RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #184939  Szerző: robert11
 
Amúgy Juhász Geri is volt már 2002ben a rádió1en szóval ő visszatérő műsorvezető.
 #184938  Szerző: robert11
 
Sokáig tart ez a szabi. Engem mondjuk nem zavar amúgy sem igazán csíptem Cookyt már a musicon sem. Lehet nyugaton telefonálni szábúsz szábúsz 16 éve ez megy már amióta rádiózik. Nem tudom ki emlékszik még a Rádió extrémre. Ott volt először műsorvezető Nem az mert néha viccesek a beszólásai de inkább legyen akkor Geri vagy Attis vagy jó lenne ha lennének női műsorvezetők is Kiss Márti, Nyerges Iza esetleg. Meg még a nagyon régi rádió1es korszakban volt Szénási Kata na őt bírtam még az 2002ben volt 2004ig nem tudom ki emlékszik rá. Jó szövegeket mondott meg a kívánságműsoron belül volt egy esti beszélgetős műsora is.
 #184925  Szerző: adam1400
 
Adam írta: 2019.09.05. 20:56
adam1400 írta:A Médiatanács a szolgáltató kérelmére további öt évvel – 2024. november 17-ig – meghosszabbította a Gyöngyös 101,7 MHz és a Hatvan 87,9 MHz helyi rádiós frekvenciákon kereskedelmi jelleggel sugárzó 101,7 Rádió 1 szolgáltatójának jogosultságát.

A Győr 96,4 MHz frekvencia pályázati eljárásában nyertes Fehérvár Rádió Kft. tájékoztatta a Médiatanácsot, hogy eláll a hatósági szerződés megkötésétől, ezért a testület megszüntette a szerződéskötési eljárást. Egyúttal a Lajta Rádió Kft. és a Radio Plus Kft. kérelmére a testület megszüntette a két szolgáltató korábbi beadványa alapján indított szerződésmódosítási eljárást is, így továbbra is a Győr 103,1 MHz kapcsolódik hálózatba a Budapest 96,4 MHz – Rádió 1-gyel.
Azt nem tudom, hogy melyik cég a Lajta vagy a Fehérvár Rádió Kft - de valamelyik valamit csúnyán benézett ebben a történetben. Már azt sem értettem, hogy a cserének mi értelme lett volna. Valószínű a Best FM indításával adódtak gondok, mert a Rádió1 átvétel simán ment volna a fehérváriaknak. Most így elbukják a frekit, ami gondolom újra meg lesz pályáztatva. Bár nem telik semmibe egy másik Rádió1 vagy Best FM partnernek megpályázni.
adam1400 írta: A hevesi frekit elbukták mivel O3 freki, vszinű Miskolc is hasonló sorsa jut!
Ezt amúgy miből gondolod? A hevesi frekit a Hello Rádió üzemelteti, a miskolcit meg az M-Lite Kft.
a napirendi pontok között volt hevesi r1 és a mai anyagból direkt kihagyták
 #184924  Szerző: Adam
 
adam1400 írta:A Médiatanács a szolgáltató kérelmére további öt évvel – 2024. november 17-ig – meghosszabbította a Gyöngyös 101,7 MHz és a Hatvan 87,9 MHz helyi rádiós frekvenciákon kereskedelmi jelleggel sugárzó 101,7 Rádió 1 szolgáltatójának jogosultságát.

A Győr 96,4 MHz frekvencia pályázati eljárásában nyertes Fehérvár Rádió Kft. tájékoztatta a Médiatanácsot, hogy eláll a hatósági szerződés megkötésétől, ezért a testület megszüntette a szerződéskötési eljárást. Egyúttal a Lajta Rádió Kft. és a Radio Plus Kft. kérelmére a testület megszüntette a két szolgáltató korábbi beadványa alapján indított szerződésmódosítási eljárást is, így továbbra is a Győr 103,1 MHz kapcsolódik hálózatba a Budapest 96,4 MHz – Rádió 1-gyel.
Azt nem tudom, hogy melyik cég a Lajta vagy a Fehérvár Rádió Kft - de valamelyik valamit csúnyán benézett ebben a történetben. Már azt sem értettem, hogy a cserének mi értelme lett volna. Valószínű a Best FM indításával adódtak gondok, mert a Rádió1 átvétel simán ment volna a fehérváriaknak. Most így elbukják a frekit, ami gondolom újra meg lesz pályáztatva. Bár nem telik semmibe egy másik Rádió1 vagy Best FM partnernek megpályázni.
adam1400 írta: A hevesi frekit elbukták mivel O3 freki, vszinű Miskolc is hasonló sorsa jut!
Ezt amúgy miből gondolod? A hevesi frekit a Hello Rádió üzemelteti, a miskolcit meg az M-Lite Kft.
 #184919  Szerző: adam1400
 
A Médiatanács a szolgáltató kérelmére további öt évvel – 2024. november 17-ig – meghosszabbította a Gyöngyös 101,7 MHz és a Hatvan 87,9 MHz helyi rádiós frekvenciákon kereskedelmi jelleggel sugárzó 101,7 Rádió 1 szolgáltatójának jogosultságát.

A Győr 96,4 MHz frekvencia pályázati eljárásában nyertes Fehérvár Rádió Kft. tájékoztatta a Médiatanácsot, hogy eláll a hatósági szerződés megkötésétől, ezért a testület megszüntette a szerződéskötési eljárást. Egyúttal a Lajta Rádió Kft. és a Radio Plus Kft. kérelmére a testület megszüntette a két szolgáltató korábbi beadványa alapján indított szerződésmódosítási eljárást is, így továbbra is a Győr 103,1 MHz kapcsolódik hálózatba a Budapest 96,4 MHz – Rádió 1-gyel.

A hevesi frekit elbukták mivel O3 freki, vszinű Miskolc is hasonló sorsa jut!
 #184913  Szerző: Marcii
 
És a műsor címe hamarosan megváltozik music party-ra :lool: :lool: :lool:
 #184907  Szerző: ksimiglai
 
zenefalo írta: De Geri mindig bemondja, hogy Cooky jól megérdemelt szabadságát tölti. :o
Nevezzük felmondási időnek ^^
 #184904  Szerző: Glenn
 
shadoe írta: 2019.09.01. 18:12 Szerintem amíg nem tér át az ország digitális FM-re
Csak a pontosság kedvéért, ha már rádiós fórum, nincs olyan, hogy digitális FM. Jelenleg van az FM, ami analóg, és egyszer talán lesz digitális műsorszórás, ami viszont DAB, DAB+ vagy DRM lehet. ;)
 #184896  Szerző: Pihe
 
Egy biztos szept.10 én hajdúsámosni varosi rendezvényen lesz músorvezető :shock:
 #184895  Szerző: zenefalo
 
Adam írta: 2019.09.02. 16:03 Geri és Lotfi Begi Van megint 17-20.00-ig
De Geri mindig bemondja, hogy Cooky jól megérdemelt szabadságát tölti. :o
  • 1
  • 398
  • 399
  • 400
  • 401
  • 402
  • 986