RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #185744  Szerző: noartist
 
Rickykeee23 írta: 2019.11.26. 08:17 Én abban reménykedem, hogy azért lesz TOP 500, mert elég sokan szekálják őket, hogy gyengék a zenék. Most ugye szinte bármire lehet szavazni (Itt most nem a troll hallgatókra gondolok akik a Retro Rádiótól ide tévedt és Neoton familiát kér). Aztán most felmérnék, hogy mi kell a hallgatóknak , és hagynának a rotációban sok sok zenét a Top 500-ból.. Reménykedem.... :D
Volt már ilyen korábban, azután is visszatért a normál rotáció.
 #185742  Szerző: Rickykeee23
 
Én abban reménykedem, hogy azért lesz TOP 500, mert elég sokan szekálják őket, hogy gyengék a zenék. Most ugye szinte bármire lehet szavazni (Itt most nem a troll hallgatókra gondolok akik a Retro Rádiótól ide tévedt és Neoton familiát kér). Aztán most felmérnék, hogy mi kell a hallgatóknak , és hagynának a rotációban sok sok zenét a Top 500-ból.. Reménykedem.... :D
 #185734  Szerző: knoskamatee
 
most kapcsolódtam be az adásba... "Call Center"-ként is funkcionál az itteni kívánságműsor, vagy csak most volt egy ilyen exkluzív dolog? btw, örülnék, ha rendszereződne (inkább külön sávot kapna a Live Mix előtt). másik rádióban is fura volt ez a visszatelefonálós kívánságműsor, de ennek ez a szépsége és az agyontolt átlagos kívánság-műsorozás is frissülne, ha ennyire nem akar kikopni.
 #185720  Szerző: robert11
 
Fú az a dance monkey egy eléggé idegesítő zene! Nagyon károg benne az énekes a magas hangjával. Már Hallottam külföldin is de ott sem szeretem.
Tudjátok ide mindíg később érnek el a dalok az új slágerek. Mióta külföldieket is hallgatok, az óta érzem a külömbséget. Bár a music fmen is később kezdtek el játszani zenéket de ott sokkal változatosabb volt a dolog.
A top500ra én is kíváncsi leszek biztos felcsendül majd egy kettő régen hallott zene. Majd én is szavazok lehet.
 #185697  Szerző: zenefalo
 
RadioFan írta: 2019.11.21. 14:27
Gyurii írta: 2019.11.20. 18:00 Szerintem unalmas a Lotfi Begi mix csak?

Nigel Stately jobb valasztas lenne a “hazakocsikazos” chill deep house-al...

Sajnos az agyonjatszott R1 zenek mennek vmi gyorsitott verzioban osszemosva.. :vomit:
Inkább Cooky agyonismételt mixeire illene ez a leírás. Nála szerintem jobb Begi. Néha-néha felcsendülnek újdonságok (pl. Riton-Turn me on), de Nigel valóban verhetetlen lenne a délutáni 5-6-os időszakban.
Inkább rotálni kellene dj-ket, mint a Musicon, minden nap más mixelne. ;)
 #185695  Szerző: RadioFan
 
Gyurii írta: 2019.11.20. 18:00 Szerintem unalmas a Lotfi Begi mix csak?

Nigel Stately jobb valasztas lenne a “hazakocsikazos” chill deep house-al...

Sajnos az agyonjatszott R1 zenek mennek vmi gyorsitott verzioban osszemosva.. :vomit:
Inkább Cooky agyonismételt mixeire illene ez a leírás. Nála szerintem jobb Begi. Néha-néha felcsendülnek újdonságok (pl. Riton-Turn me on), de Nigel valóban verhetetlen lenne a délutáni 5-6-os időszakban.
 #185676  Szerző: Gyurii
 
Szerintem unalmas a Lotfi Begi mix csak?

Nigel Stately jobb valasztas lenne a “hazakocsikazos” chill deep house-al...

Sajnos az agyonjatszott R1 zenek mennek vmi gyorsitott verzioban osszemosva.. :vomit:
 #185673  Szerző: zenefalo
 
shadoe írta: 2019.11.19. 19:59 Újra R1 Top 500. Eddig biztató, mert nem fogom 3 óránként ugyanazt a 12 zeneszámot hallani, ebből a szempontból tavaly is működött. Ellenben ha mind az ötszáz könyökünkön kijövő zene lesz (ettől már tartok), és újra összeáll egy Shape Of You-lista, kvázi a tavalyit megismételve, akkor sok értelme mégsem lesz. Meglátjuk.
Hiába volt tavaly összeállítva 500 db sláger, a ritkán hallhatóakból egy sem került be a rotációba, vagy csak elvétve néhány.
 #185668  Szerző: shadoe
 
Újra R1 Top 500. Eddig biztató, mert nem fogom 3 óránként ugyanazt a 12 zeneszámot hallani, ebből a szempontból tavaly is működött. Ellenben ha mind az ötszáz könyökünkön kijövő zene lesz (ettől már tartok), és újra összeáll egy Shape Of You-lista, kvázi a tavalyit megismételve, akkor sok értelme mégsem lesz. Meglátjuk.
 #185662  Szerző: Gyurii
 
Nem értem miért nem lehet kicsit szétnézni a különböző honlapokon mik a befutó dalok, és talán itt is befuttatni Petőfi, és egyéb helyi rádiók előtt. Gims ft. Sting - Reste pl. most kezd eléggé befutni nyugaton, de valahogy azt érzem ez a dal fél év múlva (soha) sem fog bekerülni rotációba. :geek:
  • 1
  • 384
  • 385
  • 386
  • 387
  • 388
  • 986