RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Nyíregyháza - 103.9 MHz

 #185503  Szerző: Glenn
 
ideiglenes írta: 2019.10.27. 23:13Olvastam anno valahol, hogy a külön RDS funkciókért is fizetni kell, valamint azért is, hogy sztereóban adj.
Nem, sőt az RDS sugárzásáért pályáztatáskor még plusz pont is jár.
ideiglenes írta:Elvileg ezért mono a Klub rádió? Vagy csak volt?!
Úgy tudom, azért monó a Klub és az Info is, mert főleg szöveges a tartalom. Nemigen kell ehhez térhatás, ugyanakkor a vételkörzet is nagyobb, mert távolabb nem zavar a sztereó zaj (susogás).
 #185500  Szerző: ideiglenes
 
Lehet butaság, lehet hülyeséget írtam. Fenntartom a jogot hozzá.
Olvastam anno valahol, hogy a külön RDS funkciókért is fizetni kell, valamint azért is, hogy sztereóban adj. Elvileg ezért mono a Klub rádió? Vagy csak volt?! :O Fene se tudja.. 1000 éve annak, hogy valaha aktív voltam rádiós témában
 #185473  Szerző: LuciFerko
 
Lorenzo18 írta: 2019.10.24. 16:18
ideiglenes írta: 2019.10.23. 21:41
Lorenzo18 írta: 2019.09.15. 20:57 Amióta átáltak az új arculatra azóta nem küldi a rádió a zene címét csak annyit,hogy:" A legjobb zenék!" miért nem hagyták ezt meg? Meg miért nem kompatibilis a többi Best FM frekivel, pl Debrecen.
Mert azért is fizetni kell +pénzt a kormánynak
Csak azért, hogy az éppen játszott zeneszám címét PS-en keresztül kitudják írni? Ez nonszensz... Az AF-es dologról nem is beszélve :mellow:
Ez butaság :) lusták megoldani az új rendszerrel.
 #185467  Szerző: Lorenzo18
 
ideiglenes írta: 2019.10.23. 21:41
Lorenzo18 írta: 2019.09.15. 20:57 Amióta átáltak az új arculatra azóta nem küldi a rádió a zene címét csak annyit,hogy:" A legjobb zenék!" miért nem hagyták ezt meg? Meg miért nem kompatibilis a többi Best FM frekivel, pl Debrecen.
Mert azért is fizetni kell +pénzt a kormánynak
Csak azért, hogy az éppen játszott zeneszám címét PS-en keresztül kitudják írni? Ez nonszensz... Az AF-es dologról nem is beszélve :mellow:
 #185455  Szerző: ideiglenes
 
Lorenzo18 írta: 2019.09.15. 20:57 Amióta átáltak az új arculatra azóta nem küldi a rádió a zene címét csak annyit,hogy:" A legjobb zenék!" miért nem hagyták ezt meg? Meg miért nem kompatibilis a többi Best FM frekivel, pl Debrecen.
Mert azért is fizetni kell +pénzt a kormánynak
 #185031  Szerző: Lorenzo18
 
Amióta átáltak az új arculatra azóta nem küldi a rádió a zene címét csak annyit,hogy:" A legjobb zenék!" miért nem hagyták ezt meg? Meg miért nem kompatibilis a többi Best FM frekivel, pl Debrecen.
 #184508  Szerző: djlacee
 
Nincs hálózat, csak simán átvették az arculatot
 #184507  Szerző: Wolfman
 
Pihe írta: 2019.08.05. 05:01 Át álltak a központ best fm-es hálózatra már nem Armand az állomás hang.
Melyik freki a központ? A budapesti még el sem indult. Miről maradtam le?
(Ez egy komoly kérdés, mostanában ritkán olvasom a fórumot. Arról is lemaradtam, hogy a győri Rádió 1 költözik, meg is lepődtem rajta.)

Szerk.: ezt azért se értem, mert most mindegyik Best FM streamen más megy.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19