RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #183689  Szerző: Glenn
 
shadoe írta: 2019.06.12. 18:16Megtisztelnél vele, ha a buta, hülye szavakat nem itt, egy több véleménynek is teret adó fórumban használnád másokra (meg a néhai Music Fm-re és abba belerúgva, amit én pl. szerettem...), csak azért, mert neked nem (v. sose) egyezik a véleményed másokével vagy az enyémmel.
Ajjaj... A buta és hülye szavakat nem másokra használtam, hanem a hozzászólásodra. Nagy különbség, persze nem a fészen, hanem itt. A Music FM-re sem használtam, és nem is rúgtam bele. Ne ferdíts, olvass és értelmezz. ;)
Az meg, hogy nekem sose egyezik a véleményem másokéval, újabb kanyar... A tieddel nem egyezett. Olvass és értelmezz!
shadoe írta:Fogadd el, hogy valaki 30 év külföldi és hazai rádióhallgatási tapasztalata után máshogy látja a dolgokat, van összehasonlítási alapja, és nem csupán egy-két nem hibátlan hazai rádióra összpontosítja becses figyelmét.
Tiszteletben tartom, pláne, hogy én több mint negyven éves tapasztalattal nézem a dolgokat. Végignéztem a hazai kereskedelmi rádiózás történetét a kezdetektől és megvan a saját véleményem - ami nem biztos, hogy helyes, de saját. Épp emiatt elvárom itt (ezen a deklaráltan szakmai fórumon) az objektivitást, ami pont azt jelenti, hogy nem az a jó, ami nekem tetszik, hanem ami a többségnek... Hát sajnos te a saját privát véleményed alapján aláztál egy nagy múltú rádiót, és én ezzel nem értettem egyet.
shadoe írta:Mivel nem szeretem az egymás alázásáig menő vitákat, és pont ezért jöttem ide, hogy kulturált keretek között osszam meg saját és olvassam mások nézeteit, a továbbiakban ezt kerülendő és fórumtársainkat kímélendő, az üzeneteidre nem reagálok, mert nekem más az értékrendszerem és a vitakultúrám, és nem használok rád jelzőket. Elnézést az offért, a Juventusról elmondottakat pedig fenntartom. A Slágernek sok sikert innen is, ez kellene mindenütt másutt a magyar éterbe.
Oké. Én is így jöttem ide 2006-ban, amikor ez a fórum indult és nem tehetek róla (ahogy ezt már sokak nemtetszése ellenére is leírtam itt), hogy a hangnem megváltozott. Ha téged zavar más véleménye, szíved joga, hogy ne reagálj rá, de ezzel magadat minősíted. Van ám más vélemény is. 8-)
A Sláger jó, csak a neve rossz. Ennyi. :)
 #183687  Szerző: shadoe
 
Glenn írta: 2019.06.12. 16:58
shadoe írta: 2019.06.11. 18:19A Juventus egy megfáradt, arctalan rádió volt, jobb, hogy ment a levesbe. A 90-es évek rosszemlékű Rádió 1-e, sőt még a mai Rádió 1-nél is borzalmasabb rádió volt, unalmas, elcsépelt, gagyi számokkal, nulla zenei ízléssel, ráadásul újdonságokat a napi rotációban nem is adtak. Az akkori magyar zene pedig (Kozsó, Bestiák, Hip Hop Boys, Picasso Branch és társai), amit nyomtak, áááh... a mai napig kiráz a hideg tőlük!beszéltem.
Ne haragudj, de ez tipikusan buta és öncélú hozzászólás volt! :x

Megtisztelnél vele, ha a buta, hülye szavakat nem itt, egy több véleménynek is teret adó fórumban használnád másokra (meg a néhai Music Fm-re és abba belerúgva, amit én pl. szerettem...), csak azért, mert neked nem (v. sose) egyezik a véleményed másokével vagy az enyémmel. Ez nem facebook, ahol egymást döngölik a földbe az emberek és fröcsögnek csak azért,mert véleménykülönbségük van. Fogadd el, hogy valaki 30 év külföldi és hazai rádióhallgatási tapasztalata után máshogy látja a dolgokat, van összehasonlítási alapja, és nem csupán egy-két nem hibátlan hazai rádióra összpontosítja becses figyelmét. Mivel nem szeretem az egymás alázásáig menő vitákat, és pont ezért jöttem ide, hogy kulturált keretek között osszam meg saját és olvassam mások nézeteit, a továbbiakban ezt kerülendő és fórumtársainkat kímélendő, az üzeneteidre nem reagálok, mert nekem más az értékrendszerem és a vitakultúrám, és nem használok rád jelzőket. Elnézést az offért, a Juventusról elmondottakat pedig fenntartom. A Slágernek sok sikert innen is, ez kellene mindenütt másutt a magyar éterbe.
 #183686  Szerző: tomee
 
Annak idején pont arról ment itt a diskurzus, hogy mennyire zseniális húzás volt részükről Slágerre átnevezni magukat, mert a Juventus brand már annyira elfáradt az évek során, hogy már foglalkozni sem érdemes vele.

Kb. mostanra járatták csúcsra a Sláger FM brandet, semmi értelme nem lenne pont most összezavarni mindenkit egy újabb névváltással.
 #183684  Szerző: Glenn
 
shadoe írta: 2019.06.11. 18:19A Juventus egy megfáradt, arctalan rádió volt, jobb, hogy ment a levesbe. A 90-es évek rosszemlékű Rádió 1-e, sőt még a mai Rádió 1-nél is borzalmasabb rádió volt, unalmas, elcsépelt, gagyi számokkal, nulla zenei ízléssel, ráadásul újdonságokat a napi rotációban nem is adtak. Az akkori magyar zene pedig (Kozsó, Bestiák, Hip Hop Boys, Picasso Branch és társai), amit nyomtak, áááh... a mai napig kiráz a hideg tőlük!beszéltem.
Ne haragudj, de ez tipikusan buta és öncélú hozzászólás volt! :x
A Juventus a második legrégibb (mondhatjuk, patinás) márkanév volt a rádiós piacon. Az, hogy arctalanná tették, a legutóbbi tulajdonos hibája volt. Ha azt mondtad valakinek, hogy Juventus, előbb ugrott be neki a rádió, mint az olasz sztárcsapat. Lehet, hogy ez még ma is így van (legalábbis egy bizonyos kor felett). Ha a hülye nevű Music FM-en (a Juve helyén) tudtak rádiót csinálni, azt megtehették volna a sokkal jobban hangzó és patinás Juventus néven is. Napi rotációban nem adtak újdonságokat? A Sláger FM mennyit is ad? Egyébként amikor te még nem hallgattál rádiót, a Juventuson mentek a legújabb zenék, amikből hétvégén "bulizenék" című blokkban még magnósoknak is adtak le. :yes:
Tehát ahelyett, hogy egy teljesen más értéket képviselő nevet lenyúltak (Sláger Rádió), Juventus néven kellett volna megújulniuk.
Danubius, Juventus, Bridge, Star, Roxy... A 90-es évek olyan márkái, amikre még ma is sokan emlékeznek, és amikért nagy kár volt. Ezeket a neveket tovább kellett volna vinni.
 #183683  Szerző: Marcii
 
noartist írta: 2019.06.12. 12:39 Lady Gaga - Poker Face 😨
Haladtunk előre,előbb-utóbb várható volt.
 #183680  Szerző: noartist
 
Lady Gaga - Poker Face 😨
 #183674  Szerző: shadoe
 
zoLee írta: 2019.06.11. 13:06 Minek?
A Sláger az egyik legerősebb brand az országban. A zenei repertoár mindennapos bővülésével kvázi a leghallgatóbarátabb rádió lett. Most dübörög csak igazán.

Meg eleve Juventusról nevezték át :D
Mégis mi értelme lenne visszanevezni? XDDD
Az már egy megfáradt rádió volt.

Minek elrontani azt, ami tökéletesen működik?
Az egy tipik magyar húzás lenne :lool:
De szerencsére román a gazda, ők azért értenek a rádiózáshoz :party:
Minden szavaddal egyetértek. A Juventus egy megfáradt, arctalan rádió volt, jobb, hogy ment a levesbe. A 90-es évek rosszemlékű Rádió 1-e, sőt még a mai Rádió 1-nél is borzalmasabb rádió volt, unalmas, elcsépelt, gagyi számokkal, nulla zenei ízléssel, ráadásul újdonságokat a napi rotációban nem is adtak. Az akkori magyar zene pedig (Kozsó, Bestiák, Hip Hop Boys, Picasso Branch és társai), amit nyomtak, áááh... a mai napig kiráz a hideg tőlük! Szintén talált süllyedt, hogy a románok legalább értenek a rádiózáshoz. Elég belehallgatni a közszolgálati adásukba, tömegesen nyomják az idehaza sose hallható, játszásra nálunk esélytelen angolszász csúcsslágereket, és akkor még a kereskedelmi adóikról nem is beszéltem. Volna mit tanulni - nekünk - a románoktól.
 #183671  Szerző: Glenn
 
LuciFerko írta: 2019.06.11. 07:52 Szépen vissza kéne hozni a Juventus brandet. :ninja:
+1 :yes:
Pláne, hogy az eredeti volt, a Sláger meg "lopott" név...
 #183670  Szerző: Jozsfm964
 
Támogatom!
LuciFerko írta: 2019.06.11. 07:52 Szépen vissza kéne hozni a Juventus brandet. :ninja:
 #183664  Szerző: zoLee
 
Minek?
A Sláger az egyik legerősebb brand az országban. A zenei repertoár mindennapos bővülésével kvázi a leghallgatóbarátabb rádió lett. Most dübörög csak igazán.

Meg eleve Juventusról nevezték át :D
Mégis mi értelme lenne visszanevezni? XDDD
Az már egy megfáradt rádió volt.

Minek elrontani azt, ami tökéletesen működik?
Az egy tipik magyar húzás lenne :lool:
De szerencsére román a gazda, ők azért értenek a rádiózáshoz :party:
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 101