RADIOSITE Fórum

  • Torony Rádió - Békés - 94.4 MHz

 #185368  Szerző: Adani12345
 
Hétvégén is ment, többször belehallgattam.

Videoinfo 1 rádió jó ötlet :)
Hello hello hello sziasztok, itt a tömlőssajttal töltött lángos.
 #185328  Szerző: joe
 
Pihe írta:Eszaki irányba meddig szól el? körösladány szeghalomig esetleg?
Ez vevőkészüléktől és az adótól is függ. Bárki is nyeri az új pályázatot, elintézzük, hogy a műszaki paramétereket betartsa. A 32 m-es antenna magasság és a 63 Watt teljesítmény jó esetben 20km-t fog elszólni. Amikor nem a nagyobb adó üzemel, akkor Vésztőn már a debreceni adó rendesen csapkodja és Békéscsabán a városban már nem szólnak... :twisted:
 #185289  Szerző: TechY01
 
Rickykeee23 írta: 2019.10.08. 13:54 Szerintem hamarosan az FM 94,4-en VideoInfo1 Rádió fog indulni! Többnyire főzésről lesz szó, Elek Zoli bácsival! Szóval tök fölöslegesen kapott Pordán Petra ez ügyben műsorsávot a Slágeren...

Nem is tudom mit tudnék még mondani, remélem ezzel a kis hozzászólásommal valamit tudtam segíteni!

Helló, helló, helló, Sziasztok! :yeah:
Úgy felkapták ezt a Videó Infó 1-et. A videosbolt.hu óta nem is nézem. :| De amúgy a koncepció jó :lool:
 #185288  Szerző: Rickykeee23
 
Szerintem hamarosan az FM 94,4-en VideoInfo1 Rádió fog indulni! Többnyire főzésről lesz szó, Elek Zoli bácsival! Szóval tök fölöslegesen kapott Pordán Petra ez ügyben műsorsávot a Slágeren...

Nem is tudom mit tudnék még mondani, remélem ezzel a kis hozzászólásommal valamit tudtam segíteni!

Helló, helló, helló, Sziasztok! :yeah:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24