RADIOSITE Fórum

  • Gong Rádió

 #183991  Szerző: shadoe
 
Kecskemét van akkora város, hogy nem mindenhol egyenletes a Sirius, ill. félegyházi R1 vétele. Én pl. ahol próbálkoztam, Hetény és úrihegyi rész, örültem, ha nem sistergett, és csak a ház egy bizonyos (déli) pontján fogta. A műkertiek és a matkóiak szerintem helyzeti előnyben (na meg Árpádváros), de nem hinném, hogy pl. a Széchenyivárosban szépen jönne, max. a panelek ikszedik emeletén. És szerintem ez fordítva is igaz a kecskeméti Gongra, az meg Félegyházán járhat így...
 #183989  Szerző: ksimiglai
 
Kovi02 írta:
Glenn írta: 2019.07.01. 21:25
Adam írta: 2019.07.01. 20:12Kecskeméten stabilan bejön a 91,1 Kiskunfélegyházi Radio 1. Egy jobb vevővel a szegedi és a dunaújvárosi is.
Mindig az autórádió. Pedig az csak pár százalék. ;)
Még amikor a Sirius ment rajta,Kecskeméten belül telefonnal is több helyen elkaptam tisztán RDS-sel,amikor arra jártam.(akkor még itthon is RDS-sel szólt,most meg sehogy)
Annak az is oka lehet,hogy most kifejezetten Kecskemétre van irányítva.Kérdés hol laksz.
 #183988  Szerző: Kovi02
 
Glenn írta: 2019.07.01. 21:25
Adam írta: 2019.07.01. 20:12Kecskeméten stabilan bejön a 91,1 Kiskunfélegyházi Radio 1. Egy jobb vevővel a szegedi és a dunaújvárosi is.
Mindig az autórádió. Pedig az csak pár százalék. ;)
Még amikor a Sirius ment rajta,Kecskeméten belül telefonnal is több helyen elkaptam tisztán RDS-sel,amikor arra jártam.(akkor még itthon is RDS-sel szólt,most meg sehogy)
 #183987  Szerző: Glenn
 
Adam írta: 2019.07.01. 20:12Kecskeméten stabilan bejön a 91,1 Kiskunfélegyházi Radio 1. Egy jobb vevővel a szegedi és a dunaújvárosi is.
Mindig az autórádió. Pedig az csak pár százalék. ;)
 #183985  Szerző: ksimiglai
 
Megint egy erős túlzás,hogy stabilan bejön Kecskeméten a Rádió 1...max bizonyos pontjain.
 #183984  Szerző: Adam
 
shadoe írta: 2019.07.01. 18:56 Kivéve azokat a kecskemétieket, akik nem szeretik... mert én pl. évtizedekig éltem ott, és világéletemben megvolt a véleményem a Gongról. És még azt se mondhatjuk, hogy az autórádiókban jellemzően ez szól, ennél azért vegyesebb a kép - ismerőseim egyike se hallgat az autójában Gongot Kecskeméten. És az a gondolat is idekívánkozik, hogy a Gongot, mint sok más nagyvárosban fogható adót azért hallgatják, mert egyszerűen FM-en ott ez jön stabilan, és ez ugye nem Budapest, hogy legyen is valamiféle választék. Könnyű úgy népszerűnek lenni, hogy itt nincs R1, meg már Class Fm és Music Fm se zavar be. Félegyházán vagy Majsán pl. senki se fog Gongot hallgatni, mert ott meg a Sirius (most már R1) jön. Ezt lehet vagy a semmit...
Kecskeméten stabilan bejön a 91,1 Kiskunfélegyházi Radio 1.

Egy jobb vevővel a szegedi és a dunaújvárosi is.
 #183979  Szerző: shadoe
 
Kivéve azokat a kecskemétieket, akik nem szeretik... mert én pl. évtizedekig éltem ott, és világéletemben megvolt a véleményem a Gongról. És még azt se mondhatjuk, hogy az autórádiókban jellemzően ez szól, ennél azért vegyesebb a kép - ismerőseim egyike se hallgat az autójában Gongot Kecskeméten. És az a gondolat is idekívánkozik, hogy a Gongot, mint sok más nagyvárosban fogható adót azért hallgatják, mert egyszerűen FM-en ott ez jön stabilan, és ez ugye nem Budapest, hogy legyen is valamiféle választék. Könnyű úgy népszerűnek lenni, hogy itt nincs R1, meg már Class Fm és Music Fm se zavar be. Félegyházán vagy Majsán pl. senki se fog Gongot hallgatni, mert ott meg a Sirius (most már R1) jön. Ezt lehet vagy a semmit...
 #183978  Szerző: homerhamm
 
knoskamatee írta: 2019.07.01. 14:50
homerhamm írta: 2019.07.01. 14:01 Kygo ft. Imagine Dragons - Born To Be Yours után betenni egy Komár Lászlót, azé az nagyon durva... (vajonezarádiókinekszólmertszerintemőksetudják)
ez a rádió mindenkihez (is) szól. nálunk ezt szeretik, ezt szokták meg, mindenki ezt hallgatja és innen tudunk meg mindent. ez ilyen és ilyen marad, mert így szeretik a kecskemétiek. :yes:
milliónyival lehetne jobb, csak pályáztatni kéne azt a 97,7-et... azt hiszem van egy 102 MHz is... csak akarni kéne... talán egy picit összeszednék magukat, ha jönne egy konkurencia (főleg, ha nem baráti lenne).
Legalább még ott van helyi rádióadó, bár ez az élesváltás akkor is durva szerintem.
(Majd ott is lesz RÁDIÓ1.) MUHAHAHA :troll:
 #183977  Szerző: knoskamatee
 
homerhamm írta: 2019.07.01. 14:01 Kygo ft. Imagine Dragons - Born To Be Yours után betenni egy Komár Lászlót, azé az nagyon durva... (vajonezarádiókinekszólmertszerintemőksetudják)
ez a rádió mindenkihez (is) szól. nálunk ezt szeretik, ezt szokták meg, mindenki ezt hallgatja és innen tudunk meg mindent. ez ilyen és ilyen marad, mert így szeretik a kecskemétiek. :yes:
milliónyival lehetne jobb, csak pályáztatni kéne azt a 97,7-et... azt hiszem van egy 102 MHz is... csak akarni kéne... talán egy picit összeszednék magukat, ha jönne egy konkurencia (főleg, ha nem baráti lenne).
 #183976  Szerző: homerhamm
 
Kygo ft. Imagine Dragons - Born To Be Yours után betenni egy Komár Lászlót, azé az nagyon durva... (vajonezarádiókinekszólmertszerintemőksetudják)
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 51