RADIOSITE Fórum

  • Spirit FM

 #184822  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2019.08.29. 21:24Túltolod a talicskát, drága Glenn. :blush:
Szerintem nem, csak óvatosan megfogalmaztam az igazságot. Persze van, akinek fáj az igazság. ;)
 #184819  Szerző: noartist
 
ksimiglai írta: 2019.08.29. 14:19
Glenn írta: 2019.08.28. 19:01 Kár érte. Pedig kezdett alakulni, a Nyugati környékén szinte csak ezt hallgattam. Hiába no, jönnek a választások és alig-alig döcög az a bizonyos szekér... :x
Nem értelek,hogy hallgathattad a Broadwayt,mikor nem Fideszes zenéket adott? Keresztes Ildikó,Vastag Csaba, Halott Pénz, Feró,Roxette, meg csak Ákos. Aki magyar,ezeket hallgatja.

A liberális összes többi zenének nem szabad teret engedni,mert bejönnek a migráncsok, megerőszakolni az asszonyainkat!

Az utolsó bekezdést a jövőben mellőzzük.
 #184818  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2019.08.28. 19:01 Kár érte. Pedig kezdett alakulni, a Nyugati környékén szinte csak ezt hallgattam. Hiába no, jönnek a választások és alig-alig döcög az a bizonyos szekér... :x

Túltolod a talicskát, drága Glenn. :blush:
 #184817  Szerző: Glenn
 
ksimiglai írta: 2019.08.29. 14:19Nem értelek,hogy hallgathattad a Broadwayt,mikor nem Fideszes zenéket adott?
Nem érted, mert te olyan vagy... Én hallgatok mindent, ami jó, és itt régiségek és ritkaságok szép számmal mentek. Csak azt sajnáltam, hogy nem volt dalcímkiírás.
ksimiglai írta:A liberális összes többi zenének nem szabad teret engedni,mert bejönnek a migráncsok, megerőszakolni az asszonyainkat!
Erre meg csak annyit tudok reagálni, hogy igazi agyhalott hozzászólás, már bocs... :x
A mondatod első fele hülyeség, mert ami jó, az szóljon. A második fele pedig igaz, csak nem idevaló. :gülü2:
 #184816  Szerző: ksimiglai
 
Glenn írta: 2019.08.28. 19:01 Kár érte. Pedig kezdett alakulni, a Nyugati környékén szinte csak ezt hallgattam. Hiába no, jönnek a választások és alig-alig döcög az a bizonyos szekér... :x
Nem értelek,hogy hallgathattad a Broadwayt,mikor nem Fideszes zenéket adott? Keresztes Ildikó,Vastag Csaba, Halott Pénz, Feró,Roxette, meg csak Ákos. Aki magyar,ezeket hallgatja.

A liberális összes többi zenének nem szabad teret engedni,mert bejönnek a migráncsok, megerőszakolni az asszonyainkat!
 #184810  Szerző: Glenn
 
Kár érte. Pedig kezdett alakulni, a Nyugati környékén szinte csak ezt hallgattam. Hiába no, jönnek a választások és alig-alig döcög az a bizonyos szekér... :x
 #184112  Szerző: Glenn
 
Igen, alakulgat. A zenék közt vannak hallgathatók is, de szerintem sok erőltetett dance és rock stílusú van, amiknél igazából a szöveg a lényeg (magyar és angol), amiket viszont annyira nem díjazok. A szöveges blokkok egész jók amúgy. Érdekes emberekkel készült riportok, "vallásmentesen". :yes:
 #184100  Szerző: FLaci81
 
Ma hallgattam ezt a rádiót. Délután 17:00 és 18:15 között hallgattam, míg a dugóban araszoltam.
Nem volt olyan rossz, egész tűrhető zenék szóltak, a hírekkel sem volt semmi bajom.
Egy jó vételkészségű autórádióval és jó antennával autóból egész tűrhetően szólt és tudtam hallgatni egész sokáig, a pici vételkörzet ellenére.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 33