RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #185330  Szerző: robert11
 
Gondoltam hogy Geri lesz a műsorvezető. Hát kitudja majd kiderül milyen lesz. A shitet nem kell félteni az már 2005 óta megy elég régi műsor bár igaz hogy ott elég sok új zene elhangzott amit a rotációba csak később raktak be.
 #185305  Szerző: Adam
 
noartist írta: 2019.10.09. 21:48
Adam írta: 2019.10.09. 19:24 Őszintén szólva én sajnálom bárányék naponta csak kilencig lesznek, én csak vasárnap hallgattam a Factory-t Revo miatt, A többi nap nekem nem tetszett. Még a Loving Arms volt elmegy kategória. Nem örülök neki hogy elviszik music killers irányba. Bár az kétségtelen hogy ezzel tudnak szerezni a rádióhoz volt music fm es hallgatókat .
Miért probléma, hogy a színtelen-szagtalan Factory helyett mostantól egy (zömében) valóban élő, szerkesztett műsor lesz? A Factory egy megúszós cucc volt, míg a Killers egy olyan brand, amibe sok ember fektetett sok munkát, és ennek megvolt a látszata is - ha csak kicsit is
ebbe az irányba hangolják az esti sávot, abból nagy baj nem származhat... Persze, ne legyenek illúzióink: ez nem egy Music Killers lesz...
Nekem nem az a problémám hogy a factory helyett más lesz, ha nem az hogy pont Azt a műsorsávot csökkentik a hétnek hat napján, amit nem kellene (Bárányék).
Ha tetszik hanem ezek a DJ műsorok egy szűkebb rétegnek szólnak és ezt tudják jól a rádiónál is. Ezért sakkoznak az idősávval, hogy a késő esti órákban adják le.

Illetve a másik problémám pedig az hogy. Revolutiont Száműzik ebből az új néven futó műsorból aki eddig szint vitt bele.
 #185304  Szerző: tomee
 
Azért a "music bogyózástól" csak sikerült eljutni az oly lenézett konkurencia egykori esti sávjának a legkoppintásáig... :)
 #185303  Szerző: noartist
 
Adam írta: 2019.10.09. 19:24 Őszintén szólva én sajnálom bárányék naponta csak kilencig lesznek, én csak vasárnap hallgattam a Factory-t Revo miatt, A többi nap nekem nem tetszett. Még a Loving Arms volt elmegy kategória. Nem örülök neki hogy elviszik music killers irányba. Bár az kétségtelen hogy ezzel tudnak szerezni a rádióhoz volt music fm es hallgatókat .
Miért probléma, hogy a színtelen-szagtalan Factory helyett mostantól egy (zömében) valóban élő, szerkesztett műsor lesz? A Factory egy megúszós cucc volt, míg a Killers egy olyan brand, amibe sok ember fektetett sok munkát, és ennek megvolt a látszata is - ha csak kicsit is
ebbe az irányba hangolják az esti sávot, abból nagy baj nem származhat... Persze, ne legyenek illúzióink: ez nem egy Music Killers lesz...
 #185302  Szerző: Adam
 
Őszintén szólva én sajnálom bárányék naponta csak kilencig lesznek, én csak vasárnap hallgattam a Factory-t Revo miatt, A többi nap nekem nem tetszett. Még a Loving Arms volt elmegy kategória. Nem örülök neki hogy elviszik music killers irányba. Bár az kétségtelen hogy ezzel tudnak szerezni a rádióhoz volt music fm es hallgatókat .
 #185301  Szerző: shadoe
 
Hát az elég nagy baj, ha Revolution távozna, ugyanis miatta kapcsoltam be mostanában egyáltalán a R1-et. Jó esetben hallgatok így heti fél órát R1-et, és még az se biztos így.
 #185300  Szerző: Adam
 
Úgy látom-hallom, Revolution kimarad a WIM-bol. Amit én kifejezetten sajnálok, nekem kedvencem volt a DJ Factory-bol. Egy kis szint vitt az amúgy unalmas, egyegysíkú DJ műsor sorozatba.
 #185298  Szerző: adika4444
 
ksimiglai írta: 2019.10.09. 08:26 Hát ez így elég gagyi.Tényleg jó Gergely,ahogy Attila is,de simán elférne még 1-2 NŐI(!) műsorvezető a műsorstruktúrában.
Én is bírom Gerit - egyik személyes kedvencem -, de kiviműsorba nagyon örülnék Kiss Mártinak is. Bár ő elvileg esélytelen, mint ha gyerektéma lenne nála.
 #185297  Szerző: Kovi02
 
zenefalo írta: 2019.10.09. 04:01
knoskamatee írta: 2019.10.08. 18:25 Nigel már tuti, hogy a WIM-ba lesz esténként: https://youtu.be/gZWq_dhgqjE
Juhász Gergely tagelése von egy kis érdekességet maga után, de az a biztos, amit 14-étől fogunk hallani.

szerk - 19:47
itt a lista, hogy kik lesznek... Juhász Gergely lesz a műsorvezető: https://www.facebook.com/worldismineoff ... 7086808123
... és ezzel kukázva lett a DJ Factory.
15 dj-ről volt szó, ez csak 14. Revolution nem vállalta volna? Ő nincs a felsorolásban! Remélem, hogy nem az igazi mai slágerek remixeit kell hallanom ezektől az előadóktól!
Hát,amilyenek az R1-es produkciók általában,én nem lepődnék meg ha ez csak egy átnevezett "DJ Factory" maradna,a szokásos remixekkel,és bármilyen normális club vagy dance zene nélkül.
 #185296  Szerző: ksimiglai
 
Hát ez így elég gagyi.Tényleg jó Gergely,ahogy Attila is,de simán elférne még 1-2 NŐI(!) műsorvezető a műsorstruktúrában.
  • 1
  • 390
  • 391
  • 392
  • 393
  • 394
  • 987