RADIOSITE Fórum

  • Amit soha nem játszanék le...

 #186093  Szerző: csadam
 
djlacee írta: 2019.12.29. 22:14 Pedig egy nagyon jó zene, kivéve ha a csapból is az folyik
Szerintem egy világi borzalom az egész. Az a hang amin "énekel" egyszerűen irritáló.
 #186078  Szerző: djlacee
 
Pedig egy nagyon jó zene, kivéve ha a csapból is az folyik
 #186077  Szerző: csadam
 
LuciFerko írta: 2019.12.29. 18:58 Aki kitalálta a Dance Monkey nevű borzalmat, annak ólmot öntenék a fülébe. :hit: :hit: :punch: :wailing: :wailing:
+1. Nem értem, mitől lett ilyen népszerű.
 #186074  Szerző: LuciFerko
 
Aki kitalálta a Dance Monkey nevű borzalmat, annak ólmot öntenék a fülébe. :hit: :hit: :punch: :wailing: :wailing:
 #184426  Szerző: Csongii
 
Te jó ég... Lotfit látva arra számítottam, hogy azért na.... de ez.... te jó ég... szörnyű. :S :S :vomit:
Ha még rádióznék, nem lenne az a pénz, hogy adásba tegyem. :D
 #184136  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta: 2019.07.13. 14:52Egyáltalán nem tót Kossuth. Össze se lehet hasonlítani, ez külön állatfaj, ami Magyarországon nem létezik. Más formátum. Míg a Kossuth egész nap pofázik, ez meg inkább egy kicsit többet beszélő zenei rádió.
A közszolgálati rádió főműsora, tehát megfelel neki. Műfajilag a 2006 előtti Petőfire jobban hasonlít, ez tény, de sajnos azt nálunk kinyírták. Viszont az sem baj, ha "a Kossuth egész nap pofázik", mert az jobban passzol egy főadóhoz. Zeneileg összevisszaság, ahogy esik, úgy puffan, és súlyosbítja a helyzetet a szöveg (az EU egyik legrondább nyelve), persze akiknek szól, azok értik. Néha hallok én is rajta jó zenét, régit és újabbat egyaránt, de közben egyszercsak elkezdenek pofázni... :vomit:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 29