RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #184240  Szerző: shadoe
 
Rádió 1 Top 50 VII. 20. 15 óra: 'Most pedig következik az Only Thing We Know Alle Farben feat. Younotus', egy újabb újdonság, amit a Rádió 1 játszott először, és a Rádió 1-en lett sláger... Pár perccel később: interjú a Chainsmokers-szel, az új, Bebe Rexhával közös számukról kérdezték (Call You Mine), és akkor most következzen a Something Just Like This... ötezredszerre is. (Hogy került és miért akkor szóba a Call You Mine?). Rádió 1-logika és orbitális összehazudozások. Magyar éter, én így szeretlek!
 #184167  Szerző: Glenn
 
shadoe írta: 2019.07.15. 19:43Bezzeg a 90-es évek techno förmedvényei (a Captain Jack/Vengaboys-színvonal) ezerrel mennek a Poptarisznyában, az igényes technonak meg lőttek...
Valahol értem a problémádat, de ilyet légyszíves ne írj, mert sokunknak meg az a förmedvény, amit te hiányolsz. Mindenkinek más az ízlése, és nem biztos ám, hogy a tied a jó...
 #184165  Szerző: robert11
 
pl jó volt a múltkorában mikor Balázséknál leadtak egy Back stree boys számot meg a reklám után a kitöltőben hallottam Underdokprojectől a summerjamot na azt is betehetnék a rotációba néha néha leadhatnák máskor is.
 #184164  Szerző: robert11
 
Nem lenne rossz ez az új vonal szerintem se de nem fognak megváltozni marad minden így, ahogy van. Viszont én a rotációba betennék egy kis Daftpunk one more time-t meg egyéb zenéket amiket Cooky vasárnaponként ad a mixben mert azok igazán jók, szép emlékeket hoznak vissza.
Talán akkor lenne csak igazán változatos a rádió. Az Adele meg ilyen régi slágerek mellett mint a moves like jagger, simán elférnének inkább az ilyenek. Én Adele-t amúgy sem igazán csípem. Inna, Edvard Maya na még ő jó de túl sok stereo love se nagyon kell. Ha már visszamennek a régi időszakra, akkor többet is vissza lehetne lépni olykor olykor nem csak 10 11 évet.
 #184161  Szerző: shadoe
 
Ami ezzel kapcsolatban engem zavar - az 50 agyonjátszott, 3-4 éves sláger mellett -, hogy ezt az Alice DJ-s, Darude-os, Fragmás, Moby-s, Paul Van Dyke-os időszakot országos adó egyáltalán nem vállalja föl. Lehet, hogy a Sláger, amit én nem ismerek, igen, de Bp-n kívül ezek a zenék FM-en itt elérhetetlenek. Bezzeg a 90-es évek techno förmedvényei (a Captain Jack/Vengaboys-színvonal) ezerrel mennek a Poptarisznyában, az igényes technonak meg lőttek... A legközelebbi adó, ami pl. földfelszíni rádió és játszott pl. Mobyt 2000-ből, az a Radio Iasi volt AM-en... :S Ha ezt a jobb korszakot egy R1-es DJ még szereti is, igazán mehetne két Breathe és hat It Ain't Me között, mert hátha azért már bekapcsolnám a R1-et. De egyelőre nem kapcsolom...
 #184158  Szerző: Kovi02
 
zoLee írta: 2019.07.15. 16:39 De ahogy látom, az aug. 31-ei
Budapest Parádé remember party fő szponzora szintén a R1, ami szintén egy ízig-vérig dance-techno rendezvény lesz.
Ha lenne még Roxy, Rise FM, Radio Deejay, megérteném, ha ők szponzorálnák, mert stílusba vág.
De pont a Rádió1?
Ami mindig is pop rádió volt?
Különös...
De lehet, hogy többet látok bele, mint ami :)
Régebben kommentelt ide a Györke Attis.
Most is megtehetné :)
Szerintem csak egyszerűen megéri nekik. Egy rádió,ami ugyanazzal az 50 popzenével éveken keresztül sikeres tudott lenni,nem fog dance vonalra csak úgy átállni,a hallgatók nagy része azzal együtt menne át a Petőfire vagy egy helyi rádióra.
Igény az ilyen zenékre van,mert az átlaghallgatónak bőven elég ez a teljesen kiszámítható playlist,amit már megszoktak.
 #184156  Szerző: zoLee
 
De ahogy látom, az aug. 31-ei
Budapest Parádé remember party fő szponzora szintén a R1, ami szintén egy ízig-vérig dance-techno rendezvény lesz.
Ha lenne még Roxy, Rise FM, Radio Deejay, megérteném, ha ők szponzorálnák, mert stílusba vág.
De pont a Rádió1?
Ami mindig is pop rádió volt?
Különös...
De lehet, hogy többet látok bele, mint ami :)
Régebben kommentelt ide a Györke Attis.
Most is megtehetné :)
 #184153  Szerző: Rickykeee23
 
zoLee írta: 2019.07.15. 10:21 Szombaton volt egy fergetegesen jó buli a BP Parkban, az I love 2000's, aminek a fő szponzora a Rádió 1 volt, a ceremóniamester pedig Bárány Attila, aki felkonferálta a 2000es évek nagyágyúit, és ki is nyilvánította, hogy ő mennyire szereti a régi dance zenéket.
Fellépett többek közt a Soundlovers,
Alice DJ, Groove Coverage, Basshunter, Kozmix, Spy the Ghost, Master Blaster, és még sorolhatnám.

Vajon az eseménynek köze lehet e a rádió jövőjéhez?
Esetleg az R1-ből akarnak csinálni egy régi Roxyt, egy új szlogennel (Rádió1 - Csak igazi dance zene megy)?
Mit gondoltok, mennyire földtől elrugaszkodott ez az elképzelés?
Én még mindig azt mondom, hogy arra a korszakra van a legnagyobb igény, szóval én teljes mellszélességgel támogatnám.
És hallgatnám! :party:
Hát szerintem nem visszafelé fog változtatni az R1. Ők inkább modernizálni fognak. Bárány mindig is szerette ezeket a zenéket.. De nem tudom elképzelni, hogy ekkorát változtatnának. Ha fognak is, akkor inkább Music Fm irányba fog menni. És nagyon max egy új szlogen kap a rádió. Hogy miért az R1 szponzorálta ezt a partyt és miért nem pl a Sláger.. Hát.. Jó kérdés.. Lehet megérte.
 #184152  Szerző: zoLee
 
Szombaton volt egy fergetegesen jó buli a BP Parkban, az I love 2000's, aminek a fő szponzora a Rádió 1 volt, a ceremóniamester pedig Bárány Attila, aki felkonferálta a 2000es évek nagyágyúit, és ki is nyilvánította, hogy ő mennyire szereti a régi dance zenéket.
Fellépett többek közt a Soundlovers,
Alice DJ, Groove Coverage, Basshunter, Kozmix, Spy the Ghost, Master Blaster, és még sorolhatnám.

Vajon az eseménynek köze lehet e a rádió jövőjéhez?
Esetleg az R1-ből akarnak csinálni egy régi Roxyt, egy új szlogennel (Rádió1 - Csak igazi dance zene megy)?
Mit gondoltok, mennyire földtől elrugaszkodott ez az elképzelés?
Én még mindig azt mondom, hogy arra a korszakra van a legnagyobb igény, szóval én teljes mellszélességgel támogatnám.
És hallgatnám! :party:
 #184122  Szerző: Marcii
 
A 87.9 és 101.7 Rádió 1-en ki a műsorvezető?
  • 1
  • 414
  • 415
  • 416
  • 417
  • 418
  • 986