RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #185650  Szerző: zenefalo
 
Gyurii írta: 2019.11.17. 22:49 Ha már rotáció, elkezdték adni a Dance monkey c. "csodálatos" szerzeményt. Nem hiszem el, hogy nálunk nincs olyan rádió, mint nyugaton, ahol tényleg a friss zenék vannak "agyonadva", nem pedig akkor mikor már kezd lecsengeni.
Pluszba azok a zenék kerülnek fel leginkább rotációba, amiben ultragagyi a refrén, mint pl. Blah blah, la la la vagy nyávogás :S A szlogent módosítani kellene arra, hogy csak igazi tegnapi, vagy közelmúlt slágere megy.
 #185646  Szerző: Gyurii
 
Ha már rotáció, elkezdték adni a Dance monkey c. "csodálatos" szerzeményt. Nem hiszem el, hogy nálunk nincs olyan rádió, mint nyugaton, ahol tényleg a friss zenék vannak "agyonadva", nem pedig akkor mikor már kezd lecsengeni.
 #185643  Szerző: homerhamm
 
adam1400 írta: 2019.11.16. 22:08 Dua Lipa - Don't Start Now volt ma.
Ja, de nem rotációba, oda majd két év múlva kerül be.
 #185642  Szerző: adam1400
 
Dua Lipa - Don't Start Now volt ma.
 #185641  Szerző: Adam
 
zenefalo írta: 2019.11.16. 13:14 Ma reggel 5 órakor bekapcsoltam, épp híreket mondtak, méghozzá tegnapit! :stare: Arra hívták fel a figyelmet, hogy nagy forgalom várható a Puskás Aréna megnyitója miatt. A legnagyobb kereskedelmi rádióban ennyire figyelnek a hallgatókra :gülü2:
Megesik az ilyen 😀 Amúgy nem a legnagyobb kereskedelmi radio, csak a második legnagyobb.

Csütörtökön és pénteken én is hallgattam reggel 5-tol. 95,8 zalaegerszeg. Óra indításkor azt mondja be, hogy “ez itt a 95,1”
A szignált január óta nem sikerült leváltani 😀
 #185640  Szerző: zenefalo
 
Ma reggel 5 órakor bekapcsoltam, épp híreket mondtak, méghozzá tegnapit! :stare: Arra hívták fel a figyelmet, hogy nagy forgalom várható a Puskás Aréna megnyitója miatt. A legnagyobb kereskedelmi rádióban ennyire figyelnek a hallgatókra :gülü2:
 #185498  Szerző: Adam
 
zenefalo írta: 2019.10.24. 19:27 Mióta 1 órásra zsugorodott a Discoshit, sokkal veretősebb zenék benne, jót tett nekik az adásidő csökkentés!? Bárány Attila annyit hülyéskedik a webkamerába, nem tudtam, hogy ekkora mókamester! 😂
Kicsit bele voltak kényelmesedve az eddigi helyzetükbe szerintem is.
 #185480  Szerző: zenefalo
 
2 hónapos zene a Rádió 1-en! Post Malone - Circles. Mivel Juhász Gergő mutatta be, a rotációban kb. jövő júniusban fog felbukkanni :unott:
 #185472  Szerző: zenefalo
 
Mióta 1 órásra zsugorodott a Discoshit, sokkal veretősebb zenék benne, jót tett nekik az adásidő csökkentés!? Bárány Attila annyit hülyéskedik a webkamerába, nem tudtam, hogy ekkora mókamester! 😂
 #185427  Szerző: Glenn
 
Nem lehet, hogy a gazdi sajnálatos távozása óta most már fontos a hallgató is? Nem dől a lé máshonnan. :roll:
  • 1
  • 386
  • 387
  • 388
  • 389
  • 390
  • 987