RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #185303  Szerző: noartist
 
Adam írta: 2019.10.09. 19:24 Őszintén szólva én sajnálom bárányék naponta csak kilencig lesznek, én csak vasárnap hallgattam a Factory-t Revo miatt, A többi nap nekem nem tetszett. Még a Loving Arms volt elmegy kategória. Nem örülök neki hogy elviszik music killers irányba. Bár az kétségtelen hogy ezzel tudnak szerezni a rádióhoz volt music fm es hallgatókat .
Miért probléma, hogy a színtelen-szagtalan Factory helyett mostantól egy (zömében) valóban élő, szerkesztett műsor lesz? A Factory egy megúszós cucc volt, míg a Killers egy olyan brand, amibe sok ember fektetett sok munkát, és ennek megvolt a látszata is - ha csak kicsit is
ebbe az irányba hangolják az esti sávot, abból nagy baj nem származhat... Persze, ne legyenek illúzióink: ez nem egy Music Killers lesz...
 #185302  Szerző: Adam
 
Őszintén szólva én sajnálom bárányék naponta csak kilencig lesznek, én csak vasárnap hallgattam a Factory-t Revo miatt, A többi nap nekem nem tetszett. Még a Loving Arms volt elmegy kategória. Nem örülök neki hogy elviszik music killers irányba. Bár az kétségtelen hogy ezzel tudnak szerezni a rádióhoz volt music fm es hallgatókat .
 #185301  Szerző: shadoe
 
Hát az elég nagy baj, ha Revolution távozna, ugyanis miatta kapcsoltam be mostanában egyáltalán a R1-et. Jó esetben hallgatok így heti fél órát R1-et, és még az se biztos így.
 #185300  Szerző: Adam
 
Úgy látom-hallom, Revolution kimarad a WIM-bol. Amit én kifejezetten sajnálok, nekem kedvencem volt a DJ Factory-bol. Egy kis szint vitt az amúgy unalmas, egyegysíkú DJ műsor sorozatba.
 #185298  Szerző: adika4444
 
ksimiglai írta: 2019.10.09. 08:26 Hát ez így elég gagyi.Tényleg jó Gergely,ahogy Attila is,de simán elférne még 1-2 NŐI(!) műsorvezető a műsorstruktúrában.
Én is bírom Gerit - egyik személyes kedvencem -, de kiviműsorba nagyon örülnék Kiss Mártinak is. Bár ő elvileg esélytelen, mint ha gyerektéma lenne nála.
 #185297  Szerző: Kovi02
 
zenefalo írta: 2019.10.09. 04:01
knoskamatee írta: 2019.10.08. 18:25 Nigel már tuti, hogy a WIM-ba lesz esténként: https://youtu.be/gZWq_dhgqjE
Juhász Gergely tagelése von egy kis érdekességet maga után, de az a biztos, amit 14-étől fogunk hallani.

szerk - 19:47
itt a lista, hogy kik lesznek... Juhász Gergely lesz a műsorvezető: https://www.facebook.com/worldismineoff ... 7086808123
... és ezzel kukázva lett a DJ Factory.
15 dj-ről volt szó, ez csak 14. Revolution nem vállalta volna? Ő nincs a felsorolásban! Remélem, hogy nem az igazi mai slágerek remixeit kell hallanom ezektől az előadóktól!
Hát,amilyenek az R1-es produkciók általában,én nem lepődnék meg ha ez csak egy átnevezett "DJ Factory" maradna,a szokásos remixekkel,és bármilyen normális club vagy dance zene nélkül.
 #185296  Szerző: ksimiglai
 
Hát ez így elég gagyi.Tényleg jó Gergely,ahogy Attila is,de simán elférne még 1-2 NŐI(!) műsorvezető a műsorstruktúrában.
 #185295  Szerző: Rickykeee23
 
Na közben kiderült az is, hogy hogyan fog kinézni ez az egész.
17-18: Lotfi Begi és Geri, Radio 1 LiveMix
18-20: Geri, Kiwiműsor
20-21: Gondolom amíg Geri össze szedi a gondolatait WIM-re, lenyomnak egy Disco's Hit Lighti Mixet
21-24: WIM Gerivel.
Azaz szinte egész délután Geri lesz az R1-en. Aminek személy szerint örülök mert nagyon csípem, jó műsorvezető.
 #185294  Szerző: zenefalo
 
knoskamatee írta: 2019.10.08. 18:25 Nigel már tuti, hogy a WIM-ba lesz esténként: https://youtu.be/gZWq_dhgqjE
Juhász Gergely tagelése von egy kis érdekességet maga után, de az a biztos, amit 14-étől fogunk hallani.

szerk - 19:47
itt a lista, hogy kik lesznek... Juhász Gergely lesz a műsorvezető: https://www.facebook.com/worldismineoff ... 7086808123
... és ezzel kukázva lett a DJ Factory.
15 dj-ről volt szó, ez csak 14. Revolution nem vállalta volna? Ő nincs a felsorolásban! Remélem, hogy nem az igazi mai slágerek remixeit kell hallanom ezektől az előadóktól!
 #185293  Szerző: Rickykeee23
 
És akkor vajon mi lesz a Kiwiműsorral? Azt nehéz elképzelni, hogy Geri lenne 18 órától éjfélig. Valaki kérdezte facebookon, hogy ki lesz és az R1 Lotfi Begit adta válaszul.. Ez nekem kissé érdekes. Nem igazán tudom őt elképzelni délutáni műsorvezetőnek..
  • 1
  • 389
  • 390
  • 391
  • 392
  • 393
  • 986