RADIOSITE Fórum

  • PAX TV

 #184532  Szerző: Glenn
 
Még mielőtt teljesen szétaláznátok, legyetek őszinték és rájöttök, hogy sok helyen nincs vallási rádió, csak a kábelen ez a tévé. Van, akinek erre szüksége van ám. ;)
 #184526  Szerző: noartist
 
TechY01 írta: 2019.08.08. 13:06
Gyurii írta: 2019.08.08. 09:39 Itt nincs Katolikus, sem Mária. Ellenben van PAX tv. :troll:
A kedvencem pedig a PaxTV amit a Digi/UPC ad műholdon. Szép 16:9-re nyújtott 4:3. :lool: :lool:

Az Echo volt még ilyen csodálatos. 😄
 #184523  Szerző: Gyurii
 
Itt nincs Katolikus, sem Mária. Ellenben van PAX tv. :troll:
 #183019  Szerző: homerhamm
 
Nézi még valaki ezt a csatornát? Szerintem nincs sok értelme, van helyette Máriarádió, Kat Rádió , meg mittudomén. Sok idős embernek, meg csak az alapcsomag van meg a a TV-ben általában.
 #62941  Szerző: puszilgatógép
 
A HWSW fórumon írta valaki, hogy hamarosan megújul, nevet és arculatot vált ez a csatorna és bekerül a DIGI kábelszolgáltatására és lehet a műholdasra is.
 #20915  Szerző: djlacee
 
Christian Panthera [az igazi] írta:
Sziasztok!

Ma este 23:00-24:00 a PAX TV-n vagyok látható.

További szép estét!

Christian


1 órája válaszolok rá
 #20736  Szerző: Attis
 
Nagyjából nálam is ez a lista, kiegészítve a sportcsatornákkal.
Azt gondoltam, hogy a Paxot is beteszed a listára.
 #20734  Szerző: mg
 
Attis írta:
mg írta:
Attis írta:Szerintem van még 50+ csatornád. Amúgy meg ez a jósda még gusztustalanabb, mint a mondjon egy B-betűs szót-féle variáció. Igaz olcsóbb is, mert kifizetni nem kell semmit, csak bevétel van. A sok öregmami azért hívja őket ám, mintha muszáj lenne.
41, de max 14-ig jutok, ebbe még a Spektrum is beleesik :)
Nekünk pont tízzel több. Azért kíváncsi vagyok, mikre mondod az, hogy relatíve jók.
hát, hogy relatíve jók-e, de erre a tizennégyre kapcsolok alkalmanként:

m1
m2
Duna
TV2
RTL Klub
Comedy Central
MTV
Mezzo
HBO
BBC Prime
Spektrum
NatGeo
Discovery
Travel
 #20733  Szerző: Attis
 
Szerintem van még 50+ csatornád. Amúgy meg ez a jósda még gusztustalanabb, mint a mondjon egy B-betűs szót-féle variáció. Igaz olcsóbb is, mert kifizetni nem kell semmit, csak bevétel van. A sok öregmami azért hívja őket ám, mintha muszáj lenne.[/quote]
41, de max 14-ig jutok, ebbe még a Spektrum is beleesik :)[/quote]
Nekünk pont tízzel több. Azért kíváncsi vagyok, mikre mondod az, hogy relatíve jók.