RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Székesfehérvár - 101.8 MHz

 #184959  Szerző: Pihe
 
Az is elég "vicces"délután a műsorvezető az elköszönésben mondja vigyazzanak nagyon meleg lesz 36-37 fok erre a hírolvasó a végén alig 20 fok várható :csukottszem:
 #184001  Szerző: kJoe
 
most, bő két hónap után szerettem volna valami fejlődésről beszámolni, de gyakorlatilag minden változatlan (pontosabban néhány velencei-tavi hirdetés jelent meg az órák végén - na bumm)
A rövid megszólalások főként a következő zenékről szólnak, de előfordulnak sztárhírek, közlekedési hírek amiket a a hallgatóktól várnak a facebookról. Más elérhetőségük továbbra sincs, ezért néhány rádiót dicsérő kommentet is beolvasnak.
Műsorvezetői jelenlét tehát óránként néhányszor érzékelhető, és 20-40 másodpercig tartanak - néha rosszul időzített felvételről (5-10 perces eltéréssel mondja a pontos időt - ez azért nagy gáááz!) :hehe:
Az eddigi legdurvább nem is az volt, hogy 2-3 perccel később/előbb mondja Szendi Hajni a helyi híreket az óra elején, hanem hogy valahonnan előszedtek egy június közepi felvételt (volt szó a várost érintő hétvégi Tour de Hongrie-ről, a "mai" hőségriadóról 34°, stb.) Ez ma a 9 órási hírek volt, vártam hogy megszakítsák, de végigment simán... :lol:
Ja, és a rövid megszólalásokkal szemben a hétvégi horoszkópot reggel azért megszakítás nélkül egyben felolvassák ami kb. 20 percig (igen, nem másodpercig!) tart - nyilván ez nem gond :unott:
Amíg nem alakul ki hálózat, itt fejlődés nem lesz, talán utána lesz valami színvonalasabb központi műsorvonal...
Hát ennyi, nem tudom Egerben jobban mennek-e a dolgok.
 #182846  Szerző: LuciFerko
 
Glenn írta: 2019.04.29. 17:10
LuciFerko írta: 2019.04.28. 20:19H polárban is nézted?
Nem, olyan antennám (egyelőre) nincs, de így érthető akkor.
Közben rájöttem, hogy V polár, csak erősen irányított.
 #182839  Szerző: Glenn
 
LuciFerko írta: 2019.04.28. 20:19H polárban is nézted?
Nem, olyan antennám (egyelőre) nincs, de így érthető akkor.
 #182837  Szerző: Gyurii
 
Hát így néha bele-bele hallgatva, nem épp valami innovatív hiánypótló adó. (Nem lettem irigy a fehérváriakra...) :D :punch:
 #182836  Szerző: tomee
 
tomee írta: 2019.04.29. 16:26
zenefalo írta: 2019.04.29. 10:15 Ha ugyanezzel a repertoárral indul a fővárosban is a Best Fm, akkor a Sláger Fm-nek össze kell kapnia magát, mert a Best nekem változatosabb. Mondjuk lehet, hogy ez a céljuk, hogy megszorongassák Morart. Csak sajnálom, hogy ezen sincs nagyon sok elektronikus zene, vagyis ez a rádió is csak a popzene-rajongóknak készül, amiből nem kevés van Pesten :(
Hát nem tudom. A Slágeren valamelyik nap konkrétan Scooter is ment, de ATB-t és Paul Van Dyk-ot is hallottam már. Igazából most, hogy ők is hozzácsapták a 2000-es éveket a repertoárhoz, egész élvezetessé vált, főleg, a Retro érfelvágós hangulatához képest.
 #182835  Szerző: tomee
 
zenefalo írta: 2019.04.29. 10:15 Ha ugyanezzel a repertoárral indul a fővárosban is a Best Fm, akkor a Sláger Fm-nek össze kell kapnia magát, mert a Best nekem változatosabb. Mondjuk lehet, hogy ez a céljuk, hogy megszorongassák Morart. Csak sajnálom, hogy ezen sincs nagyon sok elektronikus zene, vagyis ez a rádió is csak a popzene-rajongóknak készül, amiből nem kevés van Pesten :(
Hát nem tudom. A Slágeren valamelyik nap konkrétan Scooter is ment, de ATB-t és Paul Van Dyk-ot is hallottam már. Igazából most, hogy ők is hozzácsapták a 2000-es éveket a repertoárhoz, egész élvezetessé vált.
 #182833  Szerző: ksimiglai
 
zenefalo írta:Ha ugyanezzel a repertoárral indul a fővárosban is a Best Fm, akkor a Sláger Fm-nek össze kell kapnia magát, mert a Best nekem változatosabb. Mondjuk lehet, hogy ez a céljuk, hogy megszorongassák Morart. Csak sajnálom, hogy ezen sincs nagyon sok elektronikus zene, vagyis ez a rádió is csak a popzene-rajongóknak készül, amiből nem kevés van Pesten :(
Igen?? Most füleltem 3-4 órát, sztem hallgathatatlan a Best, gagyi arculat, unalmas zenék. A Slágerrel ugyanakkor nincs bajom, sőt. Ott van arculat, koncepció stb.
 #182831  Szerző: benko5009
 
Tényleg elindult :)

Kép