RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #185372  Szerző: knoskamatee
 
őszinte gratulációm Gerinek és a csapatnak, mert brutális műsort hoztak össze. :yeah:
izgalmas, pörgős, friss és nem langyos zenék mennek. bőven felülmúlta az elvárásaim. Gergő profin vezényelte le a műsort. ennél már csak ugyan ilyen vagy durvább legyen én szurkolok nekik! :yes:

már csak ezt a 10:00-17:00 sávot kéne rendbe rakni és akkor én teljes mértékben elégedett leszek a Rádió 1-gyel. :chinese:

meg a rotációt is szélesíteni kéne, ha már ennyire szabadon mozognak a DJ-k, mert ég és föld a nappali és az éjszakai válogatás.
 #185349  Szerző: Jozsfm964
 
Ez szomorú! Pedig éjjel kifejezetten élvezhető volt még számomra is aki nem hallgatta már évek óta pont a szakmaiatlanság és az ismételgetés miatt!
zenefalo írta: 2019.10.13. 15:59
Jozsfm964 írta: 2019.10.13. 11:56 Éjjel belehallgattam kíváncsiságból a műsorba, olyan éjfél magasságában. Azt kell mondjam, ha ez az irány és egyre inkább ilyen lesz, akkor jó lesz. Kb 4 magyar zenét vagy magyar zenekart hallottam abban a bő félórában ameddig szólt, és voltak friss zenék is, értem ez alatt azt, hogy pár hónapja megjelent. Szóval ha ezt tartanák, akkor egész jó lenne.
Nappal homlokegyenest más a repertoár, többéves, agyonismételt zenék 2-3 óránként más sorrendben újra. Néha 1-2 frissebb (3-4 hónapja megjelent) dal is hallható, de nem ez a jellemző. Kigyomlálhatnák ezt a Nora en pure - tears in your eyest már, nagyon gáz!
 #185348  Szerző: zenefalo
 
Jozsfm964 írta: 2019.10.13. 11:56 Éjjel belehallgattam kíváncsiságból a műsorba, olyan éjfél magasságában. Azt kell mondjam, ha ez az irány és egyre inkább ilyen lesz, akkor jó lesz. Kb 4 magyar zenét vagy magyar zenekart hallottam abban a bő félórában ameddig szólt, és voltak friss zenék is, értem ez alatt azt, hogy pár hónapja megjelent. Szóval ha ezt tartanák, akkor egész jó lenne.
Nappal homlokegyenest más a repertoár, többéves, agyonismételt zenék 2-3 óránként más sorrendben újra. Néha 1-2 frissebb (3-4 hónapja megjelent) dal is hallható, de nem ez a jellemző. Kigyomlálhatnák ezt a Nora en pure - tears in your eyest már, nagyon gáz!
 #185344  Szerző: Jozsfm964
 
Éjjel belehallgattam kíváncsiságból a műsorba, olyan éjfél magasságában. Azt kell mondjam, ha ez az irány és egyre inkább ilyen lesz, akkor jó lesz. Kb 4 magyar zenét vagy magyar zenekart hallottam abban a bő félórában ameddig szólt, és voltak friss zenék is, értem ez alatt azt, hogy pár hónapja megjelent. Szóval ha ezt tartanák, akkor egész jó lenne.
 #185343  Szerző: Jozsfm964
 
Pontosan a Music emberi volt, és nem sablon. és igyekeztek a mai kor technikai vívmányait a műsor elembe behelyezni, lásd a fb liveokat akár reggeli műsorban akár mix műsorban és minden műsor alatt mentek a posztok. Ergo beszélt hozzád a rádió.
tomee írta: 2019.10.12. 14:33
Jozsfm964 írta:Nem gondoltam volna, hogy a Rádió 1 az egykoron musicbogyónak csúfolt ex konkurencia legsikeresebb mix műsorát lecopyzza. De mint tudjuk ez a rádió igazán csak másolni tud már azóta, hogy nem a franciák hanem a magyarok kezében van. De még ezzel sem lenne baj. Most kéne igazán elnyúlni odáig, és még talán meg is bocsátanám mindazt a szakmaiatlanságot amit idáig műveltek, hogy kidobálnák az összes 5-10 éves igazi mai slágert, amit anno és most is orr vérzésig játszanak, és helyette hasonlóan jól felépített friss zenékkel kóperálnának ahogy a Music esetében történt, megspékelve azokkal a zenékkel, melyeket a mix műsor rezidensei készítettek (köztük vannak producerek) azok rádió barát verzióit rotációban játszanák. Számos zenét hallgatom stream zenei szolgáltatón keresztül és rengeteg olyan zene van még egy-két éves is, ami szintúgy rádió barát és lehetne a kínálatot frissíteni. Akkor legalább lenne lendület, hallgató is, és friss dinamikus rádiót lehetne belőle csiholni. Meglátjuk mennyire sikerül.
Ez nem most kezdődött. 2002-ben, mikor Fly átment a R1-hez, konkrétan vitte magával mindazt, amit a Roxy-ban már bejárattak 3 év alatt és annyival le lett tudva az egész, hogy át lettek nevezve ugyanazok a műsorelemek. Utána meg ment hónapokon keresztül a fika-üzengetés az éteren keresztül, hogy mekkora szánalom a másik fél. Szóval nincs új a nap alatt.

Amúgy én ezt még egy vallomásnak is venném tulajdonképpen, mert végső soron csak kibukott, hogy a Music jobban csinált valamit az évek alatt, és bevállalósabb volt a korábbi latymatag tendenciákhoz képest, ha már hozzájuk szabják a jelenlegi struktúrájukat, de ez így utólag már úgyis tök mindegy...
 #185335  Szerző: tomee
 
Jozsfm964 írta:Nem gondoltam volna, hogy a Rádió 1 az egykoron musicbogyónak csúfolt ex konkurencia legsikeresebb mix műsorát lecopyzza. De mint tudjuk ez a rádió igazán csak másolni tud már azóta, hogy nem a franciák hanem a magyarok kezében van. De még ezzel sem lenne baj. Most kéne igazán elnyúlni odáig, és még talán meg is bocsátanám mindazt a szakmaiatlanságot amit idáig műveltek, hogy kidobálnák az összes 5-10 éves igazi mai slágert, amit anno és most is orr vérzésig játszanak, és helyette hasonlóan jól felépített friss zenékkel kóperálnának ahogy a Music esetében történt, megspékelve azokkal a zenékkel, melyeket a mix műsor rezidensei készítettek (köztük vannak producerek) azok rádió barát verzióit rotációban játszanák. Számos zenét hallgatom stream zenei szolgáltatón keresztül és rengeteg olyan zene van még egy-két éves is, ami szintúgy rádió barát és lehetne a kínálatot frissíteni. Akkor legalább lenne lendület, hallgató is, és friss dinamikus rádiót lehetne belőle csiholni. Meglátjuk mennyire sikerül.
Ez nem most kezdődött. 2002-ben, mikor Fly átment a R1-hez, konkrétan vitte magával mindazt, amit a Roxy-ban már bejárattak 3 év alatt és annyival le lett tudva az egész, hogy át lettek nevezve ugyanazok a műsorelemek. Utána meg ment hónapokon keresztül a fika-üzengetés az éteren keresztül, hogy mekkora szánalom a másik fél. Szóval nincs új a nap alatt.

Amúgy én ezt még egy vallomásnak is venném tulajdonképpen, mert végső soron csak kibukott, hogy a Music jobban csinált valamit az évek alatt, és bevállalósabb volt a korábbi latymatag tendenciákhoz képest, ha már hozzájuk szabják a jelenlegi struktúrájukat, de ez így utólag már úgyis tök mindegy...
 #185332  Szerző: Jozsfm964
 
Nem gondoltam volna, hogy a Rádió 1 az egykoron musicbogyónak csúfolt ex konkurencia legsikeresebb mix műsorát lecopyzza. De mint tudjuk ez a rádió igazán csak másolni tud már azóta, hogy nem a franciák hanem a magyarok kezében van. De még ezzel sem lenne baj. Most kéne igazán elnyúlni odáig, és még talán meg is bocsátanám mindazt a szakmaiatlanságot amit idáig műveltek, hogy kidobálnák az összes 5-10 éves igazi mai slágert, amit anno és most is orr vérzésig játszanak, és helyette hasonlóan jól felépített friss zenékkel kóperálnának ahogy a Music esetében történt, megspékelve azokkal a zenékkel, melyeket a mix műsor rezidensei készítettek (köztük vannak producerek) azok rádió barát verzióit rotációban játszanák. Számos zenét hallgatom stream zenei szolgáltatón keresztül és rengeteg olyan zene van még egy-két éves is, ami szintúgy rádió barát és lehetne a kínálatot frissíteni. Akkor legalább lenne lendület, hallgató is, és friss dinamikus rádiót lehetne belőle csiholni. Meglátjuk mennyire sikerül.
 #185330  Szerző: robert11
 
Gondoltam hogy Geri lesz a műsorvezető. Hát kitudja majd kiderül milyen lesz. A shitet nem kell félteni az már 2005 óta megy elég régi műsor bár igaz hogy ott elég sok új zene elhangzott amit a rotációba csak később raktak be.
 #185305  Szerző: Adam
 
noartist írta: 2019.10.09. 21:48
Adam írta: 2019.10.09. 19:24 Őszintén szólva én sajnálom bárányék naponta csak kilencig lesznek, én csak vasárnap hallgattam a Factory-t Revo miatt, A többi nap nekem nem tetszett. Még a Loving Arms volt elmegy kategória. Nem örülök neki hogy elviszik music killers irányba. Bár az kétségtelen hogy ezzel tudnak szerezni a rádióhoz volt music fm es hallgatókat .
Miért probléma, hogy a színtelen-szagtalan Factory helyett mostantól egy (zömében) valóban élő, szerkesztett műsor lesz? A Factory egy megúszós cucc volt, míg a Killers egy olyan brand, amibe sok ember fektetett sok munkát, és ennek megvolt a látszata is - ha csak kicsit is
ebbe az irányba hangolják az esti sávot, abból nagy baj nem származhat... Persze, ne legyenek illúzióink: ez nem egy Music Killers lesz...
Nekem nem az a problémám hogy a factory helyett más lesz, ha nem az hogy pont Azt a műsorsávot csökkentik a hétnek hat napján, amit nem kellene (Bárányék).
Ha tetszik hanem ezek a DJ műsorok egy szűkebb rétegnek szólnak és ezt tudják jól a rádiónál is. Ezért sakkoznak az idősávval, hogy a késő esti órákban adják le.

Illetve a másik problémám pedig az hogy. Revolutiont Száműzik ebből az új néven futó műsorból aki eddig szint vitt bele.
 #185304  Szerző: tomee
 
Azért a "music bogyózástól" csak sikerült eljutni az oly lenézett konkurencia egykori esti sávjának a legkoppintásáig... :)
  • 1
  • 388
  • 389
  • 390
  • 391
  • 392
  • 986