RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #183995  Szerző: Glenn
 
mlaszlo írta: 2019.06.30. 17:20 Teszteltem a hétvégén Érden, autóval is, nagyon jól jön a 90.4, házon belül is lehet hallgatni, kisebb rádióval és telefonnal is
Reméljük így marad és nem nyúlnak hozzá!
Kíváncsi leszek, a Balaton Sound után marad-e így, vagy visszaveszik...
 #183992  Szerző: shadoe
 
Hogy pozitív kritika is érje a ház elejét, a korrektség kedvéért: a július 1-i Disco's Hitben már lejátszásra került Shawn Mendes "Senorita" c. száma. (Nem, nem, tényleg nem az If I can't have you.) Pont az aznap frissített amerikai rádiós top 40 listára is tegnap került fel, a 20. helyen. Döbbenet, mennyire frissek voltak ezúttal. A Petőfi sehol sincs pl. ez ügyben megint... (Bár lenne sok ilyen pozitív változás!) Itt nézhető meg a legelső júliusi amerikai CHR/Top 40 lista: http://fmqb.name/mediabase-top-40/
 #183980  Szerző: shadoe
 
Sajnos egyelőre semmi jele a turbózásnak. Most pl. ha véletlen odatekerek (pontosabban: oda üldöz a Petőfi vagy az Aktív rádió...), a 7 Yearsbe, a Breathe-be, a Remedy-be szerelmesek, ráadásul ezen előadóknak azóta (kb. 3 év) kb. 3-4 újabb száma megjelent, és már azok is lementek. :O
 #183973  Szerző: Rickykeee23
 
Lehet tudni már valamit, hogy mikor turbózzák kicsit a rádiót? Tehát, hogy a Factoryban mikortól lesz Gery, vagy a zenei rotációt mikor bővítik? Amúgy éjféltől minden nap van Gery, vagy egyáltalán vezet most műsort? A radio1.hu-n nincs egyáltalán feltüntetve, hogy itt dolgozna, éjfél után meg nem szoktam rádiózni. :D
 #183968  Szerző: mlaszlo
 
Teszteltem a hétvégén Érden, autóval is, nagyon jól jön a 90.4, házon belül is lehet hallgatni, kisebb rádióval és telefonnal is
Reméljük így marad és nem nyúlnak hozzá!
 #183966  Szerző: ksimiglai
 
Adam írta:
ksimiglai írta: 2019.06.28. 20:53 Teszteltem a 90.4-et, MOST TÖKÉLETES!!! Perpill pont ott jó,ahol eddig egyáltalán nem szólt,és szól az M1-en is Tatabányáig jól! Budai agglomeráció is pipa.

Aki innentől fogva elállítja,letörni a kezét! :lool:
Nyomokban még Siófokon is bejön ...
Sztem ott eddig is jött.Most észak-északkeletre lett jobb.
 #183964  Szerző: Adam
 
Jozsfm964 írta: 2019.06.29. 22:10 Nagyon úgy néz ki, hogy meg akarnak szabadulni az Oxygen Media-tól. Vagy átteszik a 96.4re a Rádió 1-et és a 103.1-en mehet tovább az Oxygen vagy Ozone, de ha nem akarok naív lenni, akkor jön a Best FM ami ugye ugyanabban a kézben van, és akkor vagy az lesz a 96.4-en vagy a 103.1-en. Egy jól bejáratott frekin lévő rádiót hülyeség lenne átrakni máshová, igaz volt már itt Rádió 1 a városban. Viszont én a Best fm jövetelét tartom valószínűbbnek, majd később kérnek név változtatást.
Ha jobbak a vételi adottságok akkor nem hülyeség. A helyi reklámblokkban fel lehet készíteni erre a hallgatókat, az Autórádiók pedig úgyis maguktól át fognak állni.
 #183963  Szerző: Adam
 
ksimiglai írta: 2019.06.28. 20:53 Teszteltem a 90.4-et, MOST TÖKÉLETES!!! Perpill pont ott jó,ahol eddig egyáltalán nem szólt,és szól az M1-en is Tatabányáig jól! Budai agglomeráció is pipa.

Aki innentől fogva elállítja,letörni a kezét! :lool:
Nyomokban még Siófokon is bejön ...
 #183959  Szerző: Jozsfm964
 
Nagyon úgy néz ki, hogy meg akarnak szabadulni az Oxygen Media-tól. Vagy átteszik a 96.4re a Rádió 1-et és a 103.1-en mehet tovább az Oxygen vagy Ozone, de ha nem akarok naív lenni, akkor jön a Best FM ami ugye ugyanabban a kézben van, és akkor vagy az lesz a 96.4-en vagy a 103.1-en. Egy jól bejáratott frekin lévő rádiót hülyeség lenne átrakni máshová, igaz volt már itt Rádió 1 a városban. Viszont én a Best fm jövetelét tartom valószínűbbnek, majd később kérnek név változtatást.
 #183956  Szerző: Glenn
 
Valóban, itthon is tisztán jön a tuneren, eddig meg épphogy hallottam a zajban. :yes:
  • 1
  • 417
  • 418
  • 419
  • 420
  • 421
  • 986