RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #185291  Szerző: knoskamatee
 
Nigel már tuti, hogy a WIM-ba lesz esténként: https://youtu.be/gZWq_dhgqjE
Juhász Gergely tagelése von egy kis érdekességet maga után, de az a biztos, amit 14-étől fogunk hallani.

szerk - 19:47
itt a lista, hogy kik lesznek... Juhász Gergely lesz a műsorvezető: https://www.facebook.com/worldismineoff ... 7086808123
... és ezzel kukázva lett a DJ Factory.
 #185290  Szerző: Rickykeee23
 
Amúgy azt lehet tudni, hogy mikor indulnak újra az Alisca frekik? Vagy szólnak már?
 #185283  Szerző: Rebroadcaster
 
tomee írta: 2019.10.05. 09:50
Adam írta: 2019.10.04. 21:21
Sakál írta: Kötve hiszem, hogy Bárányék minden nap ott ülnének a stúdióban. (Komolyan van még aki ezt hiszi?) Hetente egy, max. két alkalommal bemennek, felveszik, oszt' viszon'hallás.
Szerintem vannak annyira fanatikusok hogy minden nap élőben nyomják. Már csak azért is így gondolom, mert náluk én még sohasem hallottam olyan bakit, vagy hibát, ami erre visszavezethető. Ellenben a többi műsorban már sokszor, amiket felvételről nyomnak.
Ha valakikben, akkor Bárányékban van szakmai alázat, de nem hiszem, hogy tényleg minden este bent lennének :)
Szerintem rendezik ezt ők otthon, aztán anyag szerverre küld és adásgépbe fordul .
Mai technikával ez gyerekjáték.
 #185278  Szerző: Adam
 
robert11 írta:Jó hogy marad az alisca.
Ebbol is látszik, Nem lehet egyértelműen kijelenteni hogy utazik az NMHH a R1-re, mert akkor siman elkaszaltak volna 6-8 frekit tavasz óta. Viszont így total nem ertem, hogy a Tihanyit miért kellett, illetve a Szekszárdi-Dunaföldvári-Paksit.
 #185276  Szerző: robert11
 
Szerintem is be fognak ülni ha csak 1 órára is a stúdióban. Eddig se felviről nyomták.
Régen is mindíg mondták, ha éppen felvételről ment a műsor. Geri akkor jöhetett volna szóba szerintem a mixműsorban, ha nem ő kapja a kívánságműsor sávját hanem marad Cooky. Jó hogy marad az alisca.
 #185272  Szerző: tomee
 
Adam írta: 2019.10.04. 21:21
Sakál írta:
Rickykeee23 írta: 2019.10.02. 10:44Annak nem látom értelmét, hogy 1 órára beüljenek Bárányék a stúdióba.
Kötve hiszem, hogy Bárányék minden nap ott ülnének a stúdióban. (Komolyan van még aki ezt hiszi?) Hetente egy, max. két alkalommal bemennek, felveszik, oszt' viszon'hallás.
Szerintem vannak annyira fanatikusok hogy minden nap élőben nyomják. Már csak azért is így gondolom, mert náluk én még sohasem hallottam olyan bakit, vagy hibát, ami erre visszavezethető. Ellenben a többi műsorban már sokszor, amiket felvételről nyomnak.
Ha valakikben, akkor Bárányékban van szakmai alázat, de nem hiszem, hogy tényleg minden este bent lennének :)
 #185270  Szerző: Adam
 
Sakál írta:
Rickykeee23 írta: 2019.10.02. 10:44Annak nem látom értelmét, hogy 1 órára beüljenek Bárányék a stúdióba.
Kötve hiszem, hogy Bárányék minden nap ott ülnének a stúdióban. (Komolyan van még aki ezt hiszi?) Hetente egy, max. két alkalommal bemennek, felveszik, oszt' viszon'hallás.
Szerintem vannak annyira fanatikusok hogy minden nap élőben nyomják. Már csak azért is így gondolom, mert náluk én még sohasem hallottam olyan bakit, vagy hibát, ami erre visszavezethető. Ellenben a többi műsorban már sokszor, amiket felvételről nyomnak.
 #185267  Szerző: Sakál
 
Rickykeee23 írta: 2019.10.02. 10:44Annak nem látom értelmét, hogy 1 órára beüljenek Bárányék a stúdióba.
Kötve hiszem, hogy Bárányék minden nap ott ülnének a stúdióban. (Komolyan van még aki ezt hiszi?) Hetente egy, max. két alkalommal bemennek, felveszik, oszt' viszon'hallás.
 #185264  Szerző: Adam
 
Szerintem meg maradnak Bárányék 20-21-ig. Csak valószínű nem toplistakat nyomnak, mint az első órában, hanem minden nap olyan műsor lesz, mint a szombati, amikor alapbol 1 órát vannak.
A vasárnaptól péntekig tartó résznek olyan sok hozzáadott értéke nem volt, mert jórészt ugyanazok a zenék mentek mint egyébként, csak a felkonf tőlük volt Más (mahasz lista, stb).
A 21-24 óráig tartó részre két forgatókönyvet tudok elképzelni:
21-22/23ig Wim, 22/23-24-ig DJ factory
Vagy
A DJ factory pedig ebben a formájában megy a levesbe, és beleolvad a WIM-be.
 #185261  Szerző: adam1400
 
Rickykeee23 írta: 2019.10.02. 06:24
adam1400 írta: 2019.10.01. 17:32 Sajnos a 4 alisca városról tárgyaltak tnap, bukó :(
Mit takar a bukó? Valami más rádiónak adták a frekiket? Vagy eltolták még a döntést évekre?
elnézést, rossz volt a hírforrás, mégis megkapták az engedélyt
  • 1
  • 390
  • 391
  • 392
  • 393
  • 394
  • 986