RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #184161  Szerző: shadoe
 
Ami ezzel kapcsolatban engem zavar - az 50 agyonjátszott, 3-4 éves sláger mellett -, hogy ezt az Alice DJ-s, Darude-os, Fragmás, Moby-s, Paul Van Dyke-os időszakot országos adó egyáltalán nem vállalja föl. Lehet, hogy a Sláger, amit én nem ismerek, igen, de Bp-n kívül ezek a zenék FM-en itt elérhetetlenek. Bezzeg a 90-es évek techno förmedvényei (a Captain Jack/Vengaboys-színvonal) ezerrel mennek a Poptarisznyában, az igényes technonak meg lőttek... A legközelebbi adó, ami pl. földfelszíni rádió és játszott pl. Mobyt 2000-ből, az a Radio Iasi volt AM-en... :S Ha ezt a jobb korszakot egy R1-es DJ még szereti is, igazán mehetne két Breathe és hat It Ain't Me között, mert hátha azért már bekapcsolnám a R1-et. De egyelőre nem kapcsolom...
 #184158  Szerző: Kovi02
 
zoLee írta: 2019.07.15. 16:39 De ahogy látom, az aug. 31-ei
Budapest Parádé remember party fő szponzora szintén a R1, ami szintén egy ízig-vérig dance-techno rendezvény lesz.
Ha lenne még Roxy, Rise FM, Radio Deejay, megérteném, ha ők szponzorálnák, mert stílusba vág.
De pont a Rádió1?
Ami mindig is pop rádió volt?
Különös...
De lehet, hogy többet látok bele, mint ami :)
Régebben kommentelt ide a Györke Attis.
Most is megtehetné :)
Szerintem csak egyszerűen megéri nekik. Egy rádió,ami ugyanazzal az 50 popzenével éveken keresztül sikeres tudott lenni,nem fog dance vonalra csak úgy átállni,a hallgatók nagy része azzal együtt menne át a Petőfire vagy egy helyi rádióra.
Igény az ilyen zenékre van,mert az átlaghallgatónak bőven elég ez a teljesen kiszámítható playlist,amit már megszoktak.
 #184156  Szerző: zoLee
 
De ahogy látom, az aug. 31-ei
Budapest Parádé remember party fő szponzora szintén a R1, ami szintén egy ízig-vérig dance-techno rendezvény lesz.
Ha lenne még Roxy, Rise FM, Radio Deejay, megérteném, ha ők szponzorálnák, mert stílusba vág.
De pont a Rádió1?
Ami mindig is pop rádió volt?
Különös...
De lehet, hogy többet látok bele, mint ami :)
Régebben kommentelt ide a Györke Attis.
Most is megtehetné :)
 #184153  Szerző: Rickykeee23
 
zoLee írta: 2019.07.15. 10:21 Szombaton volt egy fergetegesen jó buli a BP Parkban, az I love 2000's, aminek a fő szponzora a Rádió 1 volt, a ceremóniamester pedig Bárány Attila, aki felkonferálta a 2000es évek nagyágyúit, és ki is nyilvánította, hogy ő mennyire szereti a régi dance zenéket.
Fellépett többek közt a Soundlovers,
Alice DJ, Groove Coverage, Basshunter, Kozmix, Spy the Ghost, Master Blaster, és még sorolhatnám.

Vajon az eseménynek köze lehet e a rádió jövőjéhez?
Esetleg az R1-ből akarnak csinálni egy régi Roxyt, egy új szlogennel (Rádió1 - Csak igazi dance zene megy)?
Mit gondoltok, mennyire földtől elrugaszkodott ez az elképzelés?
Én még mindig azt mondom, hogy arra a korszakra van a legnagyobb igény, szóval én teljes mellszélességgel támogatnám.
És hallgatnám! :party:
Hát szerintem nem visszafelé fog változtatni az R1. Ők inkább modernizálni fognak. Bárány mindig is szerette ezeket a zenéket.. De nem tudom elképzelni, hogy ekkorát változtatnának. Ha fognak is, akkor inkább Music Fm irányba fog menni. És nagyon max egy új szlogen kap a rádió. Hogy miért az R1 szponzorálta ezt a partyt és miért nem pl a Sláger.. Hát.. Jó kérdés.. Lehet megérte.
 #184152  Szerző: zoLee
 
Szombaton volt egy fergetegesen jó buli a BP Parkban, az I love 2000's, aminek a fő szponzora a Rádió 1 volt, a ceremóniamester pedig Bárány Attila, aki felkonferálta a 2000es évek nagyágyúit, és ki is nyilvánította, hogy ő mennyire szereti a régi dance zenéket.
Fellépett többek közt a Soundlovers,
Alice DJ, Groove Coverage, Basshunter, Kozmix, Spy the Ghost, Master Blaster, és még sorolhatnám.

Vajon az eseménynek köze lehet e a rádió jövőjéhez?
Esetleg az R1-ből akarnak csinálni egy régi Roxyt, egy új szlogennel (Rádió1 - Csak igazi dance zene megy)?
Mit gondoltok, mennyire földtől elrugaszkodott ez az elképzelés?
Én még mindig azt mondom, hogy arra a korszakra van a legnagyobb igény, szóval én teljes mellszélességgel támogatnám.
És hallgatnám! :party:
 #184122  Szerző: Marcii
 
A 87.9 és 101.7 Rádió 1-en ki a műsorvezető?
 #184118  Szerző: robert11
 
Lehet hogy autórádióktól is függ de ma egy hete voltam Cegléden, és kb Pilis után vagy a körül szokott átváltani a pestiről a szolnoki frekire a rádió de érdekes módon a mostani autórádió elég nehezen találta meg a 90,4et egyszer kétszer vissza ugrott a pestire míg az Audiba lévőr rádió nem ugrándozott az egyből megtalálta a frekvenciát, és ott is maradt.
Nem ment vissz aolyna sokszor, nem volt annyira idegesítő mint egyeseknél, de ez meglepő volt. Igen itt valaki írta hogy ha kifogást keresnek ami miatt meg tudnák őket birságolni, akkor a reggeli sávban fognak fogják majd.
bocsiéknál is szóvá tettek ezt azt min tpl mikor még Pordán Petra is ott dolgozott és felröppent valami szexuális téma. Hát majd kiderül.
 #184103  Szerző: tomee
 
Adam írta:
noartist írta: 2019.07.10. 20:10 Bár csak a háttérben ment a rádió, amikor a Soundos közvetítéseket hallgattam, de mintha néha kiszaladt volna 1-2 olyan szó, aminek nem okvetlen kellett volna még este 10 előtt.

Kíváncsi leszek, vizsgálni fogják-e, ha már a Music FM-nél, valamint a Class FM-nél ezek szúrták a Médiahatóság szemét.
Max ha valaki felnyomja. De a 7 év utáni elmeszeléshez már enélkül is van bőven elég ilyesmi.
Ha majd találni szeretnének valamit, úgyis a reggeli sávban fogják kezdeni a keresgélést....
 #184085  Szerző: Adam
 
noartist írta: 2019.07.10. 20:10 Bár csak a háttérben ment a rádió, amikor a Soundos közvetítéseket hallgattam, de mintha néha kiszaladt volna 1-2 olyan szó, aminek nem okvetlen kellett volna még este 10 előtt.

Kíváncsi leszek, vizsgálni fogják-e, ha már a Music FM-nél, valamint a Class FM-nél ezek szúrták a Médiahatóság szemét.
Max ha valaki felnyomja. De a 7 év utáni elmeszeléshez már enélkül is van bőven elég ilyesmi.
 #184084  Szerző: noartist
 
Bár csak a háttérben ment a rádió, amikor a Soundos közvetítéseket hallgattam, de mintha néha kiszaladt volna 1-2 olyan szó, aminek nem okvetlen kellett volna még este 10 előtt.

Kíváncsi leszek, vizsgálni fogják-e, ha már a Music FM-nél, valamint a Class FM-nél ezek szúrták a Médiahatóság szemét.
  • 1
  • 417
  • 418
  • 419
  • 420
  • 421
  • 988