozni a 90,6 és 100,9 Pécs-Villányiról)
Balázséknak vége volt ugye 10-kor. Üdvözölt bennünket Attis. Nyomta két órát, kb háromszor megszólalva, mert ugye 10-12-ig van a "felesleges megszólalás nélküli órák". Aztán délben az egyik zene után hirtelen Török Mónika jelentkezett be. Szépen vezette 2 órát a műsort. És 14 órakor, hopp mintha mi sem történt volna Attis folytatta.. Imádom........ :D :D :D
 #183521  Szerző: Adam
 
Nagykanizsán nyoma sincs amugy a 99,9-nek.
 #183520  Szerző: Adam
 
Egyébként hogy jön össze a napi 4:40 helyi adás? 1 óra reggel 5-6, 2 óra 12-14-ig, a maradék 1:40 pedig az egész napos hírekből, és programajánlókbol?
  • 1
  • 432
  • 433
  • 434
  • 435
  • 436
  • 987