RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #185433  Szerző: homerhamm
 
Le a kalappal a mai Europai TOP40 előtt, majdnem profi lista lett! :yes:
 #185365  Szerző: homerhamm
 
shadoe írta: 2019.10.14. 18:12
homerhamm írta: 2019.10.14. 16:47 Mabel - Dont Call Me Up rotációban!! Sőt Nene Cherry aki az anyja, őt is rotációban játsza a Petőfi (7 Seconds), úgyhogy mehet az egész család is rotációba. :lool: :lool:
Eagle-Eye Cherry világslágerétől, a Streets Of You-tól, amitől az egész galaxisunk zengett, sem lehetett megszabadulni. Még a hiteles vasárnapi európai top 40-ükben is fél évig szerepelt, mert az összes európai mérvadó CHR rádió éjjel-nappal játszotta - így onnan is levakarhatatlan volt. (Most amúgy a "Move on" a Tejút legnépszerűbb popslágere, ezért nem lehet kibírni egy vasárnap délutánt se nélküle, az EU Top 40 szerves része.)
Mabel "Bad behaviour"-ét a Radio Romania már hetek óta játssza, ill. ugyanezt a számot a német Planet Radion már 2-3 hónapja hallottam rotációban.
Nem a Streets Of You-val van a baj, hanem ahogy bekamuzzák, de mindegy, Titusz úr otthon biztos nem Petőfis zenéket hallgat. (Ki volt az előző vezérigazgató?)
 #185364  Szerző: shadoe
 
homerhamm írta: 2019.10.14. 16:47 Mabel - Dont Call Me Up rotációban!! Sőt Nene Cherry aki az anyja, őt is rotációban játsza a Petőfi (7 Seconds), úgyhogy mehet az egész család is rotációba. :lool: :lool:
Eagle-Eye Cherry világslágerétől, a Streets Of You-tól, amitől az egész galaxisunk zengett, sem lehetett megszabadulni. Még a hiteles vasárnapi európai top 40-ükben is fél évig szerepelt, mert az összes európai mérvadó CHR rádió éjjel-nappal játszotta - így onnan is levakarhatatlan volt. (Most amúgy a "Move on" a Tejút legnépszerűbb popslágere, ezért nem lehet kibírni egy vasárnap délutánt se nélküle, az EU Top 40 szerves része.)
Mabel "Bad behaviour"-ét a Radio Romania már hetek óta játssza, ill. ugyanezt a számot a német Planet Radion már 2-3 hónapja hallottam rotációban.
 #185362  Szerző: homerhamm
 
djlacee írta: 2019.10.14. 17:27
homerhamm írta: 2019.10.14. 16:47 Mabel - Dont Call Me Up rotációban!!
Még csak most? A kronehiten annyiszor ment már, hogy hányingerem van ettől a zenétől

Ja, máshol már "kifutott", itt még "új" sláger. Nekem Zedd / Katy Perry - 365 tól van hányingerem, de még egy nap 365-ször meg kell hallgatni mert friss világsláger. Namindegy.
 #185361  Szerző: djlacee
 
homerhamm írta: 2019.10.14. 16:47 Mabel - Dont Call Me Up rotációban!!
Még csak most? A kronehiten annyiszor ment már, hogy hányingerem van ettől a zenétől
 #185358  Szerző: homerhamm
 
Mabel - Dont Call Me Up rotációban!! Sőt Nene Cherry aki az anyja, őt is rotációban játsza a Petőfi (7 Seconds), úgyhogy mehet az egész család is rotációba. :lool: :lool:
 #185292  Szerző: shadoe
 
Kovi02 írta: 2019.10.07. 19:33
shadoe írta: 2019.10.07. 18:29
homerhamm írta: 2019.10.07. 10:29

Lehet, Titusz úr már nem itt dolgozik? ;)
Remélhetőleg már nem, vagy Saulus Paulus történettel van dolgunk. Úgy se rossz.
Mi olyan nagy változás van a zenei szerkesztésben? Kb. ugyanígy van 20 magyar és 20 külföldi szám heavy rotationban,mellettük ugyanazok szólnak "helykitöltőnek",csak a nyár elején/tavasz végén berakott top40-es zenék helyett lett pár újabb,azok is késéssel bemutatva. Azt meg végképp nem értem,hogy a Meduza-Piece of Your Heart playlistbe rakása miért akkora dolog,hiszen egy februári megjelenésről van szó,ami a világ minden Top40 rádióján már agyonjátszott volt legkésőbb nyár végére.
A véleményemet a szombati és vasárnapi Top 40-es műsorokról írtam, nem a napi rotációról, amit én sose hallgatok. Ott pedig igenis van változás. A szombati műsort olyan szinten megdobálták szeptemberben újdonságokkal, hogy akkor én is hozzászóltam ez ügyben, felsorolva egyetlen adásból azt a 8-9 új számot, amit addig sosem játszott a Petőfi. Az Euro Top 40 adásokban pedig az az óriási változás, hogy ha megnézed az európai airplay listát, a 14 legjátszottabb között csak egyetlen egyet nem játszik a Petőfi. (http://www.eurotop44.com/et44.html) Ez még pár hónapja úgy volt, hogy az EU Top 40 felső harmadából kb. 4-5 számot egyáltalán nem adott le soha - még a vasárnapi, európainak füllentett listában sem. A számok beszélnek, a dicséret a hétvégi sávra tehát jogos, az meg egy másik dolog, miért nem hallgatok hétköznap meg esténként sose Petőfit, Te is és az alattam szóló is teljesen jogosan fogalmazta meg a kritikát azon műsorsávokról - helyettem is.
 #185287  Szerző: ksimiglai
 
Érezhetően javultak sztem,már zeneileg.
Az arculat még mindig kalap kaki,nincs egy normális modern weboldal,az esti műsorok gyászosak. Szóval van még teendő,de az irány jó.
 #185286  Szerző: Milu
 
homerhamm írta: 2019.10.07. 10:29
kondalyuk írta: 2019.10.06. 21:20
Kovi02 írta: 2019.10.06. 19:32

Miért? Ez akkora "sláger" hogy a kötelező minimumba beletartozik(az R1 és Petőfi színvonalán értve) szerintem. Ez még a szerb meg a horvát rádiókon is minimum fél éve heavy rotation-ban lévő szám.
Örülök, hogy így történt, csak nem gondoltam volna, mert a Petőfi szereti megkerülni az ehhez hasonló dalokat. Viszont itt heavy rotációs biztos nem lesz szerintem (sajnos).
Lehet, Titusz úr már nem itt dolgozik? ;)
A Streets of You még megvan. :lool:
 #185285  Szerző: Kovi02
 
shadoe írta: 2019.10.07. 18:29
homerhamm írta: 2019.10.07. 10:29

Lehet, Titusz úr már nem itt dolgozik? ;)
Remélhetőleg már nem, vagy Saulus Paulus történettel van dolgunk. Úgy se rossz.
Mi olyan nagy változás van a zenei szerkesztésben? Kb. ugyanígy van 20 magyar és 20 külföldi szám heavy rotationban,mellettük ugyanazok szólnak "helykitöltőnek",csak a nyár elején/tavasz végén berakott top40-es zenék helyett lett pár újabb,azok is késéssel bemutatva. Azt meg végképp nem értem,hogy a Meduza-Piece of Your Heart playlistbe rakása miért akkora dolog,hiszen egy februári megjelenésről van szó,ami a világ minden Top40 rádióján már agyonjátszott volt legkésőbb nyár végére.
  • 1
  • 207
  • 208
  • 209
  • 210
  • 211
  • 605