RADIOSITE Fórum

  • Ti milyen rádiót hallgattok?

 #185504  Szerző: ZooLa
 
FM: Mostanában: -, régebben Music FM
online: Radio E, Radio Inside, Dance Wave, Xbeat, Rádió Groove, Club Dance Music
 #185497  Szerző: egon2
 
FM Retró Rádió,Sláger FM
Internet :Mercy rádió,Pesti Kabaré,Mex Rádió,Spirit FM,rádió bèzs...
 #185442  Szerző: Glenn
 
FM: Infó, Karc FM, Retro, Gong
Internet: Xbeat, Mix FM, Pesti Kabaré
:yes:
 #185438  Szerző: lgh
 
shadoe írta: 2019.10.20. 18:46
lgh írta: 2019.10.20. 11:53 Hello, néhány topicban láttam a Radio Romania-t megemlítve a slágerlistája miatt. Radio Romania név alatt egy Radio România Actualități nevű állomást találtam, de a shoutcast szerverük szerint az adás műfaja news, és mikor belehallgattam is általában csak beszédet hallottam rajta. Hol tudnám interneten elérni azt a Radio Romania-t ami játszik zenéket és játssza ezt a slágerlistát? Előre is köszi!
Szia! Erősen valószínű, hogy az én hozzászólásaimat olvashattad, mert tudtommal én vagyok itt nagy Radio Romania-mániás. Szombat és vasárnap 13-15 óra között hallgatható az Actualitatin a friss slágerlista, mely középhullámon, vagy ha közel laksz a határhoz, FM-en is jól jön. A slágerlista a honlapjukon is fent van. Jó zenéket amúgy hétköznap is elérhetsz rajta, hiszen attól, hogy hír-rádió, nagyon sokszor szakítja meg a híreket igényes könnyűzene. Jó zenehallgatást!
Köszönöm, akkor szerintem pont a hírekbe hallgathattam bele :)
 #185436  Szerző: mbalazs
 
Így a topik kérdésére válaszolva:
FM rádiók közül: Rádió 88, Aktív, (nagy ritkán) Rádió 1, Petőfi
Netrádiók: Inside, Megadance, Rise, Mex rádió :)
 #185434  Szerző: shadoe
 
lgh írta: 2019.10.20. 11:53 Hello, néhány topicban láttam a Radio Romania-t megemlítve a slágerlistája miatt. Radio Romania név alatt egy Radio România Actualități nevű állomást találtam, de a shoutcast szerverük szerint az adás műfaja news, és mikor belehallgattam is általában csak beszédet hallottam rajta. Hol tudnám interneten elérni azt a Radio Romania-t ami játszik zenéket és játssza ezt a slágerlistát? Előre is köszi!
Szia! Erősen valószínű, hogy az én hozzászólásaimat olvashattad, mert tudtommal én vagyok itt nagy Radio Romania-mániás. Szombat és vasárnap 13-15 óra között hallgatható az Actualitatin a friss slágerlista, mely középhullámon, vagy ha közel laksz a határhoz, FM-en is jól jön. A slágerlista a honlapjukon is fent van. Jó zenéket amúgy hétköznap is elérhetsz rajta, hiszen attól, hogy hír-rádió, nagyon sokszor szakítja meg a híreket igényes könnyűzene. Jó zenehallgatást!
 #185432  Szerző: lgh
 
Hello, néhány topicban láttam a Radio Romania-t megemlítve a slágerlistája miatt. Radio Romania név alatt egy Radio România Actualități nevű állomást találtam, de a shoutcast szerverük szerint az adás műfaja news, és mikor belehallgattam is általában csak beszédet hallottam rajta. Hol tudnám interneten elérni azt a Radio Romania-t ami játszik zenéket és játssza ezt a slágerlistát? Előre is köszi!
 #184403  Szerző: homerhamm
 
Petőfi R, Cool FM, néha Kék Duna, Radio Capris, Funrádió, Europa2, 977 Hitz, Kronehit, sőt néha 1-2 percre rákattintok az iszlám rádióra is. :D (Ha egyik se a youtube zene.)
 #150707  Szerző: Gr3g0ry
 
Elkeztem kapcsolgatni így péntek este a dj műsorokat keresve:Az aktív rádiónál maradtam.... :party:
Már csak múltidő....de jobb volt mint amiket eddig hallgattam.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17