RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #184152  Szerző: zoLee
 
Szombaton volt egy fergetegesen jó buli a BP Parkban, az I love 2000's, aminek a fő szponzora a Rádió 1 volt, a ceremóniamester pedig Bárány Attila, aki felkonferálta a 2000es évek nagyágyúit, és ki is nyilvánította, hogy ő mennyire szereti a régi dance zenéket.
Fellépett többek közt a Soundlovers,
Alice DJ, Groove Coverage, Basshunter, Kozmix, Spy the Ghost, Master Blaster, és még sorolhatnám.

Vajon az eseménynek köze lehet e a rádió jövőjéhez?
Esetleg az R1-ből akarnak csinálni egy régi Roxyt, egy új szlogennel (Rádió1 - Csak igazi dance zene megy)?
Mit gondoltok, mennyire földtől elrugaszkodott ez az elképzelés?
Én még mindig azt mondom, hogy arra a korszakra van a legnagyobb igény, szóval én teljes mellszélességgel támogatnám.
És hallgatnám! :party:
 #184122  Szerző: Marcii
 
A 87.9 és 101.7 Rádió 1-en ki a műsorvezető?
 #184118  Szerző: robert11
 
Lehet hogy autórádióktól is függ de ma egy hete voltam Cegléden, és kb Pilis után vagy a körül szokott átváltani a pestiről a szolnoki frekire a rádió de érdekes módon a mostani autórádió elég nehezen találta meg a 90,4et egyszer kétszer vissza ugrott a pestire míg az Audiba lévőr rádió nem ugrándozott az egyből megtalálta a frekvenciát, és ott is maradt.
Nem ment vissz aolyna sokszor, nem volt annyira idegesítő mint egyeseknél, de ez meglepő volt. Igen itt valaki írta hogy ha kifogást keresnek ami miatt meg tudnák őket birságolni, akkor a reggeli sávban fognak fogják majd.
bocsiéknál is szóvá tettek ezt azt min tpl mikor még Pordán Petra is ott dolgozott és felröppent valami szexuális téma. Hát majd kiderül.
 #184103  Szerző: tomee
 
Adam írta:
noartist írta: 2019.07.10. 20:10 Bár csak a háttérben ment a rádió, amikor a Soundos közvetítéseket hallgattam, de mintha néha kiszaladt volna 1-2 olyan szó, aminek nem okvetlen kellett volna még este 10 előtt.

Kíváncsi leszek, vizsgálni fogják-e, ha már a Music FM-nél, valamint a Class FM-nél ezek szúrták a Médiahatóság szemét.
Max ha valaki felnyomja. De a 7 év utáni elmeszeléshez már enélkül is van bőven elég ilyesmi.
Ha majd találni szeretnének valamit, úgyis a reggeli sávban fogják kezdeni a keresgélést....
 #184085  Szerző: Adam
 
noartist írta: 2019.07.10. 20:10 Bár csak a háttérben ment a rádió, amikor a Soundos közvetítéseket hallgattam, de mintha néha kiszaladt volna 1-2 olyan szó, aminek nem okvetlen kellett volna még este 10 előtt.

Kíváncsi leszek, vizsgálni fogják-e, ha már a Music FM-nél, valamint a Class FM-nél ezek szúrták a Médiahatóság szemét.
Max ha valaki felnyomja. De a 7 év utáni elmeszeléshez már enélkül is van bőven elég ilyesmi.
 #184084  Szerző: noartist
 
Bár csak a háttérben ment a rádió, amikor a Soundos közvetítéseket hallgattam, de mintha néha kiszaladt volna 1-2 olyan szó, aminek nem okvetlen kellett volna még este 10 előtt.

Kíváncsi leszek, vizsgálni fogják-e, ha már a Music FM-nél, valamint a Class FM-nél ezek szúrták a Médiahatóság szemét.
 #184051  Szerző: Adam
 
Jozsfm964 írta: 2019.07.07. 21:37 Az autórádiók persze átállnak ha az adó úgy van beállítva. Viszont itt most nem a technikai kérdésen van a hangsúly hanem azon, hogy a 103.1-el mi lesz? A 96.4 szerintem Pest felé jobb de más irányba nem igazán.
Valószínű Best FM lesz abból meg.
 #184050  Szerző: Jozsfm964
 
Az autórádiók persze átállnak ha az adó úgy van beállítva. Viszont itt most nem a technikai kérdésen van a hangsúly hanem azon, hogy a 103.1-el mi lesz? A 96.4 szerintem Pest felé jobb de más irányba nem igazán.
Adam írta: 2019.06.30. 11:12
Jozsfm964 írta: 2019.06.29. 22:10 Nagyon úgy néz ki, hogy meg akarnak szabadulni az Oxygen Media-tól. Vagy átteszik a 96.4re a Rádió 1-et és a 103.1-en mehet tovább az Oxygen vagy Ozone, de ha nem akarok naív lenni, akkor jön a Best FM ami ugye ugyanabban a kézben van, és akkor vagy az lesz a 96.4-en vagy a 103.1-en. Egy jól bejáratott frekin lévő rádiót hülyeség lenne átrakni máshová, igaz volt már itt Rádió 1 a városban. Viszont én a Best fm jövetelét tartom valószínűbbnek, majd később kérnek név változtatást.
Ha jobbak a vételi adottságok akkor nem hülyeség. A helyi reklámblokkban fel lehet készíteni erre a hallgatókat, az Autórádiók pedig úgyis maguktól át fognak állni.
 #184044  Szerző: Goldfinger15
 
Kovi02 írta:
tomee írta: 2019.07.07. 11:17 Semmibe nem tartott volna a Sláger régi hálózatát megpályáztatni, már ha akarták volna. A mai napig az egyik legnagyobb szégyen, hogy az az értékes csomag a Dankóra van elpazarolva....
Ráadásul úgy,hogy helyi frekiket is fel kellett használni hozzá,hogy elérjék a kb. országos vételkörzetet. Ezt a régiót (Bács-Kiskun megye) úgy kihagyták az egészből,hogy itthon DX felszerelés kell a vételéhez! 104,6 Pécs a szegedi MR2-vel küzd,amiből általában utóbbi jön ki jobban. 100,8 Bp. helyett Radio S2 szól,mióta azt feltették a zombori nagyadóra. 93,1 Szeged zavartalan lenne,de nagyon gyenge,az ST vételhez már terjedés kell. 92,2 Baja pedig olyan gyenge,hogy Baján belül is néhol zavaros,50km-re rá pedig még nem is vettem sose. 91,6 Szentes pedig a 91,5-ön lévő Pannon miatt a teljesen esélytelen kategória.
Az R1 háló tagjai sokkal jobban szólnak errefelé,az 53-ason pl. Szeged és Baja között a Retró és a Dankó is erősen zavaros sok helyen,vagy csak nem szól,az R1 Bajától kb. Mélykútig 94,3/93,8/91,1,onnan pedig Szegedig a 87,9 zavartalan.
A 93.7-et kéne kijelölni Halasra és mehetne rá a Dankó. Egyébként megnéztem, hogy a 90.0 és talán a 106.6 is jó lenne a városba. Mondjuk én az fmscan-ről néztem. Lehet, hogy a valóságban már más a helyzet.
 #184043  Szerző: egon2
 
Fèlig off.Az egykori Sláger rádió frekvenciáit a Kossuth Rádió kapta meg kivève a budapesti 100.8at azt a Dankó,a Dankó vidèken a volt Kossuth frekiket kapta meg illetve kapott mèg ujjakat.
  • 1
  • 416
  • 417
  • 418
  • 419
  • 420
  • 987