RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #185656  Szerző: homerhamm
 
Marcii írta: 2019.11.18. 16:33 Délelőtt jutott eszembe hogy ma van 10 éve,hogy nincsen Sláger és Danubius... Elképesztő,hogyan telik az idő...

Ráadásul, már az utódjai se léteznek. RIP... :( (vassmaja és az esti szerelmeszenék, bumeráng).
 #185655  Szerző: Glenn
 
Most képzeld el, hogy ha nem is napra pontosan, de 22 éve annak, hogy a privatizált Danubius elindult. Így rohan az idő. Sőt, 33 éve indult eredetiben, és abban az évben szeptember 30-án búcsúzott el Bochkor Gábor németül jövő nyárig, amit én akkor felvettem. Ma is megvan, és ha meghallgatom, el sem hiszem, hogy mennyire rohan az idő... :(
 #185653  Szerző: Marcii
 
Délelőtt jutott eszembe hogy ma van 10 éve,hogy nincsen Sláger és Danubius... Elképesztő,hogyan telik az idő...
 #184752  Szerző: Glenn
 
Most figyeltem fel az Ö3 rádiótextjére. Én még ilyen dalcímkiírást máshol nem láttam:
"Jetzt lauft Weather with You von Crowded House auf OE3" :shock:
Nagyon kreatív, bár kicsit szájbarágós, olyan, mitha bemondanák.
 #184202  Szerző: Kovi02
 
zakopanendre írta: 2019.07.18. 06:50 Kerestem, de sajnos nem találtam, ezért segítséget kérek. Tudtok kifejezetten Quick Hits formátumú rádiókat ajánlani?
Az észt PWR és az orosz Like87,9 ha jól tudom Quick Hits formattal megy,esetleg a szintén orosz Radio Rekordot tudnám még mondani,de az leginkább dance és house számokat játszik,bár a nagyrészét short mixben.
 #184195  Szerző: zakopanendre
 
Kerestem, de sajnos nem találtam, ezért segítséget kérek. Tudtok kifejezetten Quick Hits formátumú rádiókat ajánlani?
 #182122  Szerző: zakopanendre
 
Ti milyen rádiók FB / Insta hirdetéseivel találkoztatok mostanában?

Én eddig: Face, Jazzy (ez kifejezetten meglepett), FreshFM.hu - Megjelenhet egy rádió hatékonyan bármelyik közösségi felületen anélkül, hogy mémekkel és ál-ezo képekkel gyűjtse a lájkokat? Megéri egy kisebb rádiónak ezzel foglalkozni?
 #181782  Szerző: nyikolaj
 
Picit visszatérve a S.újhelyi frekire... Ott van szomszédságában Sárospatak a sistergő 89.8 mhz-el. Fel lehetne igazságosan osztani,hogy egyik városban a Rádió 1 nyerjen, a másikban pedig az M,és tádám...!
 #181780  Szerző: nyikolaj
 
Egyébként ha a R1 terjeszkedni akar a jobb/teljes lefedettség érdekében, még mindig sok közepes teljesítményű freki van az országban"megyékben" amit meglehetne kaparintani. Borsodban a Telkibánya 99.2 ezer éve parlagon van. Talán 1 alkalommal ment rajta a Rally rádió .
 #181725  Szerző: LuciFerko
 
Szfvár városon belül: 95,2 Europa 2
Akkor jó szelektív tuner van a kocsiban :)
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 192