RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #185250  Szerző: zenefalo
 
noartist írta: 2019.09.30. 13:55 Kibővült a promó, október 14-én este 9-kor indul a World Is Mine Radio Show. :)
Talán MusicKillers-utód? :roll:
 #185246  Szerző: Adam
 
noartist írta:Kibővült a promó, október 14-én este 9-kor indul a World Is Mine Radio Show. :)
Ez vajon mi lehet pontosan?
A Disco’s Hit lerövidül 1 orasra 8-9-ig?
 #185245  Szerző: noartist
 
Kibővült a promó, október 14-én este 9-kor indul a World Is Mine Radio Show. :)
 #185230  Szerző: robert11
 
Na erre a valami készülre én is kíváncsi lennék. Az amerikai hang is jó kicsit hasonlít Troy hangjához de gondolom nem ő az. Akkor végül Cookyt se rúgták ki mert ilyet is csiripeltek a madarak A classicmixek valóban jobban állnának neki.
 #185228  Szerző: Adam
 
Rickykeee23 írta:
Adam írta: 2019.09.28. 08:59 És arról a másik promo-ról nincs még információ? Arra a "valami készül"-re gondolok.. Olyan DJ műsor jön le belőle nekem. De a DjFactory-t nem tudom elképzelni, hogy lecserélnék. Disco's hit mondjuk már kissé ütött kopott... De 20 órától megint csak nem tudok elképzelni egy 'komoly" DJ műsort. Bár ugye régebben csicseregték a madarak, hogy volt Music FM-es DJ-ket szeretnének szerződtetni... Kérdés kinek a helyére. Hozzá teszem egész jó napi műsorrendet csináltak. (Bár kissé hiányolom a csajszi hangot az R1-ből)
Legfőbbképp annak örülök, hogy Geri marad a kiwiműsorban! Viszont talán ütősebb lenne a Rádió1 Mix ha minden nap más DJ csinálná és nem minden nap Lotfi. Nincs bajom Lotfival, csak ha mindig más csinálná akkor változatosabb lenne talán. Cooky, hogy csak hétvégén lesz teljes mértékben belefér. Bőven elég lesz neki ez a két nap. Mondjuk a Classic mix-ét kifejezetten szeretem! (Már, ha tényleg live és nem agyon ismételt mixek.) Kiváncsi leszek milyen változások lesznek még a rádiónál! Eddig nem nyúltak félre. (Teszem hozzá! Itt nem a zenei repertoárra gondolok! Mert azt nem hiszem, hogy nagyon bele nyúlnának, főleg hogy így is megvannak a hallgatóik..)
Egyetértek veled, változatosabb lenne ha 17-tol minden nap más DJ lenne. Szerintem a Discos Hit pont jo a kora esti sávban.

Cookynak Classic mixet kellene nyomnia a hétvégén mindkét nap.

Egyebkent még a napközbeni 10-17 közötti sávot kellene kicsit megreformálni. A helyi adások időpontja 10-12-ig jobb volt szerintem, jelenlegi 12-14 nagyon kettévágja Attis műsorát. De ha már így alakult, ketté lehetne osztani, pl 10-13-ig lehetne egy női hang, 13-17-ig pedig Attis. Plusz a helyi adások 12-14-ig.
 #185227  Szerző: Rickykeee23
 
Adam írta: 2019.09.28. 08:59 Ahogy azt sejteni lehetett, Cooky bácsi hétvégi műsorsávba tér vissza október 5-től. 17-18-ig Cooky mix lesz, utánna pedig kívánságműsor. Vasárnap pedig élő classic mix, gondolom utánna meg szintén a kívánságműsort fogja csinálni.
Most ment le a promo.
És arról a másik promo-ról nincs még információ? Arra a "valami készül"-re gondolok.. Olyan DJ műsor jön le belőle nekem. De a DjFactory-t nem tudom elképzelni, hogy lecserélnék. Disco's hit mondjuk már kissé ütött kopott... De 20 órától megint csak nem tudok elképzelni egy 'komoly" DJ műsort. Bár ugye régebben csicseregték a madarak, hogy volt Music FM-es DJ-ket szeretnének szerződtetni... Kérdés kinek a helyére. Hozzá teszem egész jó napi műsorrendet csináltak. (Bár kissé hiányolom a csajszi hangot az R1-ből)
Legfőbbképp annak örülök, hogy Geri marad a kiwiműsorban! Viszont talán ütősebb lenne a Rádió1 Mix ha minden nap más DJ csinálná és nem minden nap Lotfi. Nincs bajom Lotfival, csak ha mindig más csinálná akkor változatosabb lenne talán. Cooky, hogy csak hétvégén lesz teljes mértékben belefér. Bőven elég lesz neki ez a két nap. Mondjuk a Classic mix-ét kifejezetten szeretem! (Már, ha tényleg live és nem agyon ismételt mixek.) Kiváncsi leszek milyen változások lesznek még a rádiónál! Eddig nem nyúltak félre. (Teszem hozzá! Itt nem a zenei repertoárra gondolok! Mert azt nem hiszem, hogy nagyon bele nyúlnának, főleg hogy így is megvannak a hallgatóik..)
 #185225  Szerző: Adam
 
Ahogy azt sejteni lehetett, Cooky bácsi hétvégi műsorsávba tér vissza október 5-től. 17-18-ig Cooky mix lesz, utánna pedig kívánságműsor. Vasárnap pedig élő classic mix, gondolom utánna meg szintén a kívánságműsort fogja csinálni.
Most ment le a promo.
 #185210  Szerző: Adam
 
Marcii írta: 2019.09.24. 20:25 https://media1.hu/2019/09/24/valasztasi ... ly-radio1/
Szombathelyen ha jól tudom önkormányzati tulajdonú cég működteti a Rádió1-et, saját stábbal, saját stúdióval, és nem távműködtetéssel. Náluk nem csak annyi a helyi sáv, hogy felvételről leadják a műsorvezetői megszólalásokat 12-14 között, illetve napokig ugyanazt a hírblokkot tolják le felvételről, illetve éjszaka, hanem élőben nyomják, és vannak helyi kitelepüléseik is.
 #185209  Szerző: Adam
 
Végre ezt is megértük. Zalaegerszegen az Egerszeg Rádió átváltotta az RDS PI kódját (BD17-ről B05A-ra), amiről írtam korábban hogy bizonyos autórádiókat megzavart a PI kódok túlzott hasonlósága (R1: B317), és azok átálltak a Rádió1-ről az Egerszeg Rádióra, illetve oda-vissza egyik illetve másik gyengébb vétele esetén, még bent a városban is.
  • 1
  • 393
  • 394
  • 395
  • 396
  • 397
  • 987