RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #184894  Szerző: Adam
 
Geri és Lotfi Begi Van megint 17-20.00-ig
 #184891  Szerző: Redfox81
 
Sakál írta: 2019.08.31. 13:20 Ez a Szalay Dániel arra tette fel az életét, hogy basztassa a fideszes médiumokat meg az NMHH-t? Nem mintha nem értenék egyet az álláspontjával, de ez már megszállottságnak tűnik.
Gyakorlatilag "csak" teszi a dolgát. Megírja azokat az eseményeket, amik valójában fontosak, de máshol nem számolnak be róluk. Kormánykritikus? Helyes. Újságíróként annak is kell lennie. Én örülök hogy van aki ennyire beleássa magát ezekbe az ügyekbe és napvilágra hozza őket. Csak így tovább. :yeah:
 #184890  Szerző: shadoe
 
Szerintem amíg nem tér át az ország digitális FM-re, addig menni fog ez az analógon kínlódás, amibe beletenyerel az aktuális politika, mi hallgatók, meg szét vagyunk szivatva. Ez van most is, ettől szenvedünk, oltári gáz a rádiós piacunk. Ha van szerencsém belehallgatni szlovák, román vagy neadjisten osztrák FM adókba, fényévekre előttünk vannak. Én az analógtól idehaza már nem várok feltámadást, de ne legyen ebben igazam.
 #184885  Szerző: tomee
 
szabogabor10 írta:
Sakál írta: 2019.08.31. 13:20 Ez a Szalay Dániel arra tette fel az életét, hogy basztassa a fideszes médiumokat meg az NMHH-t? Nem mintha nem értenék egyet az álláspontjával, de ez már megszállottságnak tűnik.
Ha egyszer mindig a nyomorult fideszes médiumokkal meg a médiatanáccsal van a baj, hogy tudna mást “basztatni”?
Engem speciel azért nem zavar, mert éveken keresztül ezekről a témákról kuss volt, és normális körülmények között, ezeknek megtörténniük sem kellene. Hosszú távon leszek kiváncsi ennek a rádiónak a sorsára, mert jelen pillanatban őszintén meglepne, ha kihúznák 2023-ig, vagy hosszabbítást kapnának.
 #184883  Szerző: szabogabor10
 
Sakál írta: 2019.08.31. 13:20 Ez a Szalay Dániel arra tette fel az életét, hogy basztassa a fideszes médiumokat meg az NMHH-t? Nem mintha nem értenék egyet az álláspontjával, de ez már megszállottságnak tűnik.
Ha egyszer mindig a nyomorult fideszes médiumokkal meg a médiatanáccsal van a baj, hogy tudna mást “basztatni”?
 #184875  Szerző: Sakál
 
Ez a Szalay Dániel arra tette fel az életét, hogy basztassa a fideszes médiumokat meg az NMHH-t? Nem mintha nem értenék egyet az álláspontjával, de ez már megszállottságnak tűnik.
 #184820  Szerző: Marcii
 
Reklámkitöltőnek nagyon sokszor az Alexandra Burke - Bad Boys agyon vagdosott verzióját szokták leadni.
 #184805  Szerző: noartist
 
adam1400 írta: 2019.08.28. 15:38
noartist írta: 2019.08.28. 15:28 Uh, ezt a Rúzsa Magdit most nem láttam jönni. Vannak meglepetések néha. Nagyon elüt a normál rotációtól(, bár eleve a hideg kiráz tőle).
hogy érted? ezek a magyarok reklámkitöltőbe van amit a mostszól nem ír ki!
Tudom, hogy reklámkitöltő. De annak is nagyon zavaró. Semmi köze az előző X számhoz. Majka ugyanez...
 #184804  Szerző: adam1400
 
noartist írta: 2019.08.28. 15:28 Uh, ezt a Rúzsa Magdit most nem láttam jönni. Vannak meglepetések néha. Nagyon elüt a normál rotációtól(, bár eleve a hideg kiráz tőle).
hogy érted? ezek a magyarok reklámkitöltőbe van amit a mostszól nem ír ki!
  • 1
  • 399
  • 400
  • 401
  • 402
  • 403
  • 986