RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #185589  Szerző: shadoe
 
Erősen szubjektív, de nálam a Halott Pénz ugyanúgy egy vízválasztó. Aki nyomja ezt, azt én vajmi keveset szeretem hallgatni, Ed Sheeran meg jóformán mindenhol elfér.
 #185588  Szerző: Dani
 
Ed Sheeran is szólt napközben a SlágerFM-en. Előbb utóbb mai zenéket játszó rádió lesz belőle?
 #185585  Szerző: zenefalo
 
Eddig nyugodt voltam, hogy NAPKÖZBEN (kihangsúlyozva, mert éjjel szokták játszani) nem botlok ezen az adón Halott Pénzbe. Ennek vége, félórája leadták a Van valami a levegőben-t. Remélem, ezt nem sűrűn fogják játszani. Így ez a rádió a debreceni Best Fm-re hasonlít, 80-tól lényegében 2019-ig elhangzik minden.
 #185584  Szerző: zakopanendre
 
Jajj de jó, hamarosan jönnek a kreatív karácsonyi tematikájú zenei listák mindenhol :troll:
 #185581  Szerző: homerhamm
 
zenefalo írta: 2019.11.06. 07:38
Marcii írta: 2019.11.06. 00:37 Ma,negyed 1 magasságában szólt a Kell ott fenn egy ország...Azért ez durván nem ide való szerintem.
Közeledik a karácsony, ez inkább karácsony tájékán szokott megszólalni, lehet ezt akarták sugallni?
Még addig is több mint egy hónap van, inkább csak betették rotációba.
 #185576  Szerző: zenefalo
 
Marcii írta: 2019.11.06. 00:37 Ma,negyed 1 magasságában szólt a Kell ott fenn egy ország...Azért ez durván nem ide való szerintem.
Közeledik a karácsony, ez inkább karácsony tájékán szokott megszólalni, lehet ezt akarták sugallni?
 #185575  Szerző: Marcii
 
Ma,negyed 1 magasságában szólt a Kell ott fenn egy ország...Azért ez durván nem ide való szerintem.
 #185567  Szerző: noartist
 
Nem semmi, mennyit költenek megjelenésekre. Most is indítottak egy plakátkampányt, ami mondjuk elég minimál lett (frekvencia és logó), de a 4-es 6-os vonalon is futkározik pár Slágeres szerelvény.

Szuper lett a rádió, csak el kéne már felejteni a nagyon stílusidegen zenéket.
 #185490  Szerző: tomee
 
A héten tűnt fel, hogy mostanra addig lett a rádió a 2000-es évekre fazonírozva, hogy néha már teljesen Class FM utánérzése van az embernek, némi Petőfis, R1-es beütéssel kiegészítve. Értem ezalatt azt, hogy simán lemennek akár olyan 3 évvel ezelőtti zenék is, amiket pl. mindkét utóbbi rádió játszik napi szinten.
 #185426  Szerző: homerhamm
 
Glenn írta: 2019.09.27. 17:04
Chucky írta: 2019.09.27. 08:03Mindegy, még mindig jobb a hazai zenei rádiós piac, mint a tévés (Zenebutik, Sláger tv, stb.) De ez már valóban OFF itt.
Látszik, hogy nem vagy digis. ;)
1 Music Channel, HIT Music Channel, VH1, MTV. :) :) :)
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 101