RADIOSITE Fórum

  • Külföldi rádiók

 #184420  Szerző: homerhamm
 
shadoe írta: 2019.07.28. 21:00Köszönöm!
Szivesen :)

(Még nem halottam olyat, hogy vakáció miatt elmarad egy toplista. Nincs műsorvezető?)
 #184412  Szerző: homerhamm
 
shadoe írta: 2019.07.28. 20:29 Radio Romaniás probléma: szombat-vasárnap 13 és 15 h között volt nekik egy klassz kis, friss slágerlistaműsoruk. Kb. 3-4 hete "megbolondultak", és Gipsy Kingset, a Titanic betétdalát és hasonló gyöngyszemeket játszanak friss slágerek helyett. Tudja valaki, mi történt? Megszűnt az a slágerlista, vagy elköltöztek más időpontra? Egyáltalán van olyan óra, amikor új zenék mennek rajta? :O
Talán nem vakációra mentek? :shock:

http://www.romania-actualitati.ro/top_5 ... 1_a-128564
 #184411  Szerző: shadoe
 
Radio Romaniás probléma: szombat-vasárnap 13 és 15 h között volt nekik egy klassz kis, friss slágerlistaműsoruk. Kb. 3-4 hete "megbolondultak", és Gipsy Kingset, a Titanic betétdalát és hasonló gyöngyszemeket játszanak friss slágerek helyett. Tudja valaki, mi történt? Megszűnt az a slágerlista, vagy elköltöztek más időpontra? Egyáltalán van olyan óra, amikor új zenék mennek rajta? :O
 #184257  Szerző: csadam
 
Kovi02 írta: 2019.07.21. 20:49 Valaki tud valamit az eszéki 92,7-ről? Villányban fogtam,ID,reklámok és műsorvezetés nélkül mentek classic house számok (horvátzene-arány??) ,PS "R-PLUS " RT "Radio Plus 92,7MHz Osijek" volt. Villányban kicsit gyengébb mint az Otvoreni vagy a Laganini adója,de sokkal jobb mint a narodni vagy a HKR. Egyenlőre ezzel a névvel csak a 2016-ban megszűnt Radio Plust találtam meg,szerintem más névvel mehet csak az RDS kódert kapcsolták vissza változatlanul.
Az FMSCAN szerint a 92.7-esen (V) a Radio Plus sugároz Osijek/Trg Slobode 8 adóról, 0.5 kW-tal.
 #184256  Szerző: Kovi02
 
Valaki tud valamit az eszéki 92,7-ről? Villányban fogtam,ID,reklámok és műsorvezetés nélkül mentek classic house számok (horvátzene-arány??) ,PS "R-PLUS " RT "Radio Plus 92,7MHz Osijek" volt. Villányban kicsit gyengébb mint az Otvoreni vagy a Laganini adója,de sokkal jobb mint a narodni vagy a HKR. Egyenlőre ezzel a névvel csak a 2016-ban megszűnt Radio Plust találtam meg,szerintem más névvel mehet csak az RDS kódert kapcsolták vissza változatlanul.

Így belegondolva Eszéken egész jó választék van:
CHR: Otvoreni
AC: Slavonski
Soft: Laganini
Rock: UNIOS
House: 92,7
Horvát zenék: narodni
Kevert: Baranja
Helyi közszolgálati: HRT-Osijek
Vallási: HKR
+ HR-1-2-3 amit format szerint nem tudok meghatározni
 #183994  Szerző: Kovi02
 
A szerb Hit FM szabadkai adójának teljesítményét erősen megnövelték,még Kiskunhalason is lazán RDS-sel jön,még ott is ahol a magyar nagyadók is erősen zajosan szólnak. Ezzel szemben a 103,9 Play elég gyenge lett.

A nagyadón lévő 88,9 92,5 96,2 98,5 99,3 101,1 102,4 105,2 műholdas átjátszása is elkezdett a napokban akadozni,elég sűrűn "akad".
 #183981  Szerző: shadoe
 
Hétköznapon rendszeresen hallok magyar idő szerint 14-15 óra közt egy nagyon klassz kis zenei műsort a 41 méteres rövidhullámon. Fogalmam nincs, mi a frekvencia, de olyan erővel szól, hogy lehetetlen nem észrevenni a 41-es sávban. Nem tudom, milyen adó ez, az is lehet, hogy a Radio China Internationalnek valami európai nyelven megszólaló hozadéka, de a zenei szerkesztője nagyon ott van a topon.
 #183646  Szerző: blue
 
Pár éve is jól jött viszont most stabilan ST 65 km-ről is legalább úgy mint a 89.3 Nem tudom mennyire igaz hogy 20w (esetleg jó helyen / magasan lehet az adó?)...
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 150