RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #185030  Szerző: djlacee
 
Most már azt mondom, szomorú lenne, ha nem indulna el
 #184936  Szerző: tomee
 
Hát abból kiindulva, hogy vidéken mennyire szenvednek a terjesztkedéssel, meglepődnék, ha a fővárosban valami értékelhetőt tudnának létrehozni másfél hét múlva.
 #184935  Szerző: Dani
 
Marcii írta: 2019.09.06. 21:10 Itt lesz még idén valami szerintetek,vagy megint kérnek halasztást? Vajna halála óta nagyon lelassultak a dolgok...
Új zenés rádió Budapesten már nagyon régen nem is indult. Valóban valami történt, ami miatt megakadt ez a dolog.
 #184934  Szerző: Marcii
 
Itt lesz még idén valami szerintetek,vagy megint kérnek halasztást? Vajna halála óta nagyon lelassultak a dolgok...
 #184454  Szerző: ideiglenes
 
Nevetni fogsz, de én meg bírom a stílusát, még akkor is, ha nem mindenben értek vele egyet.
Ízlések és pofonok. Ennyi.
Glenn írta: 2019.07.23. 17:15 Én Bochkoron "nőttem fel". Hallottam őt 1986-ban a német Danubiuson (sőt fel is vettem), láttam 1991-ben a Sió TV német adásában, aztán pedig a Danubiuson és a Slágeren is évtizeden át hallgattam. Ebből következik, hogy "nem mai gyerek". Kérdés, hogy hol lenne ő hiteles akár egy reggeli műsorban? A tőle megszokott stílus lassan már nem áll jól neki (közel a 60-hoz), megváltozni meg nemigen fog. Persze egy 90-es éveket játszó rádióban jó lehet, de a karaktere és a humora akkor is kifáradt mára. Én nem várom őt sehova...
 #184292  Szerző: Glenn
 
Én Bochkoron "nőttem fel". Hallottam őt 1986-ban a német Danubiuson (sőt fel is vettem), láttam 1991-ben a Sió TV német adásában, aztán pedig a Danubiuson és a Slágeren is évtizeden át hallgattam. Ebből következik, hogy "nem mai gyerek". Kérdés, hogy hol lenne ő hiteles akár egy reggeli műsorban? A tőle megszokott stílus lassan már nem áll jól neki (közel a 60-hoz), megváltozni meg nemigen fog. Persze egy 90-es éveket játszó rádióban jó lehet, de a karaktere és a humora akkor is kifáradt mára. Én nem várom őt sehova...
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 72