RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #185077  Szerző: Dani
 
Szerintem is egy MusicFM pótléknak kellett volna inkább megszólalnia, de a Rádió1 óta tudjuk, hogy vannak "hozzább értők" is a témában, akik "tudják, mi kell a hallgatóknak".
 #185076  Szerző: Marcii
 
Mi a sz*r ez a weboldal? :lool: :lool: :lool:
 #185073  Szerző: adika4444
 
lgh írta: 2019.09.17. 09:56
tomee írta: 2019.09.17. 09:23 Nekem továbbra is az a rejtély, hogy a Retro meg a Sláger mellett tulajdonképpen mi az elképzelés azon kívül, hogy el kellett indulniuk, mert nyertek a pályázaton. Most van a fővárosban három, kisebb-nagyobb különbségekkel rendelkező, de zeneileg egyébként eléggé nagy átfedéssel bíró rádió. Ugyanakkor a Music-féle dance-esebb vonal a mai napig nincs pótolva, legalábbis a R1 eddigi válasza erre több, mint kiábrándító.
Nagy elképzelések nem lehetnek, mert még műsorstruktúra sincs. Dominik Zsolt jelenleg itt és a fehérvárin egyszerre hallható, de különböző számok mennek különböző beszéddel. Csak a debreceni ne álljon át erre... bár előbb-utóbb úgyis az lesz ha hálózatosítani akarnak.
Nagy ász ez a csávó, hogy egyszerre két helyen is tolja!:DDD
 #185071  Szerző: lgh
 
tomee írta: 2019.09.17. 09:23 Nekem továbbra is az a rejtély, hogy a Retro meg a Sláger mellett tulajdonképpen mi az elképzelés azon kívül, hogy el kellett indulniuk, mert nyertek a pályázaton. Most van a fővárosban három, kisebb-nagyobb különbségekkel rendelkező, de zeneileg egyébként eléggé nagy átfedéssel bíró rádió. Ugyanakkor a Music-féle dance-esebb vonal a mai napig nincs pótolva, legalábbis a R1 eddigi válasza erre több, mint kiábrándító.
Nagy elképzelések nem lehetnek, mert még műsorstruktúra sincs. Dominik Zsolt jelenleg itt és a fehérvárin egyszerre hallható, de különböző számok mennek különböző beszéddel. Csak a debreceni ne álljon át erre... bár előbb-utóbb úgyis az lesz ha hálózatosítani akarnak.
 #185070  Szerző: tomee
 
Nekem továbbra is az a rejtély, hogy a Retro meg a Sláger mellett tulajdonképpen mi az elképzelés azon kívül, hogy el kellett indulniuk, mert nyertek a pályázaton. Most van a fővárosban három, kisebb-nagyobb különbségekkel rendelkező, de zeneileg egyébként eléggé nagy átfedéssel bíró rádió. Ugyanakkor a Music-féle dance-esebb vonal a mai napig nincs pótolva, legalábbis a R1 eddigi válasza erre több, mint kiábrándító.
 #185069  Szerző: Chucky
 
Ez a rádió milyen formátum besorolású lenne? Mert van itt aztán minden, mint a kínai piacon.
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 72