RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #185173  Szerző: Rickykeee23
 
Reklámblokkban van egy spot. Amiben egy hölgyemény azt mondja, hogy valami készül. Aztán egy férfi hang angolul meséli, hogy (Lehet rosszul értettem) World is mine radio show a rádió1-en. Erről lehet valamit tudni?
 #185156  Szerző: Adam
 
robert11 írta: 2019.09.21. 21:36 Nos akkor tegyük rendbe a dolgokat.
Olvastam Attis komiát nem örült a bejegyzésnek ami valamilyen szinten érthető ugyan is nem a műsorvezető tehet arról, hogy nem az újabb slágerek mennek. Ő azt adja le, amit tőle elvárnak. Valóban lenne sok új egy egy előadótól, együttestől. Én is szívesebben meghallgatnám a call you mindet, vagy éppen Alan Walker valamelyik új slgáerét amelyek már mennek az ehr-n letten litvánin egyaránt. De nem mi döntünk ez itt a baj.
Én is joban szeretném ha kicsit változtatnának a brandon ha már ennyi frekiük van a retróra ugyan ezt el lehet mondani szégyenszemre megkapták a class csomagot, és gagyi az egész úgy ahogy van. Meg sem érdemelték volna.
Amikor leadtak pár régebbi zenét az nekem is tetszett még Backstree boyst is adtak egyszer a rock you bodyt ami szintén jó volt. Na lényeg a lényeg, ne bántsuk Attisékat de reménykedjünk benne hogy nem csak 8 10 éves lerágottt csongok fognak menni hanem új igazi maislágerek ha már ez a szlogen tényleg hogy igazi mai sláger megy. Mint mondtam azokat a régieket egyszer kétszer meghallgatja az illető, de már nem vágyik rá hogy minden nap hallja. Főleg a visszatéréskor volt jó egy kis Alexandra Stan, vagy Inna vagy Éppen Edvard Maya és Vika Zsigulina. Alexandra gurk bad boys és még sorolhatnám.
Szerintem nincs semmi baj azzal ha éppen 8-10 éves “leragott csontok” is mennek. Az “is”-en van a hangsúly. Mert az nem igaz, hogy csak azok mennek. Épp irtam is hogy milyen jó volt az a hétvége amikor bekerültek a 2000-es évek Roxyn, Deejay-n “agyon” játszott zenéi. Pont ilyenekkel lehetne feltölteni a kínálatot, ami miatt enyhülne az ismetlesi kényszer.
 #185155  Szerző: Adam
 
rr írta: 2019.09.21. 18:54 Szegeden is :(
Milán írta: 2019.09.21. 16:37 Mintha ezt más is megjegyezte volna másik frekiken... 🤔

Kép
Ilyesmi megesik a Nagykanizsain is néha.
Illetve az Egerszegin a helyi programajánló sokszor hetekig ugyanaz. És néha az sem zavarja őket, hogy olyan eseményt mondanak be ami már elmúlt 😀
 #185154  Szerző: robert11
 
Nos akkor tegyük rendbe a dolgokat.
Olvastam Attis komiát nem örült a bejegyzésnek ami valamilyen szinten érthető ugyan is nem a műsorvezető tehet arról, hogy nem az újabb slágerek mennek. Ő azt adja le, amit tőle elvárnak. Valóban lenne sok új egy egy előadótól, együttestől. Én is szívesebben meghallgatnám a call you mindet, vagy éppen Alan Walker valamelyik új slgáerét amelyek már mennek az ehr-n letten litvánin egyaránt. De nem mi döntünk ez itt a baj.
Én is joban szeretném ha kicsit változtatnának a brandon ha már ennyi frekiük van a retróra ugyan ezt el lehet mondani szégyenszemre megkapták a class csomagot, és gagyi az egész úgy ahogy van. Meg sem érdemelték volna.
Amikor leadtak pár régebbi zenét az nekem is tetszett még Backstree boyst is adtak egyszer a rock you bodyt ami szintén jó volt. Na lényeg a lényeg, ne bántsuk Attisékat de reménykedjünk benne hogy nem csak 8 10 éves lerágottt csongok fognak menni hanem új igazi maislágerek ha már ez a szlogen tényleg hogy igazi mai sláger megy. Mint mondtam azokat a régieket egyszer kétszer meghallgatja az illető, de már nem vágyik rá hogy minden nap hallja. Főleg a visszatéréskor volt jó egy kis Alexandra Stan, vagy Inna vagy Éppen Edvard Maya és Vika Zsigulina. Alexandra gurk bad boys és még sorolhatnám.
 #185152  Szerző: rr
 
Szegeden is :(
Milán írta: 2019.09.21. 16:37 Mintha ezt más is megjegyezte volna másik frekiken... 🤔

Kép
 #185150  Szerző: Milán
 
Mintha ezt más is megjegyezte volna másik frekiken... 🤔

Kép
 #185130  Szerző: Kovi02
 
asr27 írta: 2019.09.19. 17:47 De legalább ha már a szlogenjük is az, hogy "csak igazi mai sláger megy", akkor menjen is az, ne a 2-3-4 vagy akár 8-10 éves, már unásig játszott csicskapop szóljon egész nap, 2-3 óránként ismételgetve!
De ha erre van igény? Mondhatunk mi bármit,amíg a hallgatottsági listákat vezetik a megyeszékhelyeken és Bp.-n is állandó Top3,addig úgyse változtatnak semmit. Pont olyan a hazai rádiós piac,hogy az R1-től dancesebb rádiónak(ezek az esti mixek,bár nem túl színvonalasak,de mégis vannak) alig van hely,esetleg ha az R1-en megszűnik a Disco's Hit és a DJ Factory,akkor látom értelmét ilyen irányú változtatásnak. A popzenei részét azt már nem tudnám ilyenekkel magyarázni,szerintem csak szimplán nem érdekli a zenei szerkesztőt,hogy mi megy.(legalábbis amíg a "számok" rendben vannak)
(Az R1 zenei szerkesztői munkája szerintem a világ egyik legjobb állása,lényegében havi 1-2 óra munka,ki tudja mennyiért. :D )
 #185129  Szerző: Wolfman
 
Esküszöm, amikor Balázsék az "Un, dos, tres"-ről beszéltek, azt hittem, a Ricky Martin-slágerről van szó... :D
Meglátszik, hogy nem hallgatok kurrens popzenét... bár ez lehet, nem is baj ;)
 #185127  Szerző: asr27
 
De legalább ha már a szlogenjük is az, hogy "csak igazi mai sláger megy", akkor menjen is az, ne a 2-3-4 vagy akár 8-10 éves, már unásig játszott csicskapop szóljon egész nap, 2-3 óránként ismételgetve!
Mostanában a Part FM-et hallgattam néhány órán keresztül és még ők is frissebb zenéket játszanak, mint a R1!
 #185125  Szerző: Gyurii
 
Ez már ciki... Balázsék beszólása R1-ről. Viszont igazuk van, dance radio ebből sem lesz ha nincs a pop repertoár sem frissítve... :|
  • 1
  • 394
  • 395
  • 396
  • 397
  • 398
  • 987