RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #183760  Szerző: shadoe
 
A hozzászólásaimból látszik, hogy nem vagyok oda a Rádió 1 jelenlegi (nem létező) arculatáért (a régi Rádió 1-et szerettem és tízszer sűrűbben hallgattam, a vételi nehézségek ellenére is, amikor még Pestről próbáltam a 103,9-ról venni egy kecskeméti hobbiházban). Az azonban nagyon nincs rendben, hogy egy országban ennyire képlékeny (és politika által vezérelt) a rádiós piac. Képtelenség hosszú távra tervezni, eltelik pár év, a hallgató azt se tudja, mi hány méter - megszeret, megszokik egy adót, műsort, műsorvezetőt, aztán az egész megy a levesbe, mielőtt még a hallgató felocsúdhatna. A Class Fm, a Music Fm, (a helyi Sirius ill. most már a Rádió 451) után már a Rádió 1 is? Nekem ugyan nem hiányozna, de a fent leírtak ennyire nem számítanak? :O
 #183703  Szerző: Adam
 
Attis Éppen most mondta be “jó hír hogy a Radio1 A Balatonon is fogható. Az északi parton a 90,6-on a nyugati medencében a 99,4-en a keleti medencében pedig a 94,5-ön” 😀 Ennyi erővel azt még hozzátehette volna hogy a déli parton pedig a 99,9-en hallgatható. 😀

Igazából ez a négy freki korbe lövi a Balatont valamilyen szinten, Végül is csak jó tuner kell hozza. Van egy olyan közmondás hogy nincsen csúnya lány csak kevés alkohol, Ebben az esetben pedig az az igaz hogy nincsen gyenge adás csak gyenge vételi képességű rádió tuner 😀
 #183691  Szerző: ksimiglai
 
Nos,most épp a Balcsin vagyunk és jelentem, nem hallgatható a kaposvári freki a déli parton. ;) (Az északin a domborzat miatt lehet,hogy jön, de arról nem tudok nyilatkozni...) Siófokon néha gyengén, de szól a veszprémi és fehérvári freki. Persze menet közben hallgathatatlan. Fonyódtól nyugatra jó a keszthelyi. A kettő között a 7-esen szar.

Az M7-esen Balatonlellétől a völgyhídig sztem kijelenthető,hogy nem fogható.
 #183690  Szerző: Adam
 
Tomikaaa írta: 2019.06.10. 22:07 Ezt az új kaposvári frekit sikerült vennem a Balaton északnyugati partján. A 71-es úton Vonyarcvashegy és Balatonederics között simán fogható, valószínűleg jobban, mint a keszthelyi (ami sokkal közelebb van, de valószínűleg árnyékolt). Ederics után teljesen meghal. Szigligeten és környékén meg főleg a nagykanizsai jön.
Akkor siman meglehet, hogy az M7-esen Fonyódtol Szemesig ahol a 99,4 és a 90,6 gyenge, ott hallgatható lesz.
 #183681  Szerző: Sakál
 
Adam írta: 2019.06.08. 23:37
Attis írta: 2019.06.08. 21:39
5 után központi műsor megy.
Kaposváron tuti nem. 5-kor egész héten lement egy 8 (!) perces hírek, utána egy zene, aztán Kovács Ákos egy megszólalással, ezután még egy zene, aztán újra ugyanaz a 8 perces hírek..... És aztán ugyanez mégegyszer. 30-35 perc alatt ugyanaz a hírblokk 3X- :lool: A biztonság kedvéért hétfő óta ugyanaz. Már fejből tudom, mikor lesz ingyenes mammográfiás vizsgálat. :lool:
Az 5 órát Nem tudom ki írta, De valószínűleg elírás mert 5:00 és 6:00 között reggel mindenhol helyi adás megy. Pontosabban 5:55-ig, az utolsó zene 6 óra előtt már a központi adásbol megy.
Azt hittem délután 5ről beszélünk... :chinese:
 #183675  Szerző: shadoe
 
Disco's Hit VI. 11. Jól hallom, hogy a kamu-amerikai slágerlistájukon egy órán és listán belül kétszer játszották a "Just Got Paid"-et? Nem elég, hogy másfél évek számokat adnak el mostani Billboard listás slágerekként, most már többször is lemegy ugyanaz a szám a slágerlista különböző helyein. Ide vezet a szerkesztési hülyeség, a nemfigyelés, a totális igénytelenség és alkalmatlanság.
 #183672  Szerző: Glenn
 
Tomikaaa írta: 2019.06.10. 22:07 Ezt az új kaposvári frekit sikerült vennem a Balaton északnyugati partján.
Mint előbb írtam, Hévízen is jött, aztán végig Balatonszentgyörgyig fogtam, helyenként tisztán.
 #183662  Szerző: Tomikaaa
 
Ezt az új kaposvári frekit sikerült vennem a Balaton északnyugati partján. A 71-es úton Vonyarcvashegy és Balatonederics között simán fogható, valószínűleg jobban, mint a keszthelyi (ami sokkal közelebb van, de valószínűleg árnyékolt). Ederics után teljesen meghal. Szigligeten és környékén meg főleg a nagykanizsai jön.
  • 1
  • 426
  • 427
  • 428
  • 429
  • 430
  • 987