RADIOSITE Fórum

  • Spirit FM

 #183955  Szerző: Glenn
 
zakopanendre írta: 2019.06.29. 12:18Sok érdekesség történt itt. Volt olyan délután, amikor 4től valameddig régebbi dance, elektro meg hasonló ömlesztés ment keverés nélkül, olykor túlvezérelve pl. Sidney Samson - Riverside :D
Én sokszor hallgattam, ha arra jártam. Éppen az összevisszaság volt érdekes abban a 10-15 percben, és néha egész jó ritkaságokat is hallottam itt. Ennek vége. Most már minden harmadik zene vallási, a Broadway szignálok is megritkultak. Igaz, hogy a Hit Rádióból meg átvesznek érdekes beszélgetős blokkokat, nem vallásiakat. Meglátjuk...
 #183951  Szerző: zakopanendre
 
homerhamm írta:
zakopanendre írta: 2019.06.29. 12:05 ma délelőtt valamilyen vallásos gondolatok mentén szőtt mosolygás ment rajta, jöhet a névcsere!
Na ne má, még mixműsor is van? :D :D :D :D

Kirsch Gábor (dj. Skopriooh) /Broadway Music Mix/
Sok érdekesség történt itt. Volt olyan délután, amikor 4től valameddig régebbi dance, elektro meg hasonló ömlesztés ment keverés nélkül, olykor túlvezérelve pl. Sidney Samson - Riverside :D
 #183887  Szerző: noartist
 
zakopanendre írta: 2019.06.25. 13:12
noartist írta: 2019.06.24. 13:00
Glenn írta: 2019.06.22. 19:09
Na, akkor elszállt minden remény arra, hogy ebből valaha hallgatható értelmes rádió legyen. :x
Legjobb valamikor 2010 körül volt, amikor Jones csinálta itt a fekete zenei rádiót (Szelektív Hallás). Aztán lett vallási rádió és azóta haldoklik. Most lesz belőle egy liberális vallási adó, más nem is hiányzott már az éterből. :x
Pedig van már az országban egy fülkarcolóan elfogult rádió(s hálózat). Most nem azért, tényleg nem ez hiányzik a pesti éterből, de miért baj, ha ennek az oldalnak is lesz egy (iszonyatosan kis elérésű), elsősorban hírháttér-jellegű rádiója? :)
Kis elérésűnek számít, ha Kelenföldön stabilan jön?

Egy Inforádióhoz vagy Karc FM-hez mérten.
 #183885  Szerző: zakopanendre
 
noartist írta: 2019.06.24. 13:00
Glenn írta: 2019.06.22. 19:09
adam1400 írta: 2019.06.21. 20:28 https://media1.hu/2019/06/21/spirit-fm- ... ulekezete/
Na, akkor elszállt minden remény arra, hogy ebből valaha hallgatható értelmes rádió legyen. :x
Legjobb valamikor 2010 körül volt, amikor Jones csinálta itt a fekete zenei rádiót (Szelektív Hallás). Aztán lett vallási rádió és azóta haldoklik. Most lesz belőle egy liberális vallási adó, más nem is hiányzott már az éterből. :x
Pedig van már az országban egy fülkarcolóan elfogult rádió(s hálózat). Most nem azért, tényleg nem ez hiányzik a pesti éterből, de miért baj, ha ennek az oldalnak is lesz egy (iszonyatosan kis elérésű), elsősorban hírháttér-jellegű rádiója? :)
Kis elérésűnek számít, ha Kelenföldön stabilan jön?
 #183878  Szerző: Glenn
 
Na, beindult az orbánozás megint. :x
OFF:
Szóval, jelen esetben tök mindegy, hova húz ez a társaság, mert velük más baj van. Hogy mi, csak elég megnézni a vasárnap délelőtti bulijukat a tévében és kicsit utánaolvasni, hogy mik a tagsági feltételeik és hogyan toboroznak.
ON:
Ma hallgattam elég sokat és a rotációba belekerült már néhány vallásos popzene, magyar és külföldi egyaránt. Pozitív változások is vannak, megszűnt az időnként hallható "prüttyögés" és végre normális a zenék keverése. Még a szignálok is úsztatva vannak a zenék között. A szignálok még a régiek.
Egyébként én évek óta csodálkoztam, miért nincs a hitnek rádiója. Jó húsz éve ugyanis volt nekik (87,8 MHz, Hit Rádió), és szó volt arról, hogy pályáznak majd.
 #183877  Szerző: ksimiglai
 
Kicsit el vagytok tájolva, a Hitgyüli minden,csak nem liberális egyház.Inkább pont hogy ultrakonzervatív sok esetben.
Attól,hogy az ATV egy (ál)baloldali tévé (ilyen és olyan okok miatt,és főként Orbánék elvárására), Németh Sándor szíve a NER-hez húz.

Az,hogy anno jóban volt az egyház az SZDSZ-szel,azért volt, mert az SZDSZ volt hatalmon,nem értékrendi alapon...
 #183874  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2019.06.22. 19:09
adam1400 írta: 2019.06.21. 20:28 https://media1.hu/2019/06/21/spirit-fm- ... ulekezete/
Na, akkor elszállt minden remény arra, hogy ebből valaha hallgatható értelmes rádió legyen. :x
Legjobb valamikor 2010 körül volt, amikor Jones csinálta itt a fekete zenei rádiót (Szelektív Hallás). Aztán lett vallási rádió és azóta haldoklik. Most lesz belőle egy liberális vallási adó, más nem is hiányzott már az éterből. :x
Pedig van már az országban egy fülkarcolóan elfogult rádió(s hálózat). Most nem azért, tényleg nem ez hiányzik a pesti éterből, de miért baj, ha ennek az oldalnak is lesz egy (iszonyatosan kis elérésű), elsősorban hírháttér-jellegű rádiója? :)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 33