RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #183560  Szerző: Adam
 
ksimiglai írta: 2019.06.06. 20:12
Adam írta: 2019.06.06. 20:06
Glenn írta: 2019.06.06. 17:37
Ha lenne, akkor felszólították volna őket rá. Akkor idén nyáron kaszálhat a Part FM? Bár majdnem ugyanoda csorog a lé... :x
Hat azért nem egészen ugyanoda csorog. Ha ugyanoda menne, akkor szerintem a Part FM-et hálózatba leptettek volna már Radio1-el. Nekem valahogy úgy tűnik, hogy a Februári eset óta valami megtört, már nem megy olyan könnyen a frekik megszerzése. Azelőtt ilyen eset elképzelhetetlen volt, hogy indult két Radio1 el hálózatba kapcsolodni szándékozó cég, és mindkettőt kigolyózzák valami vélt vagy valós hulyeséggel.

Lefedettség tekintetében a 105,7 egyebkent egymagában többet ér, mint a part FM ket frekije együttvéve.
Háát lehet igazad van, viszont akkor Vajna halála tette be a kaput. Szerintem legfeljebb ha Balázsékat elengedik,csak akkor lesz itt továbbépülés, különben lassú halál, ha tényleg "kegyvesztettek" lettek. Most volt is valami jogsértés a reggeli műsorban, az pont egy jó ok lesz arra, hogy majd ne hosszabbítsanak frekvenciát, amikor eljön az ideje. És az lesz ezzel is, mint az összes többi eddigivel, megy a levesbe.

Egyébként addig is legalább megcsinálhatnák az adóhálózatot rendesre. Velencei freki??? Még mindig kaki....

A veszprémit is szerintem be lehetne úgy állítani, hogy jó legyen a Balaton déli partján.
A 90,6-bol nagyobb nem lesz, az annyit tud amennyit most lead, teljesítményt kellene növelni, vagy helyet váltani, az pedig nem lesz. Egyébként így is nagyot szól, a jobb frekik köze tartozik, egy jobb tunerrel Fonyód és a 90-es km kő közötti szakaszt nagyjából lefedi sz M7-en.
 #183559  Szerző: Adam
 
ksimiglai írta: 2019.06.06. 20:09
Glenn írta: 2019.06.06. 17:37
Adam írta: 2019.06.06. 17:10 Ebben az esetben nincs lehetőség hiánypótlásra?
Ha lenne, akkor felszólították volna őket rá. Akkor idén nyáron kaszálhat a Part FM? Bár majdnem ugyanoda csorog a lé... :x
És szerintem pont ez az oka
Nem nagyon látok benne raciot, hogy ez a 105,7 most miért lett elmeszelve. Most újabb hónapok telnek el, mire megint pályáztatás lesz. De van egy sanda gyanúm, hogy lesz ebbol hálózat a part fm-el.
 #183557  Szerző: ksimiglai
 
Adam írta: 2019.06.06. 20:06
Glenn írta: 2019.06.06. 17:37
Adam írta: 2019.06.06. 17:10 Ebben az esetben nincs lehetőség hiánypótlásra?
Ha lenne, akkor felszólították volna őket rá. Akkor idén nyáron kaszálhat a Part FM? Bár majdnem ugyanoda csorog a lé... :x
Hat azért nem egészen ugyanoda csorog. Ha ugyanoda menne, akkor szerintem a Part FM-et hálózatba leptettek volna már Radio1-el. Nekem valahogy úgy tűnik, hogy a Februári eset óta valami megtört, már nem megy olyan könnyen a frekik megszerzése. Azelőtt ilyen eset elképzelhetetlen volt, hogy indult két Radio1 el hálózatba kapcsolodni szándékozó cég, és mindkettőt kigolyózzák valami vélt vagy valós hulyeséggel.

Lefedettség tekintetében a 105,7 egyebkent egymagában többet ér, mint a part FM ket frekije együttvéve.
Háát lehet igazad van, viszont akkor Vajna halála tette be a kaput. Szerintem legfeljebb ha Balázsékat elengedik,csak akkor lesz itt továbbépülés, különben lassú halál, ha tényleg "kegyvesztettek" lettek. Most volt is valami jogsértés a reggeli műsorban, az pont egy jó ok lesz arra, hogy majd ne hosszabbítsanak frekvenciát, amikor eljön az ideje. És az lesz ezzel is, mint az összes többi eddigivel, megy a levesbe.

Egyébként addig is legalább megcsinálhatnák az adóhálózatot rendesre. Velencei freki??? Még mindig kaki....

A veszprémit is szerintem be lehetne úgy állítani, hogy jó legyen a Balaton déli partján.
 #183556  Szerző: ksimiglai
 
Glenn írta: 2019.06.06. 17:37
Adam írta: 2019.06.06. 17:10 Ebben az esetben nincs lehetőség hiánypótlásra?
Ha lenne, akkor felszólították volna őket rá. Akkor idén nyáron kaszálhat a Part FM? Bár majdnem ugyanoda csorog a lé... :x
És szerintem pont ez az oka. ;)

Egyébként nem hiszem, hogy nagyot fog kaszálni a Part FM, az nem professzionális rádió. Nincs ott tudás. Csak úgy van. Azért van, hogy legyen. Én próbáltam hallgatni régebben,és bár nem is a Rádió1 a kedvencem, olyan érzésem volt, mintha 30 évet visszamentünk volna az időben. Szakmai hozzáértés 0. Az adás pedig FM-en azóta is akadozik és kaki minőségű... Hallgassátok meg pl. Damai Kata hogy szól rajta!! Hallottatok valaha ilyen mikrofonbeállítást a magyar éterben?

Nagyon sajnálom a Rádió1 miatt bezárt helyi rádiókat, de a Part FM-et pont nem sajnáltam volna. Hát nem az marad meg kb egyedül? :hit:

A politikusokat sem értem. Nem az lett volna ésszerű, hogy a jobb, hallgatottabb rádió maradjon?
 #183555  Szerző: Adam
 
Glenn írta: 2019.06.06. 17:37
Adam írta: 2019.06.06. 17:10 Ebben az esetben nincs lehetőség hiánypótlásra?
Ha lenne, akkor felszólították volna őket rá. Akkor idén nyáron kaszálhat a Part FM? Bár majdnem ugyanoda csorog a lé... :x
Hat azért nem egészen ugyanoda csorog. Ha ugyanoda menne, akkor szerintem a Part FM-et hálózatba leptettek volna már Radio1-el. Nekem valahogy úgy tűnik, hogy a Februári eset óta valami megtört, már nem megy olyan könnyen a frekik megszerzése. Azelőtt ilyen eset elképzelhetetlen volt, hogy indult két Radio1 el hálózatba kapcsolodni szándékozó cég, és mindkettőt kigolyózzák valami vélt vagy valós hulyeséggel.

Lefedettség tekintetében a 105,7 egyebkent egymagában többet ér, mint a part FM ket frekije együttvéve.
 #183554  Szerző: bandika
 
Ha mondjuk megkapná a dráva hullám frekijét Barcson akkor egész jól le lenne fedve még Nagyatád térsége is,az is fehér folt
 #183552  Szerző: Glenn
 
Adam írta: 2019.06.06. 17:10 Ebben az esetben nincs lehetőség hiánypótlásra?
Ha lenne, akkor felszólították volna őket rá. Akkor idén nyáron kaszálhat a Part FM? Bár majdnem ugyanoda csorog a lé... :x
 #183550  Szerző: Adam
 
Ebben az esetben nincs lehetőség hiánypótlásra?
 #183547  Szerző: ksimiglai
 
Ezek szerint bukták a balatoni frekit???
 #183546  Szerző: adam1400
 
A Médiatanács – tekintettel arra, hogy a Tihany 105,7 MHz helyi médiaszolgáltatási lehetőség kereskedelmi jellegű használatára megindított pályázati eljárásban benyújtott pályázati ajánlat tartalmi szempontból érvénytelen volt - megállapítja az Mttv. 62. § (2) bekezdése és a Pályázati Felhívás 1.11.3.2. pontja alapján, hogy az Mttv. 62. § (1) bekezdésének a) pontja szerint a pályázati eljárás eredménytelen.
A Médiatanács az Mttv. 59. § (4) bekezdése szerint az Mttv. 59. § (3) bekezdés a) és d) pontjai, valamint a Pályázati Felhívás 1.10.9.2. a) és g) pontjai alapján megállapítja, hogy a Rádió Helló Kft. pályázónak a Tihany 105,7 MHz helyi kereskedelmi rádiós médiaszolgáltatási lehetőség használatára benyújtott pályázati ajánlata tartalmilag érvénytelen.
A Médiatanács döntését a honlapján és hirdetményi úton közzéteszi.
  • 1
  • 431
  • 432
  • 433
  • 434
  • 435
  • 987