RADIOSITE Fórum

  • Tematic Media Group (Sláger TV, Dikh TV, Magyar Mozi TV, SuperOne, Fishing & Hunting)

 #201658  Szerző: marhals
 
altermanus írta: 2023.09.14. 16:15
cclaireadrianne5 írta: 2023.09.13. 19:34
SzD írta: 2009.09.02. 17:48 Megnéztem, Nálam nincs is NótaTV, pedig kellene, hogy legyen. Ehhez is keresgélnem kell,mint minden egyes új csatornánál? Mekkor szar ez a DigiTV...király, hogy van egy új csatorna, és azt nem teszik be automatikusan, hanem nekem kell keresnem, ami persze azzal is jár, hogy minden átrendeződik, aztán szórakozhatok még azzal is. :fuckyou:
Na nembaj...végülis inkább nem terhelem az agyamat TV nézéssel (főleg nem NótaTV-vel, és hasonlókkal)...a lényeg, hogy net legyen, meg működjön a gépem, Jobb lenne dorogimedence játszani és a hangfalak, aztán üveltsenek a jóféle (leginkább külföldi) rádiók. :D
Ugyanez a kérdésem
14 év után? :troll:
Nincs Nóta Tv, Sláger TV van helyette.
A Nóta TV az elején volt jó, aztán 3 hónap után utáltam meg.
DE!!!
Most már frissíti a csatornákat, Saton legalábbis, Digis beltérivel. Aki máshogy nézi, akkor sorry :megusta:
De miért nota tv egyáltalán nem hangzott rosszul. Igen, voltak pillanatok, ahol rengeteg reklám volt, de a tartalom minősége ott is elfogadható szinten volt.
 #200457  Szerző: altermanus
 
cclaireadrianne5 írta: 2023.09.13. 19:34
SzD írta: 2009.09.02. 17:48 Megnéztem, Nálam nincs is NótaTV, pedig kellene, hogy legyen. Ehhez is keresgélnem kell,mint minden egyes új csatornánál? Mekkor szar ez a DigiTV...király, hogy van egy új csatorna, és azt nem teszik be automatikusan, hanem nekem kell keresnem, ami persze azzal is jár, hogy minden átrendeződik, aztán szórakozhatok még azzal is. :fuckyou:
Na nembaj...végülis inkább nem terhelem az agyamat TV nézéssel (főleg nem NótaTV-vel, és hasonlókkal)...a lényeg, hogy net legyen, meg működjön a gépem, Jobb lenne kifejti játszani és a hangfalak, aztán üveltsenek a jóféle (leginkább külföldi) rádiók. :D
Ugyanez a kérdésem
14 év után? :troll:
Nincs Nóta Tv, Sláger TV van helyette.
A Nóta TV az elején volt jó, aztán 3 hónap után utáltam meg.
DE!!!
Most már frissíti a csatornákat, Saton legalábbis, Digis beltérivel. Aki máshogy nézi, akkor sorry :megusta:
 #200448  Szerző: cclaireadrianne5
 
SzD írta: 2009.09.02. 17:48 Megnéztem, Nálam nincs is NótaTV, pedig kellene, hogy legyen. Ehhez is keresgélnem kell,mint minden egyes új csatornánál? Mekkor szar ez a DigiTV...király, hogy van egy új csatorna, és azt nem teszik be automatikusan, hanem nekem kell keresnem, ami persze azzal is jár, hogy minden átrendeződik, aztán szórakozhatok még azzal is. :fuckyou:
Na nembaj...végülis inkább nem terhelem az agyamat TV nézéssel (főleg nem NótaTV-vel, és hasonlókkal)...a lényeg, hogy net legyen, meg működjön a gépem, Jobb lenne kifejti játszani és a hangfalak, aztán üveltsenek a jóféle (leginkább külföldi) rádiók. :D
Ugyanez a kérdésem
 #198533  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2023.03.04. 14:56Miért maradjon így? Talán ingyen van a munkaerő, nincsenek költségek stb?
Attól, hogy gyakrabban vannak ajánlók, még nem lesz több pénz.
noartist írta:(és mi van az M3-mal?)
Az csak neten van, tehát nincs. :(
 #198528  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2023.03.04. 12:14 Március 1-jén elindult a Magyar Mozi TV. Azóta alig tudok róla leakadni. :yes:
Végre egy csatorna, amin értékes, magyar, sok esetben máshol nemigen látható filmek mennek. Szerencsére ritkán szakítják meg előzetesekkel (reklám még nincs), remélem így is marad. 8-)
https://magyarmozitv.hu/
Miért maradjon így? Talán ingyen van a munkaerő, nincsenek költségek stb?

(és mi van az M3-mal?)
 #198526  Szerző: Glenn
 
Március 1-jén elindult a Magyar Mozi TV. Azóta alig tudok róla leakadni. :yes:
Végre egy csatorna, amin értékes, magyar, sok esetben máshol nemigen látható filmek mennek. Szerencsére ritkán szakítják meg előzetesekkel (reklám még nincs), remélem így is marad. 8-)
https://magyarmozitv.hu/
 #185769  Szerző: Gyurii
 
homerhamm írta: 2019.09.18. 18:01
Glenn írta: 2019.09.18. 17:15
LuciFerko írta: 2019.09.18. 14:42 amúgy a Sláger TV-ről át kéne a Dikh-re a cigányzenei műsorokat és a mulatósat és a Sláger TV-t hozzá kéne a rádió arculatához igazítani :)
Teljesen igazad van. :yes:
Szerintem mulatósat nem csak a c-k hallgatnak, hanem a magyarok is bőven. :)
OFF: Erre a vonalra (mulatós), már rég a Dankónak nyitni kellene...
 #185098  Szerző: homerhamm
 
Glenn írta: 2019.09.18. 17:15
LuciFerko írta: 2019.09.18. 14:42 amúgy a Sláger TV-ről át kéne a Dikh-re a cigányzenei műsorokat és a mulatósat és a Sláger TV-t hozzá kéne a rádió arculatához igazítani :)
Teljesen igazad van. :yes:
Szerintem mulatósat nem csak a c-k hallgatnak, hanem a magyarok is bőven. :)
 #185095  Szerző: Glenn
 
LuciFerko írta: 2019.09.18. 14:42 amúgy a Sláger TV-ről át kéne a Dikh-re a cigányzenei műsorokat és a mulatósat és a Sláger TV-t hozzá kéne a rádió arculatához igazítani :)
Teljesen igazad van. :yes:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15