RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Eger - 100.7 MHz

 #193887  Szerző: LuciFerko
 
Tomi76 írta: 2021.08.23. 08:56 Értem. Köszi, akkor a jövőben nem fogok erre az oldalra támaszkodni. Viszont az érdekelne, hogy jelen pillanatban mekkora az egri Best lefedettsége? Gondolok itt arra, hogy ha az ember elindul pestről Nyíregyháza felé az M3-on kocsival, akkor tudja e folyamatosan hallgatni a rádiót? És kb. meddig? A 99.5 viszonylag sokáig szól, ez tapasztalat, de honnan érhető el vajon az egri? Köszönöm az infót előre is! ;)
Nem követi le az algoritmus a telephely-változásokat valamiért rajta.
 #193654  Szerző: Tomi76
 
Értem. Köszi, akkor a jövőben nem fogok erre az oldalra támaszkodni. Viszont az érdekelne, hogy jelen pillanatban mekkora az egri Best lefedettsége? Gondolok itt arra, hogy ha az ember elindul pestről Nyíregyháza felé az M3-on kocsival, akkor tudja e folyamatosan hallgatni a rádiót? És kb. meddig? A 99.5 viszonylag sokáig szól, ez tapasztalat, de honnan érhető el vajon az egri? Köszönöm az infót előre is! ;)
 #193646  Szerző: Glenn
 
Tomi76 írta: 2021.08.22. 16:37az fmscan.org által felvázolt lefedettséghez képest semmi
Abból sose indulj ki, az csak egy hobbioldal. Az a kisebbik baj, hogy a lefedettséget nem találják el, de sokszor a frekit vagy a rádió nevét sem. :x
 #193644  Szerző: Tomi76
 
Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy sokkal rosszabb lett ez a terület. A héten Gyálról Kékestetőre kocsikáztunk. A pesti 99.5 ha nem is tökéletesen de elhangzott egy darabig, viszont ahol arra számítottam, hogy váltani fog a 100.7-re ott nem igen történt meg. Kékestetőről Jászberénybe mentünk át, hát az fmscan.org által felvázolt lefedettséghez képest semmi. Egy idő után át is kellett kapcsolnom másik rádióra. Csak kérdezném, hogy korábban nem ért össze a 99.5 és a 100.7? Gyöngyösnél nem volt ez az egri freki jobb ezelőtt?
 #191055  Szerző: potyi
 
Amelyik ember felelős azért, hogy átkerült a rosszabb adópontra a rádió, és ezáltal negyedelődött a vételkörzete pont a hálózatosodás előtt, az szakmailag biztosan nem százas. Korábban kb. Hatvan-Szolnok-Debrecen által határolt körben szólt, most Makláron már szar. Lehet, hogy voltak problémák vele Eger belvárosában itt-ott, de nyertek 2.000 potenciális hallgatót, és elveszítettek 20.000-ret.
 #188829  Szerző: Garfield
 
Már ezt is Pesten csinálják?? Ma délután hallgattam, és Király Dávid konzerv műsora ment rajta...(a vételkörzete amúgy jó nagy, az M3-ason haladva Gyöngyöstől Polgárig élvezhetően szól)
 #183742  Szerző: Marcii
 
Na,már Best FM.R.I.P FM7
 #183741  Szerző: Pihe
 
Igen most lesz,mondták hétfőtöl már az uj rádió megy, az online megszakadt a splash tedd fel a kezedet dallal ismétlődik. Valaki nem tudja fmröl venni helyből?
 #183739  Szerző: Marcii
 
adam1400 írta: 2019.06.16. 21:26 valaki felveszi a bucsut?
ma lesz?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19