RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #184568  Szerző: tomee
 
Simán hozzácsaphatnák már végre a '90-es éveket a repertoárhoz. Eleve manapság ezzel meg a '80-as évekkel lehet a legtöbb embert megmozgatni, ha akárcsak a mostani nyári fesztiválokról van szó.
 #184561  Szerző: zenefalo
 
shadoe írta: 2019.08.10. 19:54 Én azért még megvárom, hogy a zenei szerkesztés eljusson odáig, hogy Mariah Careyt, Toni Braxtont, PM Dawnt, Vanessa Williamst, a 90-es évekbeli Elton Johnt és George Michaelt, illetve a másik műfajból Def Leppardot, Nirvanat, Matchbox Twentyt vagy Goo Goo Dollst felvállaljon. Majd akkor bekapcsolom a Retrot hétköznap is. Addig marad Klamancsek, esetleg megszűrve B. Tóth.
Néhány hónapja volt Total Dance hétvége, akkor jó zenék is voltak a 90-2000-es évekből. De ezután a hétköznapi rotációba egy dal sem került át. :(
 #184559  Szerző: shadoe
 
Én azért még megvárom, hogy a zenei szerkesztés eljusson odáig, hogy Mariah Careyt, Toni Braxtont, PM Dawnt, Vanessa Williamst, a 90-es évekbeli Elton Johnt és George Michaelt, illetve a másik műfajból Def Leppardot, Nirvanat, Matchbox Twentyt vagy Goo Goo Dollst felvállaljon. Majd akkor bekapcsolom a Retrot hétköznap is. Addig marad Klamancsek, esetleg megszűrve B. Tóth.
 #184550  Szerző: Goldfinger15
 
tams90 írta:Groove Coverage is volt már 3x is!
Illetve Dr Alban, UFO, Haddaway stb. Jó ez a változatosság!
Szerintem nem lenne hátrány ha ez így maradna! :yes:
De ment már Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee) is. Tetszik ez az irányvonal. Én is remélem, hogy ez így marad. :)
 #184545  Szerző: tams90
 
Groove Coverage is volt már 3x is!
Illetve Dr Alban, UFO, Haddaway stb. Jó ez a változatosság!
Szerintem nem lenne hátrány ha ez így maradna! :yes:
 #184539  Szerző: Pihe
 
Az előbb az Animl Cannibal Ülünk a vonaton ment 95 környékéről :D
 #184466  Szerző: Wolfman
 
adam1400 írta: 2019.08.01. 11:57 Story magazin azt állítja, hogy ide jön Bochkor.
Várjuk meg, amíg ezt Bochkor is megerősíti.
 #184462  Szerző: adam1400
 
Story magazin azt állítja, hogy ide jön Bochkor.
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 210