RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #185151  Szerző: Glenn
 
Klamancsek írta: 2019.09.21. 09:04@Glenn
Valóban nagyon régóta tagja vagyok a fórumnak, de inkább csak elolvasom az "én ezt jobban tudom (álnéven)" véleményeket.
Igen, tudom, "eredetiben" még olvastam a kommentjeidet. :)
Egyébként megértelek...
 #185147  Szerző: DRoland
 
Szerintem meg a Retro top 40 az egyik legjobb műsor, mert informatív és ritkán hallható zeneszámok is elhangzanak, persze ez szubjektív vélemény.
 #185142  Szerző: Klamancsek
 
Megpróbálok mindenkinek válaszolni:
@tams90
Nem vagyok a vezetőség tagja, nem tudom, mik a tervek.
@Glenn
Valóban nagyon régóta tagja vagyok a fórumnak, de inkább csak elolvasom az "én ezt jobban tudom (álnéven)" véleményeket.
@shadoe
Nem, nem egymást kérdezgetjük, te tettél egy kijelentést, én megkérdeztem, mit tudsz. Erre még nem sikerült válaszolni. Ha sikerül válaszolni, tovább léphetünk, várom a konfokat fejből, hiszen úgyis tudod az összeset, ahogy állítod. Azt is állítod, minden Retro Top 40 ismétlés. Akkor kérem, hogy írd le, a következő szombatokon mi a program! Köszönöm!
 #185139  Szerző: tams90
 
Klamancsek írta: 2019.09.20. 10:12
A Klamancsek műsorral annyi a gond, hogy ismétlik, már kívülről tudom a konfokat, szerintem nem is csinál új slágerlistaműsort, a listái meg konzervprogramok évek óta.
[/quote]

Segítek neked: most szombaton 1989 őszi Top 40 lesz. Megemlítenél egyetlen konfot a még el nem hangzott műsorból? Úgyis tudod őket kívülről. Érdeklődve várom. :D
[/quote]

Szia Krisztián. Nem tervezi a rádió vezetősége hogy jövőre a 90-es évek is be kerül a repertoárba?
 #185138  Szerző: Glenn
 
Rickykeee23 írta: 2019.09.20. 11:01Györke Attis (Rádió1) után Klamancsek Krisztián is megjelenik a fórumon.. Nagyon adom! :smoke:
10 éve a fórum tagja, csak évek óta nem szól hozzá. Azóta, amióta itt süllyed a színvonal... :x
 #185136  Szerző: shadoe
 
Klamancsek írta: 2019.09.20. 10:12
A Klamancsek műsorral annyi a gond, hogy ismétlik, már kívülről tudom a konfokat, szerintem nem is csinál új slágerlistaműsort, a listái meg konzervprogramok évek óta.
[/quote]

Segítek neked: most szombaton 1989 őszi Top 40 lesz. Megemlítenél egyetlen konfot a még el nem hangzott műsorból? Úgyis tudod őket kívülről. Érdeklődve várom. :D
[/quote]

Az elmúlt egy évben hány műsor volt addig soha el nem hangzott, vadonatúj, és hány ismétlés, ha már egymást kérdezgetjük?
 #185135  Szerző: Rickykeee23
 
Klamancsek írta: 2019.09.20. 10:12
A Klamancsek műsorral annyi a gond, hogy ismétlik, már kívülről tudom a konfokat, szerintem nem is csinál új slágerlistaműsort, a listái meg konzervprogramok évek óta.
[/quote]

Segítek neked: most szombaton 1989 őszi Top 40 lesz. Megemlítenél egyetlen konfot a még el nem hangzott műsorból? Úgyis tudod őket kívülről. Érdeklődve várom. :D
[/quote]

Györke Attis (Rádió1) után Klamancsek Krisztián is megjelenik a fórumon.. Nagyon adom! :smoke:
 #185134  Szerző: Klamancsek
 
[/quote]A Klamancsek műsorral annyi a gond, hogy ismétlik, már kívülről tudom a konfokat, szerintem nem is csinál új slágerlistaműsort, a listái meg konzervprogramok évek óta.
[/quote]

Segítek neked: most szombaton 1989 őszi Top 40 lesz. Megemlítenél egyetlen konfot a még el nem hangzott műsorból? Úgyis tudod őket kívülről. Érdeklődve várom. :D
 #185022  Szerző: shadoe
 
kondalyuk írta: 2019.09.15. 16:04 Ritkán hallgatok Retrót, de tegnap rákényszerültem. Balatonon a hétvégi ház téliesítése közben csak ezt tudtuk hallgatni, mert csak egy régi törött antennájú kis rádiónk volt. Öcsém nagy nehezen behangolta, de mondta nem baj, itt legalább nem ismételnek 3-4 óránként mint a Rádió1-en. Nos...a nap végére Bad Boys Blue - You're a Woman háromszor lement: Tibi bácsinál, a Retro Top 40-ben és az esti kívánságműsor elején. Szinte percre pontosan 3 óránként. Zalatnay Cinihez is volt szerencsénk háromszor. Ha épp nem valami elkapcsolófaktor 60-as miatt téptem a hajam, akkor emiatt.
Egy kérdésem van csak: Miért?
Szerintem ennek az az oka, hogy Mo.-n egyetlen olyan rádió sincs, ami tökéletesen le tudna fedni egy-két évtizedet vagy korszakot. Nincsen normális CHR/Top 40 adónk, amit hat percig lehet úgy hallgatni, hogy ne kelljen sikítófrásszal a rádióhoz rohanni elkapcsolni. Nincsen normális, 90-es, 2000-es éveket lefedő adó se, mert ahogy itt is jeleztem, a magyar rádiók beleragadnak a DJ Bobo-Coco Jumbo-Dr. Alban-Barbie girl-Cotton-eyed Joe fogatba, az igényes zenéket (van igényes techno és elektronikus, trance zene is amúgy...) totálisan mellőzik. Tudom, sznob vagyok, de vállalom, én az igényes és minőségi popzenét bírtam mindig is, a fülem eleve nem magyar adókon csiszolódott. A Retron, ahogy a statisztika is jelzi, nemigen forog 1000 dalnál több. Ez 3 évtizedre levetítve évente 33 zeneszám. Őrült kevés, szerkesztési csőd. Be vannak állva a Boney-M, Abba, Modern Talking-ízlésre, meg a csapból 40 éve folyó atomslágerekre, oszt jónapot. A Klamancsek műsorral annyi a gond, hogy ismétlik, már kívülről tudom a konfokat, szerintem nem is csinál új slágerlistaműsort, a listái meg konzervprogramok évek óta. Én ha retro zenékre vágyok, szerkesztett műsorokat hallgatok, vagy youtube-ozok, ill. átmegyek a külföldiekre. Pl. a 977 Hot AC adója vagy a 80-as 90-es évekbeli rádióin mindig vannak váratlan, kellemes meglepetések. A Retron nincs.
 #185018  Szerző: kondalyuk
 
Ritkán hallgatok Retrót, de tegnap rákényszerültem. Balatonon a hétvégi ház téliesítése közben csak ezt tudtuk hallgatni, mert csak egy régi törött antennájú kis rádiónk volt. Öcsém nagy nehezen behangolta, de mondta nem baj, itt legalább nem ismételnek 3-4 óránként mint a Rádió1-en. Nos...a nap végére Bad Boys Blue - You're a Woman háromszor lement: Tibi bácsinál, a Retro Top 40-ben és az esti kívánságműsor elején. Szinte percre pontosan 3 óránként. Zalatnay Cinihez is volt szerencsénk háromszor. Ha épp nem valami elkapcsolófaktor 60-as miatt téptem a hajam, akkor emiatt.
Egy kérdésem van csak: Miért?
  • 1
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 210